53
A maffia és a futball kapcsolata
  • hunbasser
    #13
    :DDD
  • LasCar16
    #12
    hu mindig tucc meglepetést okozni:P^^ érdekes téma..én is beszerzek pár könyvet
  • báttyó02
    #11
    a maffia és az olasz futball-ra átnevezni a topikot htx
  • OrioN the S
    #10
    megvan ^^nagyon jo könyv
  • Taranov
    #9
    Ne tagadd, hogy a Palermot a maffia pénzeli! Ezért akarjátok ti a Tottit és a Pirlot, értem már :D
  • gabber_saviola
    #8
    amúgy ne keverjük annyira bele a Dél-Olasz fociba a maffiát :P
  • Sysfox
    #7
    A foci, mivel nagy üzlet és nagy pénz van benne, egészen biztosan nem 100%-ig mentes a maffiától.
  • Dying Soul
    #6
    Nincs az idézett szövegben "ha" szó.
  • Garfield
    #5
    most jut eszembe,h lehet h gabber hozzá tud majd vmit szólni,mivel ugye a maffia székhelye szicília,és ott a legnagyobb város palermo(azt hiszem az a legnagyobb város),ezért valószínű h palermo a maffia székhelye.biztos vagyok benne,h gabber hozzá tud szólni a témához



    Ha lenne egy kis sonkánk, csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk.
  • gabber_saviola
    #4
    kezdésnek ajánlom:



    nagyobb könyvesboltokban kapható
  • hunbasser
    #3
    én a ti véleményetekre vagyok elsősorban kíváncsi,természetesen könyveket is fogok venni.
    most jut eszembe,h lehet h gabber hozzá tud majd vmit szólni,mivel ugye a maffia székhelye szicília,és ott a legnagyobb város palermo(azt hiszem az a legnagyobb város),ezért valószínű h palermo a maffia székhelye.biztos vagyok benne,h gabber hozzá tud szólni a témához
  • Thanatos
    #2
    olvass
  • hunbasser
    #1
    több könyv jelent meg a maffia és a futball kapcsolatáról,én személyszerint nem olvastam egyet sem,de ismerősöm kettőt is olvasott,és elmondta a tartalmukat.engem is érdekel a dolog,valószínű fogok olvasni erről könyvet.
    kíváncsi lennék a fórumozók hogyan látják a maffia és a futball kapcsolatát.
    ugye mint ismeretes,olaszországban van a legnagyobb befolyása a maffiának.