39
Armadillo Run
  • malter
    #39
    megtaláltam köszi
  • joebacsi
    #38
    van benne egy ilyen örökmozgó bug
  • malter
    #37
    rakéta nélkül hogy mozgatnak pl rudat?láttam pár videon hogy elkezd pörögni pl
  • joebacsi
    #36
    up!
  • SD456
    #35
    Hy all!

    Én ismerem. Tesóm ma nyomta végig! Nagyon jó kis játék, habár én is inkább csak hülyéskedek benne.
  • joebacsi
    #34
    logikai játék?

    ez egy törésteszt szimulátor :D





    ebben a játékban a pusztítás a lényeg :)
    (vannak ilyen mozgó városok, nah azoknak kell vagy 5 perc amíg megsemmisülnek :))
  • DöflingR
    #33
    Jó rég írtak már ebbe a topic-ba is.. pedíg egy jó logikai játékról van szó :))
  • ngcsnet
    #32
    én is a 16.-osnál akadtam meg először, le is töltöttem hozzá megoldást innen

    csalok, dehát ez van
  • csm
    #31
    nemtom, csak mindig asszem h a következőre mág többet költök :D
  • Zomil
    #30
    és az mért baj?:)
  • csm
    #29
    köszi, az a baj hogy nekem sose marad 10nél több pénzem :D
  • joebacsi
    #28
    tudom, az indítás nálam is ugyanez, egy kinyújtott kötél, ami összerándul :)
  • Zomil
    #27
    hát igen de nem vészes:)
    csak arra kell figyelni h lent ugye az a kis piros izé az egy kötél ami felrántja a vasat h elinduljon a rakéta:)
  • joebacsi
    #26

    nekem is valami hasonló, gondolom nálad is fityeg egy kicsit a jobb oldala :D
  • Zomil
    #25
    itt az én megoldásom :)

  • joebacsi
    #24
    építs neki emelvényt :)
  • csm
    #23
    youtube-n nem találtam :(
    ötletem sincs hozzá, nagy nehezen ki birom "lőni" a golyót, de fent legurul, tippem sincs hogy juttassam olyan magasra a gömbhöz :(
  • joebacsi
    #22
    pedig az viszonylag egyszerű :)
    hogy próbáltad eddig?

    ha nagyon nem megy, akkor a youtube-on fennt van az összes pálya megoldása, de ne rontsd el sztem, mert annyira nem lehetetlen :)
  • csm
    #21
    a level 16- Trigger nevű pályán elakadtam. vki segítene?
  • Gerygrey
    #20
    Van egy fizikai bug a játékban, és azt kihasználva lehet. Most telcsiről vagyok és nem tudom megmutatni, de a hivatalos oldalon a letölthető mentések között találsz olyan megoldásokat amelyek ezt a módszert, a "black force"-t alkalmazzák
  • Gerisone
    #19
    nem oan! hanem magától forog rakéta nélkül!mint egy lapát ami megüti a labdát
  • ngcsnet
    #18
    én szerintem csinálsz 1 kis kalitkát és rászerelesz néhány rakétát ami majd forgatja
  • Gerisone
    #17
    halli! hogyan kell oan magától forgó izét csinálni ami a labdát jó messze löki???
  • Calver
    #16
    hasonló, a híd kb ugyanígy állt csak nekem kapásból 4 fémlap lökte meg és a végén egy kosár volt
  • endiboy
    #15
    emigyen

  • Gerygrey
    #14
    Tegnap én a 19. pályán ("golf") akadtam el, de nagyon. Egyből a youtube-on kerestem segítséget, de nagyon milliméter pontosan ugyanúgy kéne megépíteni a hidat, nekem sehogysem jött össze :( Nektek hogy sikerült megoldani?
  • Gerygrey
    #13
    Letöltöttem pár levelt a hivatalos oldal fórumából. Van egy olyan hogy "three ways to win" vagy ilyesmi a neve, valami iszonyatosan nagy pálya (itt most a méretére gondolok, amúgy a gépemen játszhatatlanul lassú)
    Arra nem tudok rájönni, hogy hogyan lehet ilyen nagyobb pályákat csinálni? Mert az a terület amit a beépített pályaszerkesztő defaultként ad, az elég karcsú.
  • NEOreg3
    #12
    ohh thx, szal csupán bepötyögöm a youtube-ba?:D

    nem is gondoltam rá
  • ngcsnet
    #11
    megoldás youtube-on

    letölthető megoldások a void8-hoz

    void8 topik armadillorun fórumon
  • NEOreg3
    #10
    void 8-as megoldásáról valaki egy képet segítségképpen, mert ötletem sincs:C

    előre is köszönöm
  • endiboy
    #9
    huh, már 30 valahányadik pálya :)
  • endiboy
    #8
    naggyon szorakoztató :P
  • Gerygrey
    #7
    Köszi, nem is tudom miért nem jutott eszembe ott megnézni, de már meg is van. 2 mega, odabasz :)
  • Paranoia
    #6
    nekem saggat a játék mint állat
  • Calver
    #5
    isohunton keresgélj, én onnan szedtem le
    btw kurvajó gém már 4 órája ezzel szenvedek
  • Boconadi
    #4
    nagyon jól néz ki.
  • ngcsnet
    #3
    Elma feeling
  • bazs1
    #2
    ez tök jó:D
  • Gerygrey
    #1
    Egész véletlenül bukkantam rá erre a gyöngyszemre a Youtube-on, és kíváncsi lennék, van-e errefelé aki ismeri. Valami istentelen jópofa játék - aki szerette annak idején az Incredible Machine-t, és mostanság a Pontifex/Bridgebuilder szériát, annak biztosan be fog jönni. Valakinek esetleg megvan a teljes játék?

    Videó a Youtube-on: klikk
    Letölthető demó: klikk