26
  • irkab1rka
    #26
    Vaz, azért igy visszanézve Dani elég sok érdekes helyen megfordult már.
  • archkoven
    #25
    Nekem három különböző csomagom van két szolgáltatónál, de tudtommal egyik sem tesz különbséget a díjszabásban hálózaton belüli és kinti hívás között.
  • Anteris
    #24
    és ugyanúgy fizeted tovább a vezetékes előfizetést csak nem a matávnak vagy mi a ráknak hanem a Datanetnek. Ezek tényleg ennyire baromnak néznek mindenkit?
  • Monirit
    #23
    Úgy gondolom, hogy sokat jelent az is, hogy az ember rokoni/baráti/ismeretségi köre milyen szolgáltatóhoz tartozik, mert minden szolgáltató a saját hálózatán belüli hívásokat részesíti előnyben. Nekem T-mobilom van, s nemigen tudnék váltani az előzőekben írtak miatt is, mert bár lehet, hogy alapban a Voda-val jobban járnék, de a hívásaim mind hálózaton kívüliek lennének. A vezetékest meg megint hasonló okból nem látom jónak lecserélni. Vettem egy vezeték nélküli telcsit a vezetékesre, és ezáltal megvan minden komfortérzet ami a mobilnál van. Az átirányítást most sem veszem igénybe, mert aki nem talál meg a vezetékesen, az majd hív a mobilon. Ez még mindig olcsóbb,mintha átirányítanám a hívásokat (Legalábbis nekem a hívottnak
  • zateh
    #22
  • bld
    #21
    mindegyik szolgáltató kínál rengeteg féle csomagot, nyílván előfordulhat h inkább szolgáltatót váltasz mint csomagot, a másik szolgáltatónál meg egy előnyösebb csomagba kerülsz és tényleg kevesebbet fizetsz, "vigyorog a paraszt megtörtént a csoda.."

  • gezumezu
    #20
    Én nem vagyok elfogult, de legtöbben akikkel beszéltem csak azt látják, hogy esetleg ténylegesen kevesebbet fizetnek az egyik szolgáltatónál, mint a másiknál. Én amióta válltottam panyon-ról vodkára ha hiszitek, ha nem kb a felét fizetem annak amit a panyonnál fizettem ugyanolyan telefonszokásokkal. Akkor már inkább voda, mint tré csop!!!
  • Griphons
    #19
    Ez a Yo nagyon LOL! Mindenhol írják, hogy ilyen jó, olyan olcsó, meg ennyire megéri, de a csomagjaiknak még a nevét sem találom sehol, nemhogy azt, hogy nekem ez havonta mennyi zsébe kerül.
    Úgylátszik a parasztvakítás divat lett kicsiny hazánkban.
  • Munch
    #18
    Ez kb. szarnak egy pofon.
  • Mr Gumby
    #17
    Nem csak a vodkafon az apróbetűs részek mestere.
    Ezek a kamukedvezmények felfoghatók egy drága(bár ezt is mi fizetjük) kampánynak.
    Bár ezzel nem mondtam újat.
    A sajtó meg ír róla, mert már hírnek számít. Ezért a reklámért igazán megéri.
  • archkoven
    #16
    Gratulálok Dojcsák Dánielnek ehhez a kiegyensúlyozott, ez elfogultság látszatát is messze kerülő cikkhez!

    Én egyébként tökéletesen elégedett vagyok a Vodafone-nal minden szempontból, két számom is vodás, a harmadik meg pannonos ami szerintem szintén korrekt, az egyetlen cég amit nem érzek teljesen korrektnek az a T-mobile. Gondolom az lehet Dani nagy kedvence, hogy ilyen morcos hangvételű cikket írt a konkurenciáról.
  • Sadist
    #15
    venné öccá centis elcédétévét és el tudnád olvasni az apró betűs részt is -.-
  • Faterx
    #14
    Pontosan erről van szó!
  • zidder
    #13
    a cikk írója meg csöppet se elfogult....
  • mikloss
    #12
    jah én ugyan így vagyok a tescóval ott teszek benne kárt ahol tudok r*hadt k*cs*g banda!!! :@
  • kisgabo
    #11
    nézegesétek

    yoneked, adsl trékom nélkül

    elsősorban budapestieknek alternatíva, de kezdetnek yó.

    amúgy a trékomon ejtett minden kis seb, számomra öröm. k@cs@g banda.
  • Botond #10
    chello -.- tvzni úgyis kell -.-
  • scorpeeon
    #9
    Mégha lila lenne, de nem az, hanem undorító rózsaszín. Én is ismerek amúgy olyan embert aki megszünteti a trécomját, és ezentúl csak mobilt használ. Rühellem az egész trét. Úgy ahogy van. Csak azért, mert monopolhelyzetben vannak, van pofájuk 3ezret elkérni a semmiért. Külföldön 5 ezerből már ingyen telefonálhatsz és ADSL-ezhetsz :) És bár én Pannon párti vagyok, a Vodafone-ra nem mondja senki, hogy az apróbetüs részek mestere, mert az pontosan a trécom, a trémobil. Még egy olyan t-reklámot nem láttam, amiben ne lett volna apróbetüs rész. Csak az olyanban nincs apróbetüs rész, amiben nincs szó arról, hogy mi mennyibe kerül, amint szó van bármi ilyesmiről, ott az apróbetüs rész, amit a legtöbb esetben el sem lehet olvasni, és ott vannak a legnagyobb átverések a világon :D
  • mikloss
    #8
    dettó
  • gplay
    #7
    Hasonló a problémám.
  • Sir Quno Jedi
    #6
    Még nem lehet, mivel akkor lőttek az ADSL-nek is, hiába vagyok más internet szolgáltatónál. Ki van ez találva. Majd jövőre talán...
  • Cat #5
    hát mondd le, senki nem tart vissza. A Hírközlési Hatóságstatisztikája szerint vagy tizezren cselekednek hasonlóképp minden hónapban: míg januárban 3 millió 443e vezetékes előfizető volt, addig szeptemberben már csak 3 millió 379ezer.

    60 000 x 3e Ft nem kevés, 180 millió forint havonta, ezt már megérzik a nagyok is.
  • Faterx
    #4
    Én mint "tudatlan sokaság", más néven nép, közel 3k pénzt fizetek a nagybetűs matávnak havonta úgy, hogy meg sem szólalok.
    Igaz az lila és nem "vörös".
  • turul16
    #3
    Voda GSM lefedetsege jo.
  • insomniac
    #2
    krvajo az aláirásod;)
  • PíszLávJuniti
    #1
    Amíg sokhelyen még az alap térerő is elég kicsi, minek is erőltetni a 3 G -t ??