25
Az összes sorozattal foglalkozó weboldal
  • andrusa
    #25
    Nyomozas CSI modra a haverok utan!
    Nagyon jopofa jatek :
    www.canyoucatchme.eu
  • shaba23 #24
    ki kell kapcsolni a windows tűzfalában a noobszűrőt
  • superman544
    #23
    Hogyan lehet letölteni az fsx.hu-n mert ami a sorozatok.co.nr-en van az nem működik ?
  • levi121212
    #22
    HA esetleg vkinek van kedve segíteni, írjon itt a fórumon pü-t
  • levi121212
    #21
    Vettem az ötleteket, köszi :)
  • Quantumleap
    #20
    Én pl. szeretném, ha lenne oldal, ahol jobban foglalkoznának a jelenleg viasaton futó Holtsáv (Dead Zone) sorozattal.
  • LasDen #19
    sztem úgy nincs értelme tovább csinálni, hogy egy sokkal minőségibb oldal készül ugyanebben a tmában.....sztem az lenne a legjobb ha winnienek írnál ez ügyben és megbeszélnétek hogy vmilyen módon résztvegyél az oldalban......de ez csak egy vélemény......
  • blackgamer
    #18
    aham, a Szerkesztőt keresek témában voltak lelkes emberek
    amúgy jó az ötlet, látogatnám
  • levi121212
    #17
    Nem, én nem warezolok, csupán infokat tennék ki, még nem készült el az oldalam, épp ezért keresek most segítséget
  • blackgamer
    #16
    ennek az oldalnak akar lenni ez a fóruma?
  • levi121212
    #15
    Erről nem tudtam, ettől függetlenül még nem állok el a dologtól, s továbbra is várom a segítőkész embereket
  • LasDen #14
    Nem azér de pont egy ilyen oldalt csinálnak winnie-k
    LÁSD:
    na. elvileg már elég régóta tervezzük, hogy elindítsunk egy (100% WAREZ-mentes) sorozatportált, ami leginkább egy tvtome-szerű adatbázisként funckionálna - ez lenne az elsődleges funkciója, legalább is. Persze lennének rajta hírek, nézettségi adatok, fórum, műsortábla (vagyis, hogy mi van az adott nap kint és idehaza a tévében), lenne kritika rovat, amibe mindenki írhatna profibb, nem "kurva jó volt, izgultam alatta"-rípusú kritikát (a rövid, élményleírások azok majd az epizódokhoz kerülnének, szóval erre is lenne lehetőség), dvdrovat, magyar szinkron, ami kell. (ha lenne még ötlet, hogy mi kellene bele, akkor szóljatok)

    A fejlesztése még mindig folyik....tudomásom szerint...
  • blijlevens
    #13
    Hát, szerintem a mai magyar netes-sorozatos olvasópiac nem akkora, hogy ennyi oldalra szükség lenne...csak a teljesség igénye nélkül: commentcom, junkie, szemle, tvguide by fercsa, worldofseries vagy mi és így tovább....
  • Frosty01
    #12
    nemtom mit esztek azon a szar magyar sorozaton...
  • akyyy
    #11
    hát ha a barátok közt kizárva, akkor bye
  • autoszimulator
    #10
    akko kabbe

    BK forever
  • Frosty01
    #9
    hülye :D
    egyáltalán nem ték
  • lpmaskmancick
    #8
    ték
  • Frosty01
    #7
    www.sp.hoff.hu

    itt south parkal foglalkoznak, én minden nap megnézem :D
  • levi121212
    #6
    Ezt mind elfogadom, de ennek ellenére úgy gondolom, rossz nem sülhet ki a dologból, így továbbra is várom az ötleteket Barátok Közt kizárva
  • akyyy
    #5
    valóban, sorozatjunkie, ahol azuj infokat meg lehet tudni, aki beszélgetni akar, annak tökéletes itt az sg fórum, plusz van egy torrent oldal amit nem szeretnék reklámozni, ott nem hogy le is lehet tölteni sorozatokat, de kommentálni is, és FÓRUMOZNI is lehet ott:)
  • autoszimulator
    #4
    Barátok közt
  • levi121212
    #3
    Én nem blogformára, hanem rendes intaraktív formára gondoltam...
  • Kanál
    #2
    sorozatjunkie, beszteszt py.
  • levi121212
    #1
    Tudom, talán nem ide tartozik és higyjétek el, nem reklámnak szánom, hanem egy jó ötletnek, szóval mielőtt törölnétek: hallgassatok meg kérlek:

    Egy olyan oldalt, s egy hozzátartozó fórumot szeretnék létrehozni, amely a most futó "közkedvelt" sorozatokkal foglalkozna.

    Sok-sok kategóriáról van szó, az oldal elsősorban a hazai és eredeti premierek időpontjával foglalkozna, leírnánk az új infókat (spoilerek), extra dolgokat, valamint a sorozatok nézettségét.

    Az egy-egy sorozattal foglalkozó oldalakkal szemben itt mindenki megtalálhatná a kedvére valót.

    A fórumban szintén a sok-sok sorozattal foglalkoznánk.

    Rendezettebb formában, mint itt, könnyen elnavigálható formában lehetrne fórumozni.

    A megvalósításhoz a ti segítségeteket is kérem: olyan emberek jelentkezését várom, akik szívesen gyűjtetének infokat egy-egy kategóriában a sorozatokról (sci-fi, komédia, stb.stb, stb.) és ezzel segítenék az oldal munkáját.


    Most kiváncsi vagyok a ti véleményetekre is? Szavazzatok, adjatok ötleteket az oldal milyen sorozatokkal foglalkozzon, kinek mi a kedvence, hiszen az oldal elsősorban nektek készülne.

    Ezen kezdeményezésnek remélem lesz kikteljesedése, a technikai háttér készen áll, így ha van érdeklődés létrejöhet a portál.

    Na szóval, millyen sorozatinfokra, stb., lenne igény?