22
Stormbreaker - Anthony Horowitz regényének filmje
  • zoliii
    #22
    lesz ennek folytatása vagy ezt is felújítják?:D
  • zoliii
    #21
    a következő rész címe:Veszélyes Iskola lesz én már a 3-dik részt olvasom
  • C7
    #20
    na késve br de megtudtam, a fil mmagyar címe: 001 - Az első bevetés
  • C7
    #19
    na végre vki, akinek teccett a könyv
  • zoliii
    #18
    én is olvastam a könyvet szerintem jó már csak az a kérdés hogy a film milyen lesz.
  • C7
    #17
    tegnap megnéztem, és baromi jó film!
  • C7
    #16
    na, látom, kihalt a topic,sokak szerint nagyon jó film, ajánlom mindenkinek, nemsokára én is megnézem, úgy látom, itt az sg-n senkit se érdekel, sajnálom
  • C7
    #15
    a youtube.comon keresőbe írjátok be: stormbreaker part 1, és így 10 perces részekbe angolul meg lehet nézni
  • ColdFire
    #14
    wow én ide már írtam? :D
  • ColdFire
    #13
    idejóttembye
  • C7
    #12
    azt nézem, hogy Sabina is benne lesz, pedig a könyben nem volt. kíváncsi vok, hogy lesz másfél óra
  • C7
    #11
    ha vkinek van még vmi véleméne a FILMRŐL, nyugodtan írjon, én nem fogom lehurrogni, mint eddig engem a sok marha
  • C7
    #10
    amúgy én csak felhoztam, hogy a könyv is jó, nem pedig arról szól a topic, szóval a filmmel kapcsolatos kritikákat, ha lesztek szívesek
  • C7
    #9
    de erre másik topic kell
  • C7
    #8
    na jó, mongyatok, amit akartok, de sztem jó. amúgy a Bartimaeus trilógia jobb a Harry Potternél. magyarul megjelen részek: A szamarkandi amulett, A gólem szeme
  • Beast Machine
    #7
    Ecsém olvastál te már H.P. Lovecraftot(zsenge korod ellenére össze ne merd keverni a Heri Kókler nevű förmedvénnyel), vagy Robin Cook-ot? Ha majd olvasol, akkor majd tudod, mi a jó könyv. Ez egy szar kis ponyva. semmirevaló.
  • C7
    #6
    mi van?
  • ColdFire
    #5
  • C7
    #4
    fenéket. a könyv baromi jó!!! címe a könyvnek: Az első bevetés. Animus kiadó
  • Dynamic
    #3
    Anyáám, ki ez a visszataszító, trendy fejű, 50 kilós nyálgép szuperhíró?
  • Beast Machine
    #2
    Úristen, az öcsém is olvasott valami hasonlót. Sztem hülye gyerekponyva, SpyKids utóízzel. KB. annyira színvonalas, mint a Darren Shan könyvek.
  • C7
    #1
    nagyon kira lesz, a könyvet elég sokszor olvastam, hivatalos oldal