27
A fel és letöltés legálisságának a megvitatása.
  • Pheel
    #27
    Nem kell ez a topik, van másik helyette.
  • Dodo55
    #26
    A letöltés nem minden esetben illegális, a feltöltés viszont minden esetben, amennyiben nem ingyenes dologról van szó.
    Lebukás: Nem hallottam még róla, hogy valaki lebukott volna torrentezés miatt, ez valószínüleg azért van, mert egy trackernek általában többezer regisztrált tagja van, és amikor egy tracker lebukik, akkor a hatóságoknak, és a jogvédőknek van jobb dolguk, mint többezer ember elkapása. Persze ha ott vagy a top10 feltöltő lista elején, akkor számíts rá, hogy lebuksz, de ha nem vagy annyira feltűnő a trackeren, akkor nem kell annyira félned.
    Ezt a van jobb dolguk-at arra értem, hogy a jogvédők, és a hatóságok inkább a cégeket szeretik elkapni, meg azokat akik pénzért árulják a warezelt cuccokat.
  • belo
    #25
    én csak letölteni tok meg fel ennyi a tudományom
  • belo
    #24
    Bocs a hülye kérdésért de nem értek ehez azér kérdem (mint kiderült rosszul) bocska
  • DjDano
    #23
    a torrent nagyszrű találmány és az hogy legális e vagy sem nem nagyon érdekel
  • Lacc
    #22
    Tetőzik a hülyeség. Te komolyan azt hiszed hogy számítasz akármilyen szerveztnek, hogy összetorrenteztél piszlicsáré 1 tb-t?

    És milyen kérdés az, hogy legális-e a fel és letöltés? Van ennek értelme? Esetleg ha számítana, hogy MIT töltesz fel és le. Btw tényleg van lehetőség bizonyos határokon belül a szolgáltatónál dinamikus ip esetén is a visszakeresésre, de hidd el, senkit nem érdekelsz annyira, hogy ez megérje a fáradságot, mert ez nem valami bevett rutin.
  • belo
    #21
    Majomparádé, Bitbarát, Pretorians, Gigatorrents és még volt egy felhasználónevem a bithumenre is csak az illető megváltoztatta a jelszavát pedig csak 100 gigát szedtem le[#buck
  • belo
    #20
    Mivan?
    ennyire hülye nem vok!!
  • Dying Soul
    #19
    És ha hazudtam?
  • akyyy
    #18
    melyikeken?:D
  • NEOreg3
    #17
    húha ki tudja hány BSA-s látogatója az SG-nek. Most az egyik szépen kiszúrt téged magának és már megy is kinyomozni az IP-d és a kiszolgálód.:O
  • belo
    #16
    Én meg 4 magyar oldalon vok regelve és voltam még páron...
  • belo
    #15
    Hát kicsit lehet hogy igen mer vagy 1 tb leszedtem különböző oldalakról és ezért félek. Sztetek hova tegyem a topicot mer teljesen hülye vok hogy ez most minek számít?
  • Dying Soul
    #14
    Kalózkikötőt is bezárták a közelmúltban, volt regem, töltöttem is onnan. Senki nem keresett fel.
  • NEOreg3
    #13
    üldözési mániád van?
  • belo
    #12
    Akkor lehet valahogy védekezni hogy ne kapjanak el?
  • belo
    #11
    Nem lehet törölni a topicot valahogy? mer akkor csinálnék máshol mer ez igy elég szar helyen van!
  • avcom
    #10
    del
  • belo
    #9
    De ha elkapják a szerver üzemeltetőét akkor ott fenn van az ip-m és még hogy miket töltöttem le és kinyomozzák nem?
  • Aquir
    #8
    :))
  • belo
    #7
    huuuu de hülye vok de most már mindegy hova tettem én ezt a topicot úristen. Bocsika
  • akyyy
    #6
    LOoooooooooáál, fiuk, lányok, kapcsolatok :D:D:D:dASD:ASDASD
  • Dying Soul
    #5
    Pont téged kapnak el, véletlenül sem a szerver üzemeltetőit, áá.
  • SHADOWEYES7
    #4
    Fiúk, lányok, kapcsolatok ???????????????,,

    Torrentezés?????????,

  • akyyy
    #3
    Torrent
  • hackman91
    #2
    ezt talán nem ide kellet volna.

    de igen eltudnak hiába változó az ip-d de lekérik a szolgáltatól hogy abban az időben ki használta azt az ip-t. kivéve ha ip rejtő progit használsz talán akkor nem!
  • belo
    #1
    Sziasztok!
    Én most azon tanakodok hogy a fel és letöltés legális vagy nem?!?!
    A változó ip miatt nem tudnak elkapni talán a rendőrök?!?!
    Aki ért ehez az segítsen és írjon a topicba!!!
    Hy és jóéjt (de én még maradok)