71
Afterfall
  • s1lkforrent
    #71
    Mindent visszavonok, ez egy középszar konzolszökevény. Egyrészt dicséretes hogy olyan grafikát összehoztak mint egy átlag pénzesebb konzol cím Unreal Engine 3-al, másrészt tele van játékmenetében idiótaságokkal, a történet gagyi, rettenetesen lineáris(az a nem tudsz átlépni két dobozt, hanem meg kell kerülni a fél világot fajta), állandóan ismétlődő játékmenet(mész, lecsapsz két dögöt, mész, megnyomsz egy gombot, lecsapsz két a semmiből előtűnő dögöt, stb) és olyan gyenge zs kategóriás összképe van. Bugokról nem is beszélve.

    Ami engem bánt igazán hogy elvileg ezt pár scifi rajongó rakta össze, ehhez képest a munkaóra amit bele raktak az egészen szolíd, egy középkat kiadótól nem várna többet az ember, viszont pont a lelke veszett el a játéknak. Olyan a játék mintha játékgyáros droidok készítették volna mondjuk City Interactive megbízásra, és nem igazi játékosok, akik valami újat, valami mást szerettek volna látni a piacon, mint a 200. corridoor shooter TPS.
    Kicsit a Damnation-ra emlékeztet ez engem(és nem csak a "csillogós" UE3 grafika miatt :D), ott is valami egyedit akartak alkotni, ami félig-meddig sikerült is, de rettenetesen repetitív lett az a játék is, középszar történettel.
  • s1lkforrent
    #70
    Nem olyan borzasztó játék mint az ember hinné, de az animáció, az asztán még egy ingyenes modban is kevés lenne.
  • Shep
    #69
    Valaki aki végigvitte írja már le, hogy szerinte mi történt a játékban, mert a vége hát ugye elég érdekes.
  • Shep
    #68
    Hát nem tudom de ebben a videoban sokkal jobbnak tűnik a játék, mint a véglegesben.
  • gerro
    #67
    akkor marad angol, köcce
  • grebber
    #66
    Sajnos nincs!
  • gerro
    #65
    hali

    van a játékhoz valami magyarítás lehetőség?
  • uscGhost
    #64
    Ok már rájöttem nagy nehezen mit hogy kell... :D
  • uscGhost
    #63
    Valaki mondja már meg mi a jó istent kell csinálni a szellemes résznél, mikor a lezuhant repülőroncsból kimegyünk, mer akárhova megyek jönnek azok a nyomorék szellemek és kicsinálnak, már idegileg ki vagyok teljesen -.-"
  • Loál János #62
    Nekem is tetszett.
    Lekötött, a látvánnyal is elégedett voltam, a nehézségével sem volt bajom (abszolút alkalmi játékos lettem mostanában), és a történet sem volt rossz, egész jót csavartak rajta.
    A vége kicsit hamar jött szerintem, még lehetett volna némi akció, illetve 1-2 bénaság zavart csak, de amúgy JÓ játék.
  • samsung123
    #61
    Szerintem ez a játék nagyon jól sikerült! Jól kidolgozott helyszinek, amik egyszerse válnak unalmassá. A játékmenet nem lesz monoton, nemtudom hogy de, mindíg jókor jön videó vagy más környezet.
    A történet egyáltalán nem gagyi, ami szép lassan bontakozik és fordulatos. a Játékidő meglehetősen hosszú, kb 7 órát tettem bele de még nem járok végénél. Lőszerspórolós játék, verekedni lehet(kell) benne alternatíva ként ami egész jó, rengeteg céleszközzel XD
    Negatívum is legyen:) :Átvezetők alatt csúszik a hang nekem kicsit. Kevés típusú ellenfél. Egy két játékelem amiből kevesebb is elfért volna, vagy éppenséggel több.
    Szerintem nagy erőssége játéknak a hangok és grafika! Nemtudom ti mit néztetek de tényleg jó grafja van, voltak olyan részek hogy csak nézetem.

    Egy két shot, de sajna jópár szép helyszín lemaradt.




  • strebacom
    #60
  • grebber
    #59
    Youtubon van már 7 partos walktrough nemtudom ez mennyi gameplay után van kb 30 percesek tehát első 3 óra.
  • MrXL
    #58
    Én is itt tartok és erősen gondolkodom a Delete-en.
  • strebacom
    #57
    No ezzel mit és hogyan kell:

  • jarlaxxe
    #56
    Ok, ha csak egy picit is hasonlit a DS-re egy probát megér.
  • DarkSector
    #55
    Természetessen nem lehet minden 20gb és AAA. :P
  • MrXL
    #54
    Nekem Win7 64 bit-en nem indul többszöri telepítés ellenére sem. A gépen lévő 20 játék közül mind kifogástalanul működik, de ez indítás után azonnal leáll. Valakinek valami tippje?
  • grebber
    #53
    Nekem tetszik mert hangulata az van, csak a megvalósítás az ami tényleg budget címekre utal.
    Egy próbát mindenképpen megér. Veszíteni nem veszítesz semmit max anyázva letörlöd ha nem tetszik :D
  • jarlaxxe
    #52
    Maga a játék milyen? mert a a grafot leszar*m ha jó a játék.
  • grebber
    #51
    Hol látsz arra utaló dolgot? Mert ez ingame menet közben nem átvezető.
  • Maxtreme
    #50
    Ezek az átvezetőkből vannak ugye? Mondom, azokkal nincs is különösebb baj. :)
  • grebber
    #49
    Nem csúnya ez, de a szép szó sem az ami illene rá.
  • DarkSector
    #48
    Ez miért csúnya? :D
  • grebber
    #47



  • DarkSector
    #46
    Tudom, csak poén akart lenni, az elmefuttatásom. :P
  • Maxtreme
    #45
    oks, akkor olvasd el még egyszer hogy mire írtam a 2005-öt.
    thx :)
  • Maxtreme
    #44
    Egyébként z az érdekes (?) hogy a realtime átvezetők nem néznek ki annyira ocsmányul mint maga a játék. Pedig csak annyi a differencia h ott nincs szarrábloomolva az egész.
  • DarkSector
    #43
    Videóban nem a legcsúnyább. :)

    Mivel azt írtad hogy 2005-ös szint, és 2005-ben nem volt még Dead Space, ezért ez egy kurvajó játék ezekszerint. :)
  • Maxtreme
    #42
    Egyébként ki merem jelenteni, hogy nem a LEGCSÚNYÁBB hanem a legízléstelenebb ue3-as látványvilággal rendelkező cucc amivel eddig találkoztam.
    Én azt hittem h kb 2005 körül leszoktak a fejlesztők arról hogy teleqrják bloommal az adott játékot, ezzel "javítva" a látványvilágon. (nincs is baj ezzel ha ésszel használják am)
    bazze itt 1:1 kiégeti az ember szemét.
    A másik az animációk hát bazz. No comment.
    harmadrészről meg krva unalmas.

    Ez ilyen tesco gazdaságos low budget Dead Space.
  • Shep
    #41
    Hát igen, pedig az elképzelés nem lett volna rossz csak a megvalósítás nagyon gyenge, engem leginkább a totális káoszt idéző össze-vissza videok zavartak a demoban de gondolom ez a véglegesben sem változott.
  • DarkSector
    #40
    Akkor a kritikákat számbavéve nem éri meg.
  • Maxtreme
    #39
    Rálestem kb 30 perc erejéig, szvsz ez brutálisan szar. Ordít róla hogy amatőr munka, de nagyon.
  • grebber
    #38
    35 euró!
  • DarkSector
    #37
    Mennyiért dobálják ujonnan?
  • grebber
    #36
    Afterfall.InSanity-SKIDROW fúj csúnya warez fúj!
  • Shep
    #35
    Hát ez nagyon messze áll az AAA+ -tól, legalábbis a demo alapján.
  • DarkSector
    #34
    Jah én horrorrajongóként lehet lenyelem ha nem AAA+ os játék...:D
    Azért kipróbálom sokára lesz DS3...:D
  • grebber
    #33
    Igen ezt én is írtam korábban!
    De egynek mindenképpen jó lesz!
  • DarkSector
    #32
    Nah énis most szúrtam ki, Dead Space klónnak néz ki, jól gondolom?