19
  • kekes
    #19
    nagyon szomorú ha egy állatot látsz az úton elütve akkor azt hiszed hogy a te állatodad látod magad előtt azt hiszed hogy a te cicád vagy kutyád fekszik az úton de mire haza érsz a te állataid otthon pihennek tenned kell valamit hogy velük ne történjen ez meg (ne add oda másnak öket míg kicsik!) ez fontos
  • SunFighter
    #18
    Kedves hozzászólók!

    A virtuális temető részemről nem játékként indult és ahogy észreveszem nem is lett belőle játék. Az "ötlet" 2003-ban indult mégpedig azért, mert drága nagymamám öccse valahol Braziliában halt meg. A 40-es években távozott az országból, onnantól kezdve csak levélben tartották a kapcsolatot egészen az 50-es évek közepéig, mivel utána semmilyen levél nem jött. Mivel nagymamóm sem eltemetni, sem látogatni nem tudta az Öccsét, így virtuálisan állítottam neki egy emlékhelyet. Innen indult az In memoriam portál. Természetesen vannak aberáltak, akik olyat temetnek el, ami valóban nevetséges, de a legtőbb temetés igen is komoly szándékkal jön, jött létre. Kérek mindenkit, hogy tartsa tiszteletben azokat, akik valós elhunytakat temetnek erre a helyre is.
  • MrImy
    #17
    Gondolom a web fejlődésével le kell cserélni a motort is, tehát csak olyan "élheti" túl az új verzió "eljövetelét" aki előfizetett.
    Virtuális ásóval, virtuális koprosóval, virtuális családtagokkal... ez egy vicc.
    Fel is keresem a virtuális Révészt... mennyiért visz át?
  • Laci73
    #16
    A virtuális "szolgáltatások" netovábbja számomra továbbra is a virtuális istentisztelet marad: annak is (az azóta sajnos már megszűnt) online beszólásra is lehetőséget adó változata. Az ember csak bejelentkezett, és máris egy VR templomban találta magát, az őt szimbolizáló emberkével: online üzenetei egy kis buborékban jelentek meg a feje fölött. Eleinte csak olyan hozzászólások érkeztek mint a "Halleluja", de komiszabb felhasználók a VR mise kellős közepén beírkálták a "sátán az isten" poénokat - sajnos a VR templom ezért megszűnt, pedig nem akármilyen hely volt :)
  • Csukii
    #15
    pénz, pénz, pénz...

    Aki ezt nem látja, hajrá, regisztrálja magát :P
  • I.C.ram
    #14
    Cikk is egy nagy faszság. Valahogy nehezem hiszem, hogy tovább marad fenn egy online sír, mint egy fizikai :P
  • Kindred Blades
    #13
    lehet, hogy én vagyok elmaradott, de ez szerintem már beteges. Mondjuk én már a cybersex értelmét se igazán látom, pedig az nem egy új találmány.
  • Cat 02 #12
    ha élethű ...
  • zeli
    #11
    majd a hackerek feltörik a sírokat és kilopják avirtuális halottat
  • kricsi
    #10
    ez annyira szánalmas...szerintem a lényeg ugyanaz a valóságban a cigányok itt meg majd a pénzesek fognak lopkodni...
  • Ronny
    #9
    legalább nem ártanak senkinek. Én példáúl nem merek temetőbe menni, mert túl erős sokk.
  • Sadist
    #8
    Még ekkora baromságot, szánalmas az egész. De persze ebben is jó pénz lehet...
  • gyuri12
    #7
    innen is eltudják lopni a virágokat?
    amúgy a sok cigány ellopta a mi szép kis virágainkat...
  • Shadow_THH
    #6
    a vicc az hogy ez igy olcsóbb mint anno a tamagochi temető volt
  • mikloss
    #5
    lol ekkora b*romságot... ebből látszik hogy az emberi hülyeség határtalan...
  • zeli
    #4
    ez tényleg hülyeség...
  • maxius
    #3
    Ezt nem hiszem el...tényleg idáig süllyedtünk? :(
  • Tojesz
    #2
    Ki az a bolond aki ennyi pénzt kiad azért hogy legyen a neten egy sír?
  • joebacsi
    #1
    "virtuális sírok"
    nem is olvasom tovább, ez szvsz extra gyökérség...