21
  • chuky123
    #21
    igy van akko má
    inkább 1 PDA
    140 misiért ezt???????
    na mennyenek a pélóba.
    1 f*sza PDA át már 1 százasért kapsz
  • sguser
    #20
    ott a pont
  • sudyke
    #19
    Kell venni egy PDA-t, es akkor azzal mindent meglehet nezni, hallgatni. 10 oras repulo ut alatt megneztem 2 filmet amikor nem ment semmi a repulon, es azon kivul vegigneteztem az utat. Ezekben minden benne van... es van blutuszos fejhalgato, uhogy a kabelekkel sem kell ba##akodni.
  • MadBence
    #18
    lehet, hogy itt olvastam, de tudtátok, hogy a Zune héberül mit jelent? Ba az eleje, és zdmeg a vége. Szvsz LOL :D
  • Reyes
    #17
    Feeling LoL!:D

    Én inkább vettem egy sokkal több funkcióval bíró lejátszót feleannyiért, és hidd el, sokkal jobb annak a "feelingje", hogy nem dobtam ki feleslegesen több pénzt csak azért, mert beletömik az agyamba, hogy az Ipod milyen überkirály...
  • rumos
    #16
    ez a faszomkodás olyan fárasztó, mégis ki a halálal kell megegyezni? kész a hrdware, ki kell hozni ajrópában, oszt jónapot. ja, hogy nem lesz hozzá "legálisan letölthető zene", amivel jól teletömhetem a zsebüket? mennyenek má!
  • Dzson
    #15
    2008-ra 20 új MP3 player jön ki videolejátszó funkciókkal. A micrisift szeret ráfizetéses dolgokra költeni, csak hogy billi elmomdhassa, ott vannak a piacon. Majd hazudnak valamit, ahogy szoktak az eladásokról (2009-re 3625millió eladott zuneval számolnak a fizetett elemzők), azt kész.
  • KisDzso
    #14
    akár késik akár nem kijövetel után nem hiszem h lenne rá pénzem... :P
  • carville
    #13
    Of kóz minden késik napokat ami amcsiból jön, de többet szerencsére nem szokott. Pl. 360 vagy a Wii lesz. ;)
  • carville
    #12
    Csak videókat is szeretnék rajta nézni. Azért is lett volna jobb a Zune a nagy képernyőjével. 8-)
    Tesómét is néha kölcsön kérem hosszabb útra, és tök jó dolog megnézni egy filmet, majd az aksi simán bírja még zenékre is... Baromi jó.
  • laci 700
    #11
    tudtok olyat mondani ami még eddig nem csúszott Európában?:D
  • R0sc0
    #10
    az IPodnak már saját kultusza van, amihez nem fogható semelyik mp3 lejátszó sem. Ezért is vesznek sokan Ipodot mert annak megvan a sjaát feelingje..
  • Sanyix
    #9
    Vehetsz jobbat is mint az ipod olcsóbban. Nem kötelező az ilyen nagy, eredetileg közenincs a mp3 lejátszókhoz cégektől venni...
    Pl a nem ipodokban az fm rádió elég alap dolog.
  • carville
    #8
    Király... Akkor mégis csak maradok az iPodnál, nagy képernyű is FM rádió ide vagy oda, ennyit már nem akarok várni egy MP3 lejátszóval.
  • Neurotoxin
    #7
    Újabb reklám és seggnyaló cikk a microsoftnak.Mi van kedves SG, nem volt még meg a heti 5?
  • scorpeeon
    #6
    Nem is mondtam, hogy ér annyit, csak azt, hogy annyi lesz inkább az ára :D
  • Darth Sith
    #5
    még mindig olcsóbbnak tűnik mint az iPod. Ha tudás/ár összehasonlításban még ha jobban is jön ki, akkor sem biztos hogy kellően fog fogyni, mert az ipodot sem a tudása miatt viszik, hanem mert marketing. Millió egy nagyon jó player van elérhető áron, mégis az ipod fogy, mert jó a marketingje. Ha kellően nagy reklámot tud csinálni a M$-t, akkor lehet hogy betud futni, mert ahogy kiderült, a tudás a népszámára nem minden...
  • Reyes
    #4
    Annyit nem ér...
  • scorpeeon
    #3
    140-ből esetleg...
  • Reyes
    #2
    Ha 40 ezerből kijön, én leszek az első, aki ilyet vesz.

    Addig meg marad a Meizu M6-om:)
  • intrex
    #1
    nem baj