14
  • Megamanó
    #14
    Vennék BMW-t, ha lenne rá pénzem
  • Wiz4rd
    #13
    [quote]Inkább várok, és letöltöm a DVDripet.[/qoute] Ez aranyos. Ezzel kábé azt mondtad, hogy nem veszel bmw-t, megvárod míg más megveszi és majd azt használod!
  • Megamanó
    #12
    Hello! Nekem nem működik a "törvényes" link, pedig szivesen elolvasnám. Ezt írja ki: Önnek nincs jogosultsága a dokumentum megtekintéséhez. (You have no rights to view this document.) Mit csinálok rosszul? Egyébként szerintem vagy egyik tábornak sincs igaza, vagy mind2nek. Vhol a kettő között kéne igazságos törvényeket hozni. Nekem is van rengeteg letöltött dolgom, mert nincs pénzem megvenni az eredetit, de ha lenne, akkor is csak néhány előadó albumát venném meg. A cames videók meg tényleg törvénysértők, nem is szoktam olyat tölteni, mert általában élvezhetetlen. Inkább várok, és letöltöm a DVDripet.
  • Szefmester
    #11
    vannak olyanok is akik Hobbyból csinálják.. és ők gyakran jobbak mint a "profik"
  • Sanyix
    #10
    De az a gond, hogy ha megveszel egy dolgot akkor nem az kapja a pénz nagy részét aki dolgozott vele, hanem a mocsok kiadó, aki még a jogvédő terroristacsoportokat is támogatja. Na meg ugye a nelopj reklámok a dvd elején, meg a másolásvédelmi spywarek sem kellenek.
  • mumpic
    #9
    Ti dolgoznátok ingyen? Mert gyakorlatilag ez történik ha valakitől ellopják, és nem megveszik a termékét.
    Nekem is vannak letöltött dolgaim, és nem veszek meg mindent, mert kurvára nincs rá pénzem. De elismerem hogy ezt nem lenne szabad, törvény tiltja, amit minden ilyen esetben megszegek, és nem rinyálok hogy köcsög ria, meg mittoménkik, nem engednek lopni...
    Ezen kéne elgondolkodni, nem pedig sipákolni.
  • Praetor
    #8
    Nem Orwellből van sok, hanem a RIAA-ból...
  • Luminas
    #7
    Nincs RIAA-s cikk Orwell és 1984 emlegetése nélkül... Nem unjátok még?
  • Yfel
    #6
    Csak ne adj nekik otleteket :o)

    Y
  • HUmanEmber41st
    #5
    Ma még rossz poen.
    Holnap meg valóság..
    Orwell,1984 ...
  • BCs design
    #3
    :D
  • Wilddog
    #2
    Beteg állat.
  • HUmanEmber41st
    #1
    Nem tudom, mit szenvednek ennyit.
    Tiltsák be az összes fajta disc írót, videorecordert és ne tároljanak semmilyen filmet digitális formában. És természetesen az összes hangfelvételre alkalmas készüléket.
    Aki ennek ellenére mégis digitális formában adatot szeretne menteni, az megteheti a szerzői jogvédő hivatal által üzemeltetett városi CD író hivatalban.
    A filmeket meg nyugodtan kiadhatják ezentúl is videón, úgysem lehet majd másolni, mert nem lesz mivel:)
    Hát nem egyszerű???
    Miért nem így csinálják???