19
Help mEE!
  • ColdFire
    #19
    egyél répát, és akkor tucc fütyülni... ;|
  • Csuhai G
    #18
    Félreérthető ez a topik cím...
  • joebacsi
    #17
    elasztikus már az ánuszod?
  • Aquir
    #16
    Nekem meg a régebbi laptop ventillátora ha nagyon rezeg meg nyikorog akkor kicsit felemelem a bal oldalt aztán visszazöttyentem és máris jó
  • armageddon666
    #15
    neegyé annyi babot :PP
    nekem nagyapám gépe ad ki fura hangot de nem csak hátulról annak mindene nyikorog XD sztem min. 1 éve nem lett kitakarítva meg cserélve benne semmi :K karbantarva sincs, televan malwareval... cooool... de olyan lassú egy gép hogy azt megjavítani... 800MHz MXes vidikarival, már cserélni kéne... lassan már levélolvasásra sem jó -.-
  • Me0w
    #14
    Lol topic. Elso valaszom az lett volna: "Szolj apadnak hogy ne sipoljon, ha mar hatulrol..." :D
  • prezi
    #13
    emésztési problémákra gyanakszom.
  • Sadist
    #12
    Én elsőre azt hittem, hogy az 5.1-es hátsó hangszórója rosszalkodik :C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C:C
  • Apus
    #11
    bameg azthittem valami alfarhang topik
    púú
  • Dodo55
    #10
    Nekem a régi gépemben a hátsó ventillátor adott ki sipoló hangot, mert megszorult benne valami, és mindig beragadt.
    Szóval lehet, hogy csak a táp ventillátorával van a gond, nem a táp belső részeivel.
  • mike0013
    #9
    tesómnak is ugyanez volt!
    vett egy új jobb tápot és megoldódott a problem, meg kicserélte a ventiket is
  • Czdano
    #8
    ja :DDDDDDDDDDDDD
  • RaZoK
    #7
    hello, takarítsd ki a procit, mert tuti poros, és minden rendben lesz.
  • Aspyrin
    #6
    :D pont erre gondoltam én is
  • ProGabe #5
    ITT

    amúgy grat a felettébb értelmes címért...^^
  • Frosty01
    #4
    eléggé félreérthető a topik címe
  • Met
    #3
    rossz, cseréld ki vegyél márkás tápot, a topicot meg zárasd be
  • FLeK0
    #2
    rossz
    kp_,
  • GBence1991
    #1
    Szisztok. Néhány napja a tápom fura hangokat ad ki!!! Olyan erőltetett sípoló hangot. Mi lehet a probléma? PLS segitsetek!