469
Online Sims szerü mmorpg!!!
  • Misi az ezredes
    #469
    Ezt meg nem tudom neked mondani, ugyanis még nem találkoztam a problémával. De ha tudom ajánlani akkor a Firestorm-ot szedd el és avval nézd meg megy-e. Letölteni a Phoenix oldaláról tudod, jelenleg a 2.5.1.16671 verzió elérhető az oldalukon.
  • Ironman2
    #468
    Miért van az hogyha Phoenixxel(1.5) jelentkezek be akkor nem lehet rámenni bizonyos területekre,piros vonalakkal határolt.A sima Viewer2-vel meg ráenged.
  • Misi az ezredes
    #467
    Akkor bukta :) Próbálj más gépről. Lehet az első adataid nem feleltek meg és a hálókártyád azonosítóját megjegyezte a web és ha egyszer rosszul adtad meg a dolgokat akkor többször nem fogad el mást. Pasz. Próbálkozz más gépről!
  • MaxPayne
    #466
    Próbáltam mindenféle régiókódot megadni de semmit nem fogadott el volt hogy találomra írtam be a számokat de az se volt jó :(
  • Misi az ezredes
    #465
    Próbálj nem valós adatokat megadni :D

    Légy kreatív a dologban nem nehéz a regisztráció.
  • MaxPayne
    #464
    Légyszi valaki help...
  • MaxPayne
    #463
    Pls nagyon fontos lenne...
  • MaxPayne
    #462
    Hyhy... olyan gondom lenne hogy regisztráltam és az életkor megerősítése menüpontban ha kitöltöm az adatlapot akkor kötelezően kéri a Zip/postal code-ot és a mi irányítószámunk 6447 de nem fogadja el... mit írjak be?
  • Misi az ezredes
    #461
    Szerződési feltételek, le van írva. Minden ami a játékban van annak a tulajdonosa Linden Lab, szépen be vannak védve mindenhonnan így akár törölhetnek is téged. Egyik ismerősöm (ANONYMUS) törölve lett közel másfél millió forint értékű l$ volt az accunjának a számláján... Hiába pereled őket mire eljutsz odáig h lesz valami változtatnak a szerződésen a javukra.. Egyszerű költséghatékony és legális ember kihasználás..
  • ZilogR
    #460
    Hmm... ha pl. én kitalálok egy olyan eszközt, amire igény van a SL-ban és ahhoz én megírom a kódot, ami azt az igényelt funkciót ellátja, majd készítek egy tárgyat SL-ban, amivel az az eszköz megjelenik a virtuális térben és használhatóvá válik, akkor azt én árusíthatom, hogy valós dollárokra váltható pénzem származzon belőle?

    Tegyük fel, hogy valóban van ilyen ötletem és baromira kelendő lesz pár hét alatt, akkor azt a Linden Lab egyszerűen lenyúlhatja vagy a jog, hogy én árusítom, az az enyém, de nem az én tulajdonom a tárgy és a hozzákapcsolt kód?

    Hol van ilyen szerződés, amit el tudok olvasni? (Persze megkeresem én magam...)
  • Misi az ezredes
    #459
    Nem lenne ilyesmire igény.

    Plusz meg sem érné, ugyanis minden a játékban készített dolog tulajdonosa Linden Lab :) Azaz semmi nem a tied :) Szerződésben le van írva...
  • ZilogR
    #458
    Az a filozofikus gondolatom volt, ugyanis,ha vannak a SL-ban számítógépek, azokon is lehet SL-ot csinálni és akkor lehet napi 8 órában SL-ban SL-ozni... (és nem is viccelek...)
  • Misi az ezredes
    #457
    SL-ben vannak számítógépek, de azok csak annyira képesek amennyire be vannak programozva. SL 2-vel már tudsz olyan objectet létrehozni amivel RL webet tudsz böngészni. Persze kicsit korlátozottak a lehetőségek és lassabb is...

    SMS küldés sem meg ilyenek, de ha ügyes vagy sok sok pénzt ki tudsz szedni a játékból. Csak ahhoz eléggé be kell szopódni (kockulni kell)!
  • ZilogR
    #456
    A SL-ban vannak számítógépek?
    Mobiltelefonok?
    Milyen módon lehet üzeneteket küldeni valakinek?
    Láttam egy weboldalt, ahol Google-térkép szerűen lehet látni a "szigeteket" és lehet teleportálni. A SL-ból a valódi világ elérhető valamilyen hasonló módon? Pl. weboldalakat megnézni egy SL-os számítógépen (már ha ott van olyan), vagy SMS-t küldeni?
  • Misi az ezredes
    #455
    Amennyiben elmúltál 18 éves nem kell hozzá semmi. Teljesen ingyenes, de persze az ember mindig tölt fel egy kicsit, ha szükség lenne rá mégis, a megfelelő kinézet érdekében, de az nem kötelező. :)
  • marty999
    #454
    sziasztok. lehet ingyen játszani a second life-ot? és ha igen akkor küldenétek olyan linket ahol ingyenes a reg. (mert a hivatalos oldalon kell v mobil v paypal)
  • Colt17
    #453
    Sziasztok!Gondoltam megnézem ezt a programot.Adnátok róla pár infót?
  • sajoati
    #452
    A premium tagsag valojaban kb. havi 450 Ft. A titok, hogy egy evre kell elofizetni, meg hogy kapsz L$300 heti fizetest a Lindenektol (amit ujabban mar nem reklamoznak).

    Cserebe VEHETSZ foldet a mainlanden, ES nincs berleti dija. Egy 512m2-es telked lehet (ezt parezer L$-ert veheted meg, 1 L$=0.6-0.7 Ft), ha ezt nem premiumkent berled valahol, az tobbe kerul, mintha elofizetnel.


  • Misi az ezredes
    #451
    Nem kötelező, de lehetőséged van föld vásárlásra, vagy bérlésre. Megjegyezném ez nem a szimpla felhasználóknak van mert gyakorlatilag megfizethetetlen, ha nincs mellette kereseted SL-ben. (Ami nem kevésnek kell h legyen) Akkor nem is éri meg és fölösleges.

    Ezt leggyakrabban a Klubbok szórakozóhelyek gyakrabban cégek veszik bérlik, azért, hogy ott tudják esetleges prezentációjukat megtartani. Ez költségtakarékosabb megoldás mintha mindenkinek 1 helyre kéne utaznia és ott meg tartani.

    Ha földet bérelsz általában az azért van mert alacsonyabb a bérleti díj amit meg tudsz fizetni, primeiddel gazdálkozhatsz ahogy jól esik. Vannak panelok ahol bérelhetsz lakást is magadnak az ilyenek az olyan felhasználóknak van aki szeretne egy helyet ahol elzártan beszélgethet ismerkedhet esetleg virtuális családot alapíthat. ( Anyu apu ö9sszejön és egy fiatal felhasználót örökbefogadnak, hogy legyen a fiuk, persze az örömmel lesz az, mert gyakorlatilag gyakran sokmindent kapnak pénzt játékokat ruhát és egyebet. Egyéni stílust tud kialakítani így magának és nem filléres cuccokból) Remélem megválaszoltam a kérdésed és minden kételyed eloszlott.

    Ha még lenne kérdésed örömmel válaszolok.
  • KillTheKonzol
    #450
    Azt meg tudja mondani nekem valaki, hogy mi a fene haszna van a földvásárlásnak? Így is mindenhova el tudok menni, mi értelme, hogy elmondhatom, hogy az épp az én földem?
  • Misi az ezredes
    #449
    Minden Second Life felhasználónak de ha csak érdeklődnél a Kliens iránt akkor is ajánlom a következő honlapot.
  • Mojlepque
    #448
    Reg nélkül nem tudsz körülnézni, nem hiába korhatáros... ...eleve van benne felnőtt tartalom is mint pl szex klubbok, egyértelmű, hogy ezen csüngne minden tini, így ezzel szűri az SL LAB
  • Misi az ezredes
    #447
    SLHUNGARY
  • ZilogR
    #446
    üdv!
    van arra lehetőség, h a SL-ban körülnézni regisztráció nélkül?
    van vkinek SL-os blogja, amit lehet olvasgatni, h minél több dolgot megtudjak erről?!
  • Mojlepque
    #445
    pl lehet a pc konfigod nem jó hozzá.
  • Mojlepque
    #444
    Megújult a H-art Rock & Dance helyszíne. Most mindenkit egy gyönyörű szép egész sim-es birtokon vár, tengerparttal, turboval, boltokkal és persze a szokásos szokatlan folytonos jó hangulattal:)
  • Mojlepque
    #443
    ez nagyon kész:D Lukreczia-tól vannak a táncok?:D

    http://www.xchange4sl.com/?ref710
  • tuzfal3
    #442
    Vika Darkfold és Vadmacs Aeon egykis műsorral készült, nézzétek meg!
    http://www.youtube.com/watch?v=dUvVHL2yhxM
  • digo82
    #441
    Mit lehet rajt elrontani?A netem meg megy megfelelően!
  • Misi az ezredes
    #440
    1.: Interneted rossz
    2.: Vagy valamit te rontasz el..
  • digo82
    #439
    Csak az a baj,hogy már 2 hete próbálkozok vele és semmi mindig ugyanezt írja!
  • Misi az ezredes
    #438
    np
  • FZoleee
    #437
    már jó, csak elfelejtettem írni :) azért köszi
  • Misi az ezredes
    #436
    Szerintem megszakadtál és vissza akartál lépni. Ilyenkor a 2. 3. próbálkozásnál beenged. Ha még sem próbáld meg később mert lehet épp a SZIM-et ahol voltál újraindítják mert nagy volt a lagg.
  • FZoleee
    #435

    Ilyenkor mi van?
  • FZoleee
    #434
    Én találtam :D
    ZYNGO TEDDY a neve, 3L$/10m :)
  • Misi az ezredes
    #433
    Lehet egy olyan helyen ragadtál amit épp újraindítanak. Próbálj meg később felmenni.
  • digo82
    #432
    Sziasztok!Nekem ezt az üzenetet dobja ki pár másodpercel indítás után!Mi lehet a baj?


    Lehetséges problémák a régión.Kérjük ellenőrizd,hogy megfelelően csatlakozol-e az internethez.
    A folyamatban lévő üzeneteket megtekintheted az "Üzenetek" megtekintése gombra kattintva.
    Ellenkező esetben válaszd a "kilépés" gombot a Second Life bezárásához.
  • Misi az ezredes
    #431
    Nem :/ sry
  • FZoleee
    #430
    Nem tudsz mondani egy olyat? :D