19
Evidence: The Last Ritual
  • Lyan Kyj
    #19
    Hihetetlen, hogy nem vettem észre, hogy kijött. Szeretem az ehhez hasonló játékokat, ez a játék pedig a műfaja miatt is igen kedves nekem. Még az elején vok, de eddig elég jó! Üde színfolt..
  • soulhunter
    #18
    köszönöm felajánlásod,de nem hiszem,h élek vele. nem kivánom nyilvánosságra hozni se a nevem,se a cimem. nameg nem vok bp-i, + dunáninneni se :D
    én sima dunántuli lakos vok :)
    az meg nem letisztázott,h megyeszékhelyen / megyei jogú városban élek-e :D
    [PermeHülye,DeMindenkiMástMondErrőlARohadtNyamvadtVárosról] :D

    de azé még1x köszi
  • Ryleh
    #17
    asszem egy haveromnak megvan....már szoltam neki..ha meglsz,akkor visitok..azt valahogy majd eljuttatom:)))(2 cd-s)
  • soulhunter
    #16
    bocs,erről a phoenix-killer-ről még nem hallottam...
    de ha beledöglök is,mexerzem :)
    [UgySincsSokÉleteHátra] :D

    egyedül a missing fogott meg,épp ezért ez az 1etlen,amire emléxem még haverom gépéről,amit én nézegettem,h is kell jáccani :)
  • Ryleh
    #15
    In Memorian....ez volt a cime:))))

    http://www.phoenix-killer.info/
  • Ryleh
    #14
    de ugyanez vol a felülete...(nekem teccenek ezek a gamék)...de sztem a phoenix is ugyanez:))
  • soulhunter
    #13
    missing
  • Ryleh
    #12
    volt egy hasonlo...ugy 3 éve volt...2 cd-s game..a cime már homály de ugyanigy ment..ott egy ujságirocsajt rabolt el a serielkillerke...stb...
    ha vkinek beugrik mi a cime,akkor vésse már be ide..thx...(sztem ez annak a folytatása..a phoenix röl utalva)
  • Atyman
    #11
    hi

    Nem tudjátok, csak angolul van a játék, vagy van más nyelven is?
  • BlackShadow
    #10
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a vállán lévő linken láthatod, h milyen sorrendbe kell rányomni a kezekre.. ha ezt megtetted akkor a lábán megmutatja, h mi a szöveg amit alulra kell beírnod.

    én a következőnél buktam el :)
  • bowden
    #9
    végre sikerült elkezdenem a játékot, csak sajna már a "beugró" feladványok közül a 3.-nál elakadtam(ahol a nő kezén keresztek vannak, a lábán betűk, a vállán pedig számok ami egy linkre mutat).Ha valakinek sikerült már ez picit segíthetne:)
  • soulhunter
    #8
    ugyanilyen volt a missing c. játék is... (amit én probáltam,az missing - game of the year edition volt + 2 kiegje)
    mivel ugy töltöttem le,nem mertem regelni,neh már azé jöjjenek ki,mer nem legál forrásbol van a játék,és őszintén szolva ebben az országban nemh kapni nem lehet,még nem is hallottak rola :)
    nameg haveromnál láttam,milyen,és jo lenne jáccani vele,de nincs időm :(
    bár ő azért hagyta abba,mer ugye kapott 1 linket, ami 1 fura oldalra vitte,ahol meg kellett vna találnia vmi nyomot, amit tulképp nem is azon a linken talált meg,hanem ugymond az oldal 1ik legelrejtettebb hivatkozása után 2-3 linkkel :) aszitte összetöri a gépet :D

    ugyh elvileg ez is megér 1 probát :)
    szeretjük az ilyen titokzatos nyomozós játékokat :)
  • BlackShadow
    #7
    na hát belenéztem :) ilyen elmebeteg játékot még nem láttam.
    az egész úgy kezdődik, hogy regisztrálnod kell magad.. meg kell adnod az e-mail címedet amire a játék során küldenek neked információt (mintha élőben menne a nyomozás) közben kapsz teszteket amiket meg kell fejtened. az egészet felvették, szal igazi emberek szerepelnek benne.
    most épp kicsit meg akadtam meg dolgom is van szal abba maradt a nyomozás ^^
  • BlackShadow
    #6
    remélem a játék nem olyan mint a telepítője.. a dosnak designosabb volt :)

  • Apus
    #5
    kérünk róla véleményt, jónak tűnik.
  • BlackShadow
    #4
    most szedem ^^
  • bowden
    #3
    http://www.adventuregamers.com/gameinfo.php?id=839
  • sweech
    #2
    miez
  • bowden
    #1
    Játszik ezzel valaki?