15
Kedves, foghíjas, esetlen trollunk :)
  • BBird
    #15
    Ennek volt PC-re is egy ősrégi változata, nem ismered véletlen? :-)
  • OPM
    #14
    Kedvenc volt! Nekem olyasmi rémlik hogy valami bányában kellett száguldozni.
  • NEOreg3
    #13
    volt Crah Bandicootos betelefonálós is, én azt szerettem nézni D:
  • Apus
    #12
    A Bumm az rohadtnagy volt, egyszer szilveszterkor kezdték el, olyan pezsgőt nyertél amit kilőttél. Évközben váltottak a tekebábús változatra. A Bumm elött pár évvel volt valami Flipper is, mondani kellett a telóba Flipp Flipp és úgy ütött :D Jóvólt, régvolt..
  • Shadow_THH
    #11
    hugo játékokból tonna szám van telefonra, főleg k700ire
  • lee86
    #10
    én is nézegettem a németen még kiskoromban, emlékszem valami sínen haladt, és azon kellett balra-jobbra döntögetni a vagonját, vagy mijét. nem tudjátok, hogy telefonra kiadták-e ezt a játékot? rengeteget kerestem már, de mégm mindig nem találtam meg...:(

    emlékszem mtv-n délelőttönként lehetett Rex-ezni, ja meg délután Dévényi Tibi bácsival Mario-zni, és BBurrago modellautókat lehetett nyerni.. ááá de rég volt az, de inkább nem is folytatom, mert off.
  • BBird
    #9
    Volt nálunk vmi bumm c. játék, ahol a madzagon mozgó pezsgősüvegeket kellett lelőni. Aztán valami tekepályát kellett ledönteni. Kicsiknek meg valami puzzle rémlik.

    Hugoval meglepő mód csak 1-2 alkalommal találkoztam, PC -n. :-)
  • Shadow_THH
    #8
    fú a horvátoknál évekig ez ment és talán még néha most is van
    mindig ugy beszéltek hogy: '-becenév? -hö? -závárá dávárá -áhá'

    kár hogy nálunk nincs ilyen telefonos műsor csak olyan hogy a háromszögeket kell megszámolni :/ emlékszem anno az utolsó nálunk az 576 m1es műsorán a füstölgő füstölő volt meg a pc abc
  • Doomista
    #7
    Bár a feje hasonlit az ösember és h*lye gyerek keverékére ...
  • Doomista
    #6
    Még régebben valami külföldi csatornán néha láttam....Néztem is,érdekes és jó volt :=)
  • Beast Machine
    #5
    Én kiskölökkoromban mindig ezt a telefonálós játékot néztem, eszetlen jó volt! Egyébként HUgo szerintem marha aranyos!
  • akyyy
    #4
    :SDASDSA:ASDSAD
  • PJack
    #3
    olyan hülye feje van szegénynek... :P
  • PJack
    #2
    jajj ezt nemszeretem
  • blackgamer
    #1
    Még ezer éve egy német csatornán rendszeresen volt egy betelefonálós játék, Hugo volt a címe, ami főszereplőjéről egy kis trollról kapta a nevét.
    Az akkori story: Hugo családját keresi, mert egy gonosz boszorkány elvitte 3 gyermekét és feleségét Hugolina-t.

    A betelefonálóknak Hugo-t kellett irányítani a telefon gombjait nyomkodva, különféle érdekes küldetésen pl. búvárkodás közben a rákok ollóit elkerülni, repüllőgéppel a lufira kötött üllőt kikerülni, mozgó vonat tetején ugrálni... stb.
    És mindez humoros beszólásokkal és átkötő animációkkal fűszerezve.
    Szóval a nézők hamar megszerették ezt az egy fogú, kicsit esetlen, vidám fickót, akinek karakterét 1990-ben Dániában alkották meg.



    Több tucat(!) Hugo játék látott napvilágot, számos platformon (Amiga, PC, PlayStation, GameBoy, Mobil telefon)
    Legutóbb 2006 szeptemberében a Roborumble jelent meg, mely (mint több elődje is, már 3D-s) Sonic száguldós feelinget kölcsönöz, leginkább a gyerekeket és a agyilag megfáradt felnőtteket célozva meg.
    Roborumble trailer (wmv) | screenshot | egyéb videók: egy, kettő

    Várok minden kedves Hugo rajongót, a topicot nem csak játék témának, hanem egyfajta Hugo fan klubnak is szánom, remélem népes tábora lesz! :)