30
The Legend of Spyro The New Begining
  • gabika19950112
    #30
    sziasztok, van egy barátnőm aki mindent tud a spyroról és bárkinek segít! oldalának a címe (nem hirdetés!!!!)

    spyro.try.hu :) ajánlom minden lelkes spyro játékosnak, a szerkesztő minden nap ott van és segít
  • cinci2
    #29
    Sziasztok! tudnanekem segíteni valaki elakadtam a spyro eternal Night-ban ott ahol gránátokat dobálnak a farkasok egy barikádról és egy hajóra lehetne fölszállni ha be tudnám gyújtani a zsinort a dobozok mögött.Köszönöm előre is
  • jaws30
    #28
    nekem meg van a játék és tök szar az egész!nem tetszik fujj, a régebbi részek sokkal jobbak voltak!ImgBurn írtam ki és nem akkad!azzal írd ki!
  • Saskia
    #27
    Sziasztok!!!!!! megvan már valakinek az Eternal Night, mer nekem már igen csak 1kis bibm van, h nem tudom, h hogyan kell kiirjam ahoz, h ne akadozzon, mert most úgy játszok, hogy kb.1 percenként megáll de 2percre!!!! és ez elrontja a játszást. Ha valaki tudna segiteni rajtam akkor megint megköszönném
  • Saskia
    #26
    hy, megvan már valakinek az Eternal Night, mer nekem már igen csak 1kis bibm van, h nem tudom, h hogyan kell kiirjam ahoz, h ne akadozzon, mert most úgy játszok, hogy kb.1 percenként megáll de 2percre!!!! és ez elrontja a játszást. Ha valaki tudna segiteni rajtam akkor megint megköszönném
  • fradi
    #25
    Hi

    Bocs hogy ide írok De nincs más spyro-s topik
    A Spyro a Hero's tail-ban egy szigeten vagyok, el tudok menni egy "felhő városba" nem tudok tovább jutni.Valaki tud magyar végigjátszást?
  • Hiyono
    #24
    Sziasztok!
    Tudja valaki hol lehet letölteni a Trash it-et ps1-re???
  • Saskia
    #23
    köszönöm
  • Saskia
    #22
    köszönöm
  • Ioles
    #21
    Parancsolj
  • Saskia
    #20
    hy, nagyon kéne nekem a Spyro 3 Year of the dragon de anyukám sajnálja érte a pénzt és nem tudja esetleg valaki megmondani, hogy hol lehet letölteni vagy PS1,PS2 de akkár PCre is jó. Előre is köszike remélem valaki megtudja mondani a választ.
  • adica76
    #19
    sziasztok valaki nem tuna nekem segiteni keresem a spyro minden reszet ps1 re gyermekeim szamara imadjak a kis sarkanyt ha tudna valaki segiteni irjon mar kerlek sziasztok es köszi a segitseget
  • vakegerecske
    #18
    Köszi marcika sokat segítettél hogy neked keddre megjön. Megkérdezhetem honnan vagy tovább titkolod?
  • Marcika25
    #17
    valaki tud segíteni a Heroes tail-ben elakadtam. Ott járok, hogy a Red sárkánnyal kellene megküzdeni, de nem tudom legyőzni. Ha valaki tud segítsen. Előre is köszi
  • Marcika25
    #16
    Szia!

    Nekem hosszas utánna járás után sikerül/t/ szerezni. keddre jön meg 14.000 ért hozzák.
  • vakegerecske
    #15
    Nem tudom megszerezni ezt a játékot:((( Segítsetek léciléciléci... Ps 2 re kellene Előre is köfi
  • roberto0915
    #14
    ...már megoldottam...
  • roberto0915
    #13
    Hi!
    Én is ps1-en ismertem meg Spyro-t, ami nagyon látványosra sikerült és könnyedén is ment a játék, azaz nem akadtam el sehol,

    DE ez a mostani rész már az elején 1 kicsit felba*zott.
    A GOND az ott van amikor a piros nagy sárkány tanítja verekedni a kicsi Spyro-t... mutogatja a különböző figurákat, h mit is kell tenni, én meg csinálom is, de az 5. v. 6. figuránál LEAKADOK.

    Azt írja:
    Hold: X THEN: O + R1

    ...és akárhogy is csinálom nem akar megpusztulni az a 2 féreg, pedig az utasításokat követve csinálom...

    Please help! Nem szeretném, h 1 ilyen miatt akadjak már el... főleg az elején.
    THX!
  • dinomano
    #12
    belekukkantottam, ahhanyos..Picit hasonlit (mááá' aennyire egy sarkany hasonlithat) Spyro Elijavúúúdra; ami picit negativ iranyba billenti nalam a merleget; de oké... :-P A game ahhanyos+szép, Sparx uj design-ja is tetszik...El leszek majd vele...
  • sztomy69
    #11
    A folytatás jöhetne már 360ra is, ps1-en az első, második részekben nyomultam:P
  • dinomano
    #10
    ehhh..en meg 1 nagyon kaka torrenten szenvedek, eleg kinszenvedes-alig jön, nemreg hagytam el 50%-ot, pedig kivancsi vagyok nagyon game-re... :-|
  • zola2000
    #9
    Én nintendo dsen játszók vele egész jó
  • vg
    #8
    "Frodo" hangja a kis sárkánynak!
  • dinomano
    #7
    most töltöm...izééé... folyamatban van a megvétele... :-P AZ elsö 3 az egyik kedvenc sorozatom volt PS1-re; imadtam a game-et... A kezdeti PS2-es folytatasok allitolag harmatgyengek, de ez az uj alltiolag nagyon üt, várom h. lentlegyen... :-P
  • UltimateGamR
    #6
    VÉGIGVITTEM!

    6 óra és 16 perc

    Jó játék volt , a credits ( készítők ) megnézése után spyro meg a tündérszerű lény az egekbe nézett és mondott valami frappánsat ( nem árulom el ) , LESZ FOLYTATÁSA AZ BIZTOS!
  • gematta
    #5
    Én is nyomulok vele
    ée eddig kiba.. teccik
    a game
    jobban megfogott mint azelőző része ps2 ön
    első gőgörény kinyifant
    ugyhogy no para
    aki csipi az ijen gamét annak ajánlom
    föleg a lassitott bunyo nagyon eltalállt let benne
  • jax
    #4
    Jah, én is azzal. Régen az volt az első, és hát a kedvenc PS1 játékom.
  • Emmegki
    #3
    A 3. résszel játszottam PS1-en, jó kis játék.
  • Csibe001
    #2
    Én GBA-n jáccok vele, azon is elég jó.
  • UltimateGamR
    #1
    Platformok: Ps2,X,Cube,...

    Van még valaki aki játszott esetleg végigvitte a játékot ( én a 4. szigeten vagyok ) ?
    Valami nagyon hangulatos és SZÉP játék lett az új spyro. Arról nem is beszélve hogy híres emberek szinkronizálták a játékot.