33
  • veteranjames
    #33
    Ha valaki szeretne dieselt tuningolni,akkor katt ide.
  • veteranjames
    #32
  • veteranjames
    #31
  • veteranjames
    #30
  • veteranjames
    #29
  • veteranjames
    #28
  • veteranjames
    #27
  • veteranjames
    #26
    Frissítsük fel egy kicsit a topikot. Nekem is elég sűrűn kellenek kapcsolási rajzok. Belépőként feltöltök pár hasznos anyagot. Ha kell valami akkor írjatok ide vagy keressetek a facen veteranautofelujitas néven.Ha én keresek valamit,akkor ha tudtok segítsetek ti is. Szép estét,napot. János
  • korgag
    #25
    Sziasztok
    Létezik ez az oldal vagy már töröltétek
  • korgag
    #24
    Sziasztok.
    UGYLÁTSZIK ITT NINCS SENKI KÁR!!!!!!!!???????
  • RolcsiVento
    #23
    Sziasztok volna egy olyan problémám,hogy egy 2-es golfba beraktam egy vw vento motort és volt a vento-ba egy indítás gátló aminek a bekötését nem tudom¢! és jó volna ha tudnátok ennek a bekötésében segíteni.Előre is köszönöm.
  • PíszLávJuniti
    #22
    melyik az ? :o
  • davos80
    #21
    Nekem a lamborhinimhez kéne kapcsolási rajz,mert a napfénytető nem nyíilik rendesen,mege serceg a rádió is,biztosan zavara GPS,mert azt is rosszul kötöttem.
  • nausa
    #20
    Üdv mindenkinek
    750-es gixerhez keresek kapcsolási rajzot,87-es évjárat.. vagy próbáljam a múzeumban?
    Kriszta
  • korgag
    #19
    Üdv mindenkinek.
    Keresek YAMAHA 650 ES motorhoz leirást-használatit is.
    Előre is kösz Gabi
  • fifi
    #18
    ha nagyon kell én adok neked, de előre megmondom, hogy lófüttyöt sem fogsz vele érni, mert annak semmi köze a riasztóhoz...
  • PíszLávJuniti
    #17
    Komplett autós szervíz és diagnosztikai adatbázis.Az összes létező modellel pontos rajzai, szerelési útmutatói és beállításaival.
    ok htx :)
  • PíszLávJuniti
    #16
    miket tartalmaz?

    nem ártana robbantott szerkezeti rajz, egész kocsira terjedő kábelezés, és az injektorokhoz tartozó érzékelőkről leírás
  • pedestrian
    #15
    Nem halottam még ilyen autóról.
  • prezi
    #14
    van kocsid ?:D
  • Speedbreaker
    #13
    nekem a Ferreárimhoz kéne
  • joebacsi
    #12
    Autodata2003 ami nektek kell...
  • Amse
    #11
    done
  • Thanatos
    #10
    szvsz simán maradhatna ez a topic csak átirni cimet valami autok kapcsolási rajza vagy hasonlora :D
  • Thanatos
    #9
    énse , de ettől még azt kérte :DDD
  • PíszLávJuniti
    #8
    nekem mazdához kéne ..
  • FIREFLY
    #7
    Hm Me0w nem rossz koszi szepen ennek segitsegevel talan majd elboldogulok !
  • Me0w
    #6
    http://www.commandocaralarms.com/wiring/Volkswagen/Golf/

    http://www.gti16v.com/wdiagrms.htm#wdiagrms

    Nem tudom, hatha segit.
  • Borg
    #5
    Naja, akkor mondjuk nem értem mi kell neki. Mert ugye a riasztó bekötése, és kiosztása azon van, nem az autó kapcsolási rajzain...
  • Thanatos
    #4
    kb az első mondatban irja hogy a riasztohoz kapott kapcoslási rajzot :D
  • Borg
    #3
    Arról nem is beszélve, hogy neked a riasztódról kéne kapcsolási rajz, nem pedig a golfodról.
  • Amse
    #2
    Szerintem felesleges topicot nyitni ennek. Van VW topic és van VW Golf topic is...
  • FIREFLY
    #1
    Sziasztok !

    Oylan problemám van ( van egy golf 3-as autom ) hogy most kotottem a kocsiba riasztot meg ablakemelo stb... ezekhez kaptam kapcsolasi rajzokat minden benne is van mukszik minden DE nem teljesen ugy ahogy kene !

    Ha esetleg valakinek van vagy tud szerezni egy Golf III.as altalanos kapcsolasi rajzot annak megkoszonnem mert nekem arra szuksegem lenne !

    Hogy pontosan mire is gondolok az az hogy mi hogy van kotve a komputerhez milyen sorrendbe melyik vezetek mire jo mert ugy hogy eggyesevel kimeregetem az nagyon szar mert nem mindent talalok el pontosan!

    Valaszaitokat elore is koszonom !