17
Ace Combat Zero - the Belkan War
  • Seth
    #17
    hobbi felszámolás. LOL XD
  • TitaniumRR
    #16
    Check this out 1
  • TitaniumRR
    #15


  • TitaniumRR
    #14
    E L A D Ó !






    A 34 legismertebb vadász- és vadászbombázó repülőgép, száguldó tempójú légicsaták. Vadonatúj (mintha a bolt polcáról vennéd le), karcmentes, dobozában, papírjaival hobbifelszámolás miatt eladó. Ára: 3.990,- Ft. Eladó még emellett ugyancsak eredeti Gran Turismo 4, Rainbow Six: Lockdown, Devil May Cry. Ha egyben viszed mind a 4-et 9.990,- Ft.

    Érdeklődés privát üzenetben.
  • roberto0915
    #13
    köszi szépen! :)
  • Seth
    #12
    őő, már nem nagyon rémlik, de alul van ilyen vonal a térképen?? Mert azon túlrepülsz,akkor újratöltik a készleted
  • roberto0915
    #11
    Hi!

    Segítséteket kérem!
    Én is nyomulok a The Belkan War-ral, de van 1 feladat (talán 8-9.), amikor is 1 éjszakai pályán kell menni és 16000 pontot kell összegyűjteni 30perc alatt.
    Csak az a baj,h kb. 10e pontnál kifogy a rakétám... golyószóróval meg elég bajos még 6e-et összegyűjteni.

    Melyik géppel, fegyverrel célszerű nekivágni a küldetésnek?
    Vagy miket romboljak elsősorban, h nagy pontokat szerezzek?

    THX!
  • iguanodon
    #10
    Köszönöm a segítséget.
  • Seth
    #9
    Ace Combat 1 (=air combat)
    Ace Combat 2
    Ace Combat 3: Electrosphere PS1-re

    Ace Combat 4: Shattered Skies(=distant thunder)
    Ace Combat 5: Unsung War (=squadron leader)
    Ace Combat Zero (6): The Belkan War



  • iguanodon
    #8
    szevasztok.
    Sorba tudná valaki rakni nekem a részeket az elsőtől az utolsóig?

    - Ace Combat: The Belkan War
    - Ace Combat: Squadron Leader
    - Ace Combat: Distant Thunder
    - Ace Combat: Unsung War

    És van e még része.
    Segítségeteket előre is köszönöm.

  • ColdFire
    #7
    nah megjott pspre az Ace Combat X, nagyon jól sikerült, FSXes graf:))))
  • ColdFire
    #6
    én az 1 rész ota jaccok vele ^^

    most a PSP-s verziot varom
  • Al Age
    #5
    A miértre magam sem tudom a választ, az ötödik rész vonzott és addig nyomtam amíg végig nem vittem. Szerintem a sztroin kívül más hűdenagy különbség nincsen a kettő között, grafikára, hangokra az ötödik rész is hasonlóan nagyon jó volt. Szerintem ha ez a rész tetszett nyugodtan szerezd meg azt is, tetszeni fog. :-)
  • Seth
    #4
    akkor az jobb mint ez? Csakmert ez nagyon tetszett,akkor az mégjobban fog ezek szerint ^^
  • Al Age
    #3
    Én ha jól emlékszem a második rész óta játszok a sorozattal, az ötödik rész nagyon tetszett, ezt elkezdtem játszani, de valahogy nem ragadtam le úgy mellette, mint az előző rész esetében. :-\
  • Seth
    #2
    Már végigvittem ^^
    Korábbi részekkel nem játszottam ugyan, tehát nincs összehasonlítási alapom, de nagyon élveztem a dogfightokat. Nameg a vége, az uccsó 2 küldetés nagyon jó, igazi filmes hangulata van.Grafika jó, bár közelről a talaj és a víz kicsit csúnyácska, de magasról fantasztikusan néz ki.
    Szóval melegen ajánlom ,10-ből 7 pont (ami nálam jót jelent^^)
  • petyka2
    #1
    Nagyon klasszra sikeredet játék!
    Lehet felűlmúlja az Ace Combat 5-öt.
    Kinek mi a véleménye?
    http://www.acecombat.jp/ace-zero/index.htm