112
A Nintendo DS-es Zelda fóruma
  • Risu Führer
    #81
    azt is megcsináltam asszem.de majd újra megpróbálom
  • Risu Führer
    #82
    meglett csak vissza kellett lépnem a teremből.mostmár megtaláltam a ghost shipet is.majd szólok ha elakadok ami sztem nemsokára lesz :)
  • Risu Führer
    #83
    elakadtam a ghost shipen.kiszabadítottam a lány testvérét de nem tudom onnan hova tovább gondolom a kristályt kellene beledobni a helyére de oda meg nem tudok átjutni.
  • Risu Führer
    #84
    nem szóltam át tudtam ugrani a kővel :D
  • Banyapapa
    #85
    sajn ebben lehet nemtok segiteni,mert a szellem hajot nem jelöli térkép merre is van.
    Körbe kell lesni mit lehet,és hogyan bumeráng-bomba cuccokal trükközni,nem nehéz amugy aza hely,max a csajok fosnak a pokoktol aza idegesitö kicsit:)
  • Risu Führer
    #86
    nah megvan közben megcsináltam tegnap este.különben tegnap este annyira lekötött hogy 2 órán át nyomtam éjfélig.közben meg majdnem betörtem a képernyőjét a stylussal idegességemben:D az idegesített amikor a négy lánnyal kellett röplabdázni és kb mér négyszer visszaütöttem amikor az ötödiket meg találja el link...áhh rohadt idegesítő volt de megcsináltam
  • Banyapapa
    #87
    Én most csak kincseket emelgetem ki,bár pár db térkép nincs meg még.

    Meg horgászgatok.
    Tegnap egy marhanagy dögöt kifogtam,loovar vagy mifene,link marhára örült neki:)
    El is hajozgatok késöbb a fickohoz aki a botot adta,hátha kitolja a szemem valami joval.
  • Risu Führer
    #88
    hmm eddig nekem csak egy nagyobb halam lett volna annál a sima kicsinél csak akkor még nem tudtam hogy el kell engedni a lets go-nál a képernyőt és elúszott :S
  • Risu Führer
    #89
    megszereztem a következő térképet is és most nyomom a ocean king templebe de rohadt idegesítő mindig elcseszem. mindig lejár az időm :S na majd este megcsinálom!
  • Banyapapa
    #90
    ott már kell azert hasznalni a piros köcsögöket,amik a fényes kört csinaljak a padlon,azokbol is olyan védözona lesz,mint amik pl:ajtoknal is van.
  • Risu Führer
    #91
    ez az túl vagyok rajta.megszereztem a másik két térképet is de most alakadtam a halottak szigetén(asszem így híjják)
    szóval ott bementem abban a piramisba és megyek csak előre balra jobbra de mindig ugyanoda jutok.mit csináljak? vagy más szigeten kellene nyomulnom?
  • Banyapapa
    #92
    Oks.
    Elivleg tábla irta ott hogy "west 13,7 north....",kimész a piramisbol,le a szigeten.
    Jobbra menj egy fáig teljesen (járda is odavezet),na a fátol lépkedj 13at ( 13 "járdakockát"),utána 7 felfelé,és áss (7et is fogod látni,mégha nemis vagy a pont járdán).
    Utána mászkálás ide-oda a szigeten,de a végén piramisba be,és kétszer jobbra,kétszer felfele benne,megjelenik szellem,duma tovább.
    Kilépve arra a piramisbol láda,benne cucc.
    cucc által szabad az út szép uj nagy szigetre
  • Banyapapa
    #93
    elirtam bocs "fátol lépkedj 13at ( 13 "járdakockát")"
    13at balra
  • Risu Führer
    #94
    elakadtam megint.most a goron szigeten vagyok és válaszoltam is a főnök kérdéseire most a gyereket kell követnem(kicsit köcsög az a srác, rühellem :) )
    na és most abban a fenti kis labirintusban vagyok de onnan sehogyan sem tudok kijutni.hogyan kell kijutni belőle?
  • Risu Führer
    #95
    oké közben megtaláltam.
  • Banyapapa
    #96
    elvileg utána,majd azon a térképen,lehet majd a dee ees szigeten egy jokis minigamevel játszani.
    Jokat ad,és elég könnyü játék is rekordom ott 27:30:) (bár javithatnam még kicsit).
    térképen alul van,közepetöl kicsit jobbra keresd.gurulgatos a játék amugy.
    Ha sok kincset ad ,mert aztis ad föleg,akkor azon a térképen a hajohoz menj el,ott a egyik ficko aki a falat bámulja,a kincsekért fizet (mindig 1 féléért).
    És jobban fizet,mint a kezdöszigeten aza lofejü csávo.
  • Risu Führer
    #97
    oké majd megnézem
  • Risu Führer
    #98
    hehe.hamarosan végigviszem a játékot.már csak a ghost shipet kell elintéznem.az a köcsög bellum ellopta tetrát pont link szeme elől...szétkapom
  • Risu Führer
    #99
    basszus.most vagyok a szellemhajó mögött és marha nehéz lelőlni a szemeket mert egyfolytában ilyen rózsaszín szarokat lövöldöznek.valamit tipp van erre hogy hogyan lehet védekezni ellenük?
  • Risu Führer
    #100
    különben nem tudjátok hogy nem készítenek e új Zeldát ds-re mostanában?
  • Banyapapa
    #101
    addig else mentem még:P
  • Risu Führer
    #102
    :)
  • Risu Führer
    #103
    hehe végigvittem a játákot.most visszatöltök egy mentést hogy tudjak még a szigeteken kalandozni.marha jó kis játék volt ez most tervezem egy gba bővítőkártya beszerzését hogy játszhassak a gba-s zeldákkal is.különben nincs valakinek ilyen eladó?
  • Risu Führer
    #104
    basszameg kell egy új zelda...áhh egyik legjobb játék a világon
  • Banyapapa
    #105
    Nem tudom lesz-e még ilyen zelda ds-re.
    De most kiprobaltam a chocobo tales-t,és bár nem zelda stilus,viszont köbö ugyanolyan jó moka:) (talán a zsugazas cseppet idegesitö a véletlen miatt)
  • Tomek83
    #106
    Chocobo Talest pár napja játszottam végig,az is nagyon jó. Nekem tetszett benne a kártyázás is,amúgy könnyen ki is lehet játszani mert mindig ugyanazokat a kártyákat teszi le.
    A Zeldának meg most jutok a végére,kovács már csinálja a kardomat,csak a Jolenet nem bírtam legyőzni,végére bedurvult a csaj.
  • Risu Führer
    #107
    Jolenel csak ugyanazt kell csinálni mint mindig.
    Hát még jó lenne egy-két zelda ds-re.ha jól tudom gba-ra több is megjelent.uhhogy mostanában beszerzek egy gba bővítőkártyát aztán tolom a gba-s zeldákat is:)
    nem tudom hogy valaki játszott e a castlevania:dawn of sorrow-al.ha valaki igen az segíthetne.nem tudom én vagyok e a béna vagy valami spécit kell e ott csinálni de az első pályán vagyok és legyőztem azt a dupla kardos boss-t is aztán utána nem tudok továbbmenni mert nem akar átugrani egy magas helyre amin egy kard van.valaki jó lenne ha segítene.
  • Banyapapa
    #108
    hu,régen végigvittem azt egyszer,de nem emlékszem mi merre most.
    Probáld a képeségeket,hátha az kell (amiket "kiszivsz" ellenfelekböl)a menüben állitgathatod öket.


    Amugy most let vége a chocobo talesnek,télleg nem is annyira nehéz a kártyajáték,mivel ugyanazokat,ugyanolyan sorrendben veszi elö a boss benne,szal felirtam számát,és kikerestem a card listában ,mejikel mit fog huzni a kicsike:)
  • Tomek83
    #109
    Nekem úgy tűnt hogy a végén keményebb lett a csaj,mert megütni nem tudtam,előtte meg simán levertem. GBA-re a MinishCap jött ki,az is jó játék,és még a Link to the past jött ki,de az SNES átirat,mellesleg az sem rossz:)
    Ja és ha veszel slot2es kártyát akkor emulátoron játszhatod a GameBoy-os Zeldákat.
  • Chuckie
    #110
    www.gportal.hu/zeldaworld új oldalam
  • Risu Führer
    #111
    szevasztok
    nem tudjátok hogy terveznek e új zeldát ds-re?
  • cSabonc
    #112
    Hali!
    Eladó egy vadi új Zelda: Phantom Hourglass!
    Ár 6500Ft.