5
Worms Golf
  • precision
    #5
    w00t ?
  • tigeroo
    #4
    <megtöröm a csendet>
  • tigeroo
    #3
  • FLeK0
    #2
    virus
  • spongya
    #1
    HI! Nem tom ismeritek-e a Worms golf-ot. nagyon király játék. A lényeg hogy ven egy osztálytársam. Nagyon jól tud programozni, és csinált ehez a játékhoz egy pályaszerkesztőt (az ő beleegyezésével raktam fel). Egy kicsit bonyolult kezelni de azért nem nehéz. Itt mellékelem a pálaszerkesztőt, meg az én egyik elkészített pályámat. remélem jó a link. az eredeti worms golfot nem mellékeltem
    -először ki kell csomagolni a .jar fájlt.
    -indítsd el a pályaszerkesztőt.
    -menj rá az importálás map fájlból gombra.
    -itt van 9 map fájl. 3 zóna van a játékban és 1 zónában 9 pálya van. az 1-3 map fájlban van az 1. zóna 9 pályája. meg kell nyitni pl az 1. map fájlt és ott kijön az 1. 4 pálya. vmelyiket ki kell választani amit szerkeszteni szeretnél.
    -utánna kattanj rá a pályaelemek megnyitása gombra. itt válaszd ki vagy az 1. zóna, 2. zóna, 3. zóna elemeit akarod használni
    -ezek után jobb oldalt felül be kell állítani hogy melyik elem hogyan viselkedjen (remélem rájössz hogyan)
    -ezután szerkezd meg a pályát.
    -majd exportáld ki ugyanabba a map fájlba ahonnan kiszedted.
    -ahol ki van csomagolva a golf ott lesz elvileg olyan fájl hogy ...map.old ezeket töröld ki mert nem kellenek
    -most csomaagold be zip-be az egészet és nevezd át .jar-rá
    ezután jó szórakozást a játékhoz

    a program csak nokia 6610-esen volt tesztelve. s40-es telefonokhoz jó. a többit nem tudom

    ha sikerül csinálnotok akkor osszátok meg velem is
    kiváncsi vagyok rá