28
pécsi hip-hop muzsika
  • becibacsi22
    #28
    http://youtu.be/L6UWJyFFKto
    Takács Árpád & Mészáros Béla duó formáció Másvilág klip premier!
  • becibacsi22
    #27
    Sziasztok,
    szeretném veletek megosztani,
    Takács Árpád & Mészáros Béla duó formáció

  • kiskapucska
    #26
    Nem gondoltam volna, hogy a Punának van topikja az sg-n :D Kicsit meglepődtem :)
    A tegnapi koncert valami eszméletlen jó volt. Talán még jobb volt, mint a PEN-es. A cd-t majdnem elkaptam :( Matricából meg van bőven. :D
    Na de nagyon kiugráltam magam, ledaráltam mindenkit :D És csak egy negatívum volt az egészben, hogy volt egy nagyon, de nagyon (!!!) büdös arc :D Meg volt pár hülye lotyó, de ez megszokott egy Punnany koncerten :D
  • Thadius #25
    holnap u26-ban csápolhattok :]
  • Csesza
    #24
    http://www.hiphop.hu/sub.php?pg=media2269_hu
  • Gordis2k
    #23
    Valaki link again eltört a cdm... és nem tok szerezni:(
  • Timbo
    #22
    Punnany Massif - Tisztelet című számát vki el tudná küldeni??:) örök hálám üldözné :)
  • Petyinger
    #21
    Emberek!Én beszéltem a srácokkal, egyáltalán nem gáz nekik ha töltjük a zenéjüket, nekik az a lényeg hogy hallgassuk őket, és egyre többen hallgassák.Így kapják a felkéréseket.Na respekt
  • Petyinger
    #20
    Respepkt mindenkinek!Nem vagyok fórumirogatós, de a Punnany tényleg nagyon rendben van.Rendszeresen játszunk tőlük zenéket a rádióban.Pécsi Egyetemi Rádió, www.bosziradio.hu.Keddenként este 10-től ZMT+P.Aki szereti a funky, hip-hop muzsikát, hallgasson bele!
  • HiPPoNaX
    #19
    Ha mar ennyire jonak tartod oket akkor megtehetned azt, hogy nem osztogatod a lemezuk download linkjet...
  • LasDen #18
    nah szép....
  • whiskeyman
    #17
    AZAZ ITT! Sry
  • whiskeyman
    #16
    szóval! Akit érdekel még a téma : http://www.sendspace.com/file/clsso3 itt megtalálhatja az egész albumot.
  • Csesza
    #15
    jóak is :)

    Rendbenman nagyon jo arc, Volfie meg idiótán szét volt csuszva az előző partyn :DDDD
  • whiskeyman
    #14
    én annyira nem voltam tájékozott ez ügyben. Csak tetszik és szeretném megosztani azzal, aki nem ismeri.
    Nekem nagyon bejön a banda
  • Csesza
    #13
    bárki aki kicsit jobban benne van ezekbe a dolgokba az tudja hogy nem boltokban kell keresni az ilyen lemezeket hanem neten lehet őket rendelni...
  • Csesza
    #12
    szept. 30-án Szexárdon csápoltam az ütemeikre :P
  • whiskeyman
    #11
    pazz, most láttam, hogy Kecskeméten is voltak, szombaton. Ha ezt hamarabb tudom, tuti, hogy ott csápolok...most már mind1
  • LasDen #10
    amőgy a legjobb oldal a hiphop.hu után a salatamagazin.com .D
  • LasDen #9
    én meg válaszoltam :DDD
  • whiskeyman
    #8
    én csak megkérdeztem...
  • LasDen #7
    fórumokat olvasgatok plusz ezek nem titkos infók..... D:
  • whiskeyman
    #6
    és honnan vagy te ilyen tájékozott?
  • LasDen #5
    megjelent te okos csak nem boltban kell keresni, bár pécsen 1 boltban kapható.....de innen megrendelheted: [email protected]
    2000 Ft
  • whiskeyman
    #4
    ha ilyen okos vagy, akkor mondj egy boltot ahol megkapom! talán mert még nem lehet kapni? ennyi
  • LasDen #3
    ha már annyira jónask tartod őket akkor talán megkéne őket tisztelni azzal hogy megveszed a lemezüket.....
  • Takezó
    #2
    Restecp
  • whiskeyman
    #1
    Hali mindenki! Nem olyan régen fedeztem fel ezt a pécsi együttest!
    Aki ismeri, az mondja el a véleményét róla
    aki nem ismerné itt megtalálja, belehallgathat az összes számaikba.
    Ha valakinek kell tőlük zene, az privátba is jelezheti, MSN-en tudok küldni neki!
    "Respekt"