14
  • backy
    #14
    Hát én csak annyit fűznék hozzá, hogy ez is egy eszköz a "hatalom" kezében. Így bárkire ráhúzhatják a epedőt, akit el akarnak tenni láb alól, vagy akit zsarolni akarnak. Ha ezt elfogadják, akkor nem kell lehallgatniuk és megfigyelniük az illetőt, elég ha egy terrorista gépének azonosítójával ellátott gépről intéznek a "kiszemelt áldozat" részére néhány trnazakciót, (banki átutalás, "üzleti levél", stb.) és máris le lehet tartóztatni a fickót.
    Tiszta kommunizmus!
    A PGP meg csak annak titkos, aki nem ismeri a visszafejtő algoritmusokat, hoszen ha tökéletes lenne, az FBI és a CIA lenne az első, aki betiltatná.
  • AgentKis
    #13
    Hát ez gyönyörű, az a legszomorúbb a számomra, hogy az EU teljesen az amerikai mintát kívánja követni, mint légy a szarszagot. Ezekszerint nekünk is pont annyi eszünk van.
  • immovable
    #12
    USA The land of freedom! LOL
  • mousee
    #11
    Szabad ország, szabad emberek. Persze. Lassan már mindent titkosítva kell csinálni a neten... szörnyű, de tényleg...
  • Praetor
    #10
    A cigányokat is ezért szidják?
  • Vorpal
    #9
    PS : OpenPGP
  • Vorpal
    #8
    A közvélekedés, hogy azért szidjuk az amerikaiakat, mert ők gazdagabbak.

    Nekem ez elégtétel.
  • szivar
    #7
    Szerintem megfigyeltethetik azt amire gondolok. Lassan az ember nem mer kimenni az utcára. Nemhogy sötétedés után, de még fényes nappal sem, és ez megy az amcsiknál is. Neeem a terrarizmus meg a terrorizmus. Nem. A bűnözés. Meg lehet nézni hogy hányan murdeltek meg a terroristák álltal és hogy hányan azért, mert egyszerűen leszúrták||lőtték||agyonverték. Hány ember pusztult meg kábszer túladagolásban és tsaiban? És mégis mi ellen 'harcolnak'? A terrorizmus ellen vazze. Az a nagyobb veszély meg ilyenek. Mellesleg nem semmi hasznot húznak ezen állapotból egyes cégek||szervezetek. Na mindegy hagyjuk, mert szétb*** az ideg ha ilyenekre gondolok...
  • d0n
    #6
    Hát elmennek ezek a pi***ba! Mit képzelnek ezek az amcsik magukról? Nagyon nagyra vannak magukkal... Az FBI meg bek@phatja
  • Sanyix
    #5
    Sztem meg "atomot a disznóknak" úgy egészben, nagyon elkanászodott a "szabadság(LOL) országa".
  • Praetor
    #4
    Én meg az FBI-osokkal figyeltetném a napkitöréseket. Távcsővel, sötétítés nélkül.
  • bvalek2
    #3
  • BCS CORPS
    #2
  • bertino
    #1