21
  • Béla bácsi
    #21
    Én úgy gondoltam hogy mindkettejük szerepe ugyanaz. Az emberek kívülről azt mondják, lám-lám jól megmondta, közben meg összekacsint a vezető elittel. Így volt ezt Hofinál is, ő is úgyanúgy egy elitet szolgált anno, hitt abban a rendszerben, mint a többi KISZ-titkár pl. Csak neki az volt a feladata, hogy úgymond kiengedje a népből a gőzt.
  • Tinman #20
    Szerintem ő se úgy gondolta... Hofi az Hofi.
    De a Fábry az meg a Fábry.
    Hofit feljebb helyezném én is, de őszintén örülök annak, hogy a Fábry a világon van. Megnevettet és nem csak engem. A magyaroknak qrva nagy szüksége van arra, hogy jóízűen nevessenek. Ez nem csak duma és urban legend, de tényleg az a nagy helyzet, hogy a világ egy szomorú népnek ismer minket.
    Nagyon fontosak a humoristáink, csak sajnos nagyon kevés az igazán kiemelkedő közülük.

    Nem hiszem, hogy a Fábry tahó lenne, max kimer mondani olyan tabu dolgokat amiket más nem. Buta ember nem tud jól viccelni ;-)
  • DjDano
    #19
    Fábry egy tahó, ne hasonlítsd hofihoz
  • Béla bácsi
    #18
    Én sem teljesen ilyen profilú műsorban tudnám elképzelni az embert. Hogy miért nem futtatják, az megint egy érdekes dolog. Talán azért mert ott van a Fábry. Ő most az, ami anno Hofi volt. Egy "túlnyomást" szabályozó szelep a rendszeren.
  • schrank
    #17
    őszintén ki nevet a szeszélyes évszakok gyerek viccein
  • Tinman #16
    Hihetetlen, hogy mindig akadnak akik képesesek ízlésről leállni úgy vitázni, hogy a 3.-4. reply már anyázós...

    Szeszélyes évszakokat jónak tartottam, de az az idő már elmúlt. Antal Imre egy eszméletlen okos és értelmes ember volt. Közben megtörte az élet -ettől nem tisztelem kevésbé-, de már nem hiszem, hogy sok keresnivalója lenne egy szórakoztató műsorban. Kicsit úgy érzem, mintha az RTL szánalomból foglalkoztatná.

    Az a nagy helyzet, hogy legnagyobb magyar nevettető Hofi halála óta Fábry Sándor. Nem rossz utód, de szegény Imre már soha nem lesz képes utolérni a szórakoztató műfajban Sanyit.
    Én pl. nagyon bírom a Fábry-t is... hatalmas arc, most az ő ideje van, de egyszer majd neki is leáldozik, na akkor rettegjünk, mert a magyar humoristák 95%-a siralmas amit művel.
    Egy jó utódot eltudnék képzelni: Bödőcs Tibornak hívták azt hiszem és Bucsuszentlászlón lakik /Zala megye/.
    Na az ő stand up comedyjén potyogtak a könnyeim a röhögéstől :-)

    Egy a lényeg Antal Imre-t nem ilyen műsorba kellene helyezni, sokkal inkább egy "Én mozim" féle, beszélgetős, elmélkedős műsorba.

    Vélemények?
  • vg
    #15
    Nekem még asztalom sincs...
  • vg
    #14
    Ez mindenhol, az élet minden területén így van! Ez van! Én sem köszönteném fel, amig nem lenne hasznom belöle... sajnos ez az igazi VV.
  • Sanyix
    #13
    "RTL Kub"
  • DjDano
    #12
    Milyen alapon itélsz meg másokat?

    alkoholista, depressziós... lehet de pont azoktól lett ilyen akik hasonlóan gondolkodnak mint te! Amíg "ment a szekér" jó sok volt a "barát", aztán most még arra se képesek hogy megköszöntsék a születésnapján a nyomorék érdekemberek...

    És legyenek bármekkora sztárok akikről most beszéltem, hasonló magányt kívánok nekik öreg korukra!
  • nugarD
    #11
    vg
    Igazad van, Te nem vagy bunkó. Egy vélemény vagy, és remélem kevesen vagytok. A többség szereti Antal Imrét. Ő már tett valamit le az asztalra. És te?
    Mi se szeretünk téged. Lehet, hogy te is egy alkoholista, buzi, kutyaütő vagy. Tévedtem. Nem baj, ez is egy vélemény csak.
  • neoG
    #10
    most megmutattad, hogy Te nagyon kulturált vagy
  • vg
    #9
    Miért vagyok bunkó, barom? Nekem más a véleményem, ennyi! Én nem szeretem, soha nem is szerettem Imrécskét. Nincs mit szeretni egy depressziós, súlyos alkoholista emberben, aki már elitta az agyának a kilencven százalékat, ráadásul egy buzival él együtt! Ez már vicc, komolyan! Ez ér neked olyan sokat? Hát ez a szánalmas!
  • DjDano
    #8
    hogy te mekkora egy idióta bunkó vagy, légy büszke magadra, Antal Imre többet ért el mint amit te valaha is fogsz. Szánalmas, hogy mennyi barom van itt
  • Inquisitor
    #7
    Ha a két "rossz" közül ... akor inkább Antal Imre, mint a guminő.
  • akyyy
    #6
    nemngya már rtl h nem tudta megenni ajogokat, hogy mégis maradjon az évszakok is benne,...igy nagyon rossz
  • vg
    #5
    Ha már két rossz közül kellene választani, én inkább nézném a kis logyó Kelemen Annát, mint alkoholista Antal Imrét...
  • Tinman #4
    Maksa rulz :-D
  • csuszi
    #3
    Nem elkopott, meglopták csórit... Sajnos a siker közel sem biztos, 4 én naqgy idő a szutyok médiában. Amúgy go Antal Imre, go go!!!!
  • Chris05
    #2
    Szegény már megérdemelné, hogy "figyeljenek" rá. Nem semmi, mennyire nem veszik emberszámba mostanában Imit. Az, hogy alkesz meg ilyenek engem speciel egyáltalán nem zavar, de az már fáj, hogy X év munkásság után máshoz kell költöznie Pestről szerencsétlennek, mert mindene elkopott, és senki sem segíti.
  • schrank
    #1
    TEGNAP LÁTTAM A KELEMEN ANNA VS. KISZELTÜNDE RIPORTOT JÓ LENNE HA AZ ANTAL IMRÉT NEM ÉGETNÉK BE MINT AZ IDIÓTA KISZELT