38
Bier Tycoon
  • bmffm856
    #38
    én most találtam meg a játékot, el is kezdtem vele játszani, pontosabban csak kezdenék mert akármit csinálok elfogy a pénzem és game overt nyom. valaki aki játszott vele tudna valami segítséget adni hogy érdemes belekezdeni? köszi szépen előre is!
  • Cat 02 #37
    nah , h kell elmente a sört ?? mert összeállítom a breewing ben de semmi sincs :S illetve munkást h kell toborozni?
  • Cat 02 #36
    tutorail-t tud valaki ? :D
    v röviden elmagyarázni mit h kell?
    mert most ott vok h jött egy autó azt áll a bejáratnál -.-' kidott vmi épületfélét de nem tom h kell építeni :S
  • Cat 02 #35
    200 mega xD
  • Neuman
    #34
    valaki játszik még vele?
    Miért van az ha elmentett játékot betöltöm, a raktárakból eltűnik az áru készletem?
  • Neuman
    #33
    Készült hozzá magyarosítás vagy valaki dolgozik rajta?

    Mert nem tudok játszani vele és elkezdtem fordítani a játékot. Ha kész lesz akkor közzé teszem!

    Eltudom indítani a sörgyártást, meg embereket is tudok alkalmazni, de mindig csődbe megyek.
    Mi az alapja hogy nyereséget termeljek?
  • gumirocker
    #32
    egh... közben rájöttem... be kell lépni az épületekbe, és a gépeken is be kell állítani, hogy melyik receptet csinálják.
  • gumirocker
    #31
    Hello!! Akinek megvan a game, és tud vele játszani az segítsen!
    Minden házból egy, berendezve, alkalmazottak, 3 recept, és nem történik semmi :P:P:P Se help, se tutorial! Csak írja ki, hogy valamit csináljak a receptekkel, de fingom sincs hol, merre... HELP! thx
  • Rolcas
    #30
    Hali! Leszedtem, de nem hajlandó elindulni, valami dll fájlért sír...
  • Serpa
    #29
    nem vagy méltó a nevedhez :P


    zvaragabor!
    már akkor lennt volt, mikor írtam.
    de csak hétvégén nézzem meg.
  • zvaragabor
    #28
    Te már le bírtad szedni? Mert nekem nem jönnek. Próbáltam többet is.
  • Szeszmester
    #27
    Hát ez nagyon fos. Nincs benne tutorial, nem tudom, hogy mit kéne csinálni. Minden épületből felhúztam egyet, készítettem egy receptet és ennyi, tovább nem jutottam. Gondolom meg kéne venni a különböző eszközöket, de hogyan?!
  • saxicola
    #26
    Hi all!

    Légyszi rakjatok fel saját készítésű képeket a játékból. Tényleg olyan ronda mint, ahogy látszik? Milyen a játékmenet?
  • zvaragabor
    #25
    Nekem nem szedi
  • zvaragabor
    #24
    Nem szóltam :)
  • zvaragabor
    #23
    De ez béta, vagy már full?
  • Serpa
    #22
    lehet töteni



    Beer.Tycoon-RELOADED
  • juharfalvi
    #21
    "elvileg ők csinálják" http://www.virtual-playground.co.uk/

    Ez rossz hír, mert nekem a Mall Tycoon 1, 2 egyáltalán nem jött be... :(
    Remélem, ez jobb lesz. Amiről soha nem esik szó: lesz rá lehetőség, hogy a mikromenedzselést ki lehessen hagyni?
    Azt is remélem, hogy humoros lesz, mert az nagyon hiányzik, és egy ilyen játékba belefér... :)
  • Cat 02 #20
    elvileg ők csinálják
  • Pheaper
    #19
  • Pheaper
    #18
  • Mayday
    #17
    Volt egy nagyon egyszeru kis Tycoon jatek, Limonade Tycoon. (Ket resze is volt)
    Tenyleg olyan mini, hogy 50-100 mb koruli game csak. Egyszeru volt, limonadet kellett osszeallitani tetszolegesen viz+citrom+cukor felhasznalasaval, es ezt arulni kis placcokon, eloszor meg csak a haz elottt, aztan mar strandon, meg plazaban, meg ezernyi helyen lehetett arulni, meg uj gepeket venni, meg hutot, stb. Szoval egy vegtelenul egyszeru picike jatek volt, megis nekem nagyon bejott, jo kis moka volt :)

    Ez azert "joval" osszetettebbnek tunik, sztem fog nemi kis szorakozast jelenteni a sok csilli-villi rts meg fps tengerben.
  • kisviku
    #16
    Bajorországban biztos népszerű lesz...

    Egyébként egy újabb tycoon tycoon...
  • Jagi
    #15
    A terméket tesztelni is lehet?^^
  • Shadow_THH
    #14
    hahaha oh wow
    \r\ torrent
  • Mayday
    #13
    Tudunk valamit a megjeleneserol? Keves jatek erdekel mar, de ez a tema megfogott.
  • Dying Soul
    #12
    Ez a betűtípus megvan.
  • Szeszmester
    #11
    Én várom!
    Sörgyári capriccio egyik kedvenc filmem, játék előtt gyorsan meg is nézem majd, szigorúan szakmai szemmel!
    Nagyon várom!
  • ColdFire
    #10
    má XXX tycoon is van ám :D
  • Cat 02 #9
    megoldják XD
    Kóla , ásó , ház , híd meg nem tom xD
  • Atkamon
    #8
    ROFL
    Mivanmá sörtájkun is van?:P jobbat nem találnak ki? esetleg fárasztóbbat?lmao
  • Cat 02 #7
    igen ez TÉNYLEG S mint Sára Ö mint öreg és R mint Róbert
    és nem Sheakspeare Összes Rövidítve :)
  • Pheaper
    #6
    LOOOL :D
  • ColdFire
    #5
    enis ezt akartam elsütni, csak közbe télleg az xDDDDD
  • Falabu #4
    Ez kell, mikor jelenik meg?
  • Checkerboy
    #3
    Az a gáz , h ez TÉNYLEG sör tycoon szal semmi lol nincs benne :)
  • Pheaper
    #2
    hirtelen beer=sör tycont olvastam
  • Cat 02 #1
    érdejkes játék lesz :)

    "A Virtual Playground sör biznisz szimulátort fejleszt. Kiadója ki lenne más, mint a Frogster? Hálistennek, gépkövetelmény nincs - lévén Pentium III 700MHz ajánlott. Itt csak sörkövetelmény lehet! Cél falusi kocsmárosból világszerte ismert milliomos üzletemberré válni, aki legyőzte a konkurenciát és ezernyi gyárakkal erősített konszernt üzemeltet. Új sörfajtákat kreálunk, irányítjuk a gyártást, gazdag befektetőket hívunk látogatásra a főzdéinkbe. Széthenteljük a piacon a konkurenciát. Kutyaszimulátor óta talán ez az egyik legeredetibb játék a világon. Természetesen csak a karácsonyfáról csokidísz lopkodó szimulátor után.

    Sör vallása a legerősebb e Földi létsíkon. Hiszen naponta több százmillió Sörpap hódol a Sör istenének, kinek neve szerényen csak Sörbet.. Jégbe hűtött gyümölcsszörp recept csak álca. A hermetikus tanok szerint: minden árpa, maláta és gyümölcs alapú szlopálnivalót addig kell állni hagyni, míg megerjed és szesztartalma nem lesz! Ezt a titkos művészetet évezredek óta űzik a kolostorokban a boldog papok. Sörbet Isten legnagyobb megelégedésére! :D" - Hardwire.hu

    képek