23
Megjelenés: 2006. október 13. - Demó van!
  • balee0
    #23
    Van ehez a játékhoz magyaritás???
  • Snecie Smicie
    #22
    nem ér annyit hogy pénzt adja érte..inkább húzd le torrentről ha már tolni akarod :>))
  • Vlala #21
    Meg fogom venni. Már csak a Red Cow energiaital-márkáért is. :)
  • 12346
    #20
    ige', sweechnél és relaksnél a pont^^ underground óta kb semmit nem változott a játék. és a soronkövetkező lesz a "4." ugyanabból.
    így értettem, "bár bocs":)
  • Snecie Smicie
    #19
    kipróbáltam, borzalmasan egyszerű a játék, semmi változatosság, első pár percben érdekes még mert trabi, aztán az 4/32 után uninstallt kapott |-c((((
  • Sephi
    #18
    Amagad....
  • ColdFire
    #17
    neeeeeeeeeeeeeeee............ xDDDDDDD
  • RelakS
    #16
    De a rókabőr az Underground-nál kezdőtött ;)
    (jóóó, tudom, az előtte lévő x rész is ugyan olyan volt, csak más :D)
  • M@TriX
    #15
    sztem ez már a 10. is lehet ;)
  • sweech
    #14
    szerintem az underground 1-2re és a most wantedre gondolt
  • akyyy
    #13
    bár bocs de az nfs soron következő része tán már a 8 vagy 9-ik!
  • M@TriX
    #12
    sztem a demo is elég belőle ;)
  • Hellsing47
    #11
    Go.Trabi.Go.GERMAN-POSTMORTEM
  • #10
    LOL ez a játék :)
  • ngcsnet
    #9
    carbon...lál..:)
  • 12346
    #8
    lál mi az a carbon?^^ jah a rókabőr negyedik része sry:C
  • M@TriX
    #7
    hát elméletileg más a fejlesztőcsapat és más a játékcím is.
  • Scholes18
    #6
    jó kis kedvcsináló az NFS carbonra
  • atiwrc
    #5
    Hát az összes kocsi pálya ugyanaz, szeritenm csak az van hogy Mo-n magyar menüvel adták ki, ném,etbe meg némettel és más lett a neve meg a km órát megváltoztatták.

    A Trabi racert nem probáltam még de ennek a hangja trabis de valahog ynem az igazi.

    Volt egy ksi 40mb-s trabis játék annak szebb volt a hangja sokkal.

    Egyébként ez meg a maluch racer emg skoda racer tök ugynaz a maluchban is ugyanez a páyla volt.
    Most néztem leirást rola 3 bol 3nál szimulator kategoriába sorolták ,ez szégyen....
  • ngcsnet
    #4
    Trabi Racerral játszottam, borzalmas volt
    Állatira idegesítő játék

    Mi a különbség a két game között? Talán a Trabi racert nem adták ki a német piacra és ezért adják ki ők?
  • Harly18
    #3
    Ez dettora ugyanaz a játék. Ugynazt akarják eladni más név alatt. Azt hiszik így sikeresebb lesz.....hát :S
  • M@TriX
    #2
    szó-mi szó tnyleg baromira hasonló.... bár lehet motorliszenszről van szó...

    Trabi Racer



    Go Trabi Go!
  • M@TriX
    #1
    A német Edel Interactive és a Kalypso Media bejelentették, hogy már elkészült a Go Trabi Go! című játékuk, amely az azonos című film játékadaptációja akar lenni. Hogy mekkora sikerrel, azt eldöntheti akárki aki látta a filmet és leszedi a lenti linkről a játék demóját.

    Az előkerült képek [jatekok.hu] alapján egy szimpla versenyjátéknak tűnik - és nem is valami szép -, de reméljük a jellegzetes motorhangot nem felejtették el digitalizálni. További érdekes megfigyelésem, hogy igen nagy hasonlóságot mutat a magyar fejlesztésű Trabi Racer [576.hu] -el.


    Játékok.hu