32
  • En3r6y
    #32
    Teljesen egyetértek!
    Végre rá kellene jönni, hogy ezek játékok, és a szorakozás miatt lettek elkészítve.

    Akit nem köt le az játszon mással, de ne mondja azt hogy szar!!!
    Én is mondhatnám egy überfasza golf vagy tenis programra hogy szar, mert baromira nem az én játékom, de nem teszem, mert lehet, hogy annak akinek készítették nagyon is megfelel.

    Sok divatfikázó, frejszolós droid....
  • alien47
    #31
    Miert kellene egy jateknak elethunek lennie? Azert jatek hogy szorakoztasson. Nem kell tulsagosan realisnak lennie ahoz hogy kilehessen kapcsolodni es elfelejteni a napi sok hulyeseget ami eri az embert.

    Elethu szimulatorra vagyom akkor beulok a kocsimba es kerulok egyet.
    Annal ugysem csinalnak jobbat az elkovetkezo 50 evben.
    Nem kell tul komolyan venni egy jatekot nem az a celja hanem az onfeledt jatek amit a felnottek elfelejtenek.
    Egy gyerek egy kolastetovel is eltud jatszani orakig. Ezt kene ujra megtanulni es nem arra varni hogy majd erzed a gravitacios terhelest ami gyorsitas kozben er a fotelodban.......
  • bödön ödön
    #30
    az NFS sorozat első részének volt emlékeim szerint a legjobb a fizikája (és zenéje is mellesleg), aztán kilépett az az autós újság a gárdából és onnantól egyenes út vezetett az arcade cuccok felé. nekem a 2. rész volt a legnagyobb csalódás, ahhoz képest még az MW is tűrhető volt.
  • Sanyix
    #29
    Hát bocs de az arcade és arcade között óriási különbség lehet... pl az nfsmw a legalja, akár fadobozok is lehetnének a kocsik helyett, mert full mindegy, mivel nincs fizikája. 5 meg fél szimulátor volt, az első 4 is arcade volt, de mégis volt valami fizika benne, és úgy mozogtak a kocsik mintha autók lennének, és nem mint a matchboxok amikor az 5 éves pistike játszik velük, mint az MW-ben.

    És igen, az LFS is isten játék :)
  • bödön ödön
    #28
    a TDU is ugyanolyan arcade autós játék, mint az NFS, minimális a különbség. ha annyira taszít az irreális fizika, akkor próbáld ki a www.liveforspeed.net oldalról letölthető demo-t és megtapasztalhatod milyen is, ha egy játéknak van köze a fizika törvényeihez.

    sok sikert!
    ha kérdésed támad, akkor a www.liveforspeed.hu oldalon lévő fórumon biztos segítenek, ha szépen kérdezel és nem crack után érdeklődsz :)
  • rolika
    #27
    szerintem az nfs-t az első résznél abba kellett volna hagyni...
    a tesztdrive-ot meg amigán :)
  • Sanyix
    #26
    3,4,6 ban is volt rendőr, az MW-t inkább nem sorolom ide, mert azt nem tekintem NFS-nek.
  • Sanyix
    #25
    De sajnos sok embernek kell a szutyok NFS, mert NFS, mert bénák is elboldogulnak vele, meg mert menő, és van benne tuning.
  • GyuriX2572
    #24
    :( pedig vártam...
  • Mice
    #23
    szerintem nem maradt ki semmi. én is ezt a sorrendet ismerem
  • LiveMan
    #22
    Simán bevállalhatta volna a Fight-ot az Atari! A vereség után talán az EA is észbe kapna, hogy EZ a szutyok NFS, nekünk már nem kell. A TDU fantasztikusan nagy game lett. Én 360-on játszom, benne van eddig több mint 90 órám és majd 9000km-em, de nam nagyon lehet letenni.
  • Danecay
    #21
    Hát a videók alapján én is jobban vártam a TDU-t. Engem valahogy taszít az NFS-féle irreális "fizika", az, hogy teligázzal egy kis nitróval megspékelve egy közel 90 fokos kanyart minden nehézség nélkül be lehet venni, valammint az üvegfalakkal és a rajtuk villodzó nyilak által korlátozott utak. Persze izlések és pofonok. Egy játékban egy autó viselkedjen a valóságoshoz hasonlóan ha már autós játékkal játszom.
  • Loverman
    #20
    a cikkhez: hát akiben nincs kurázsi abban nincs...
  • Akuma
    #19
    NFS 3 Hot Pursuit
    NFS 4 Hight Stakes
    NFS 5 Porsche
    NFS 6 Hot Pursuit 2
    NFS 7 Undergrund
    NFS 8 Underground 2
    NFS 9 Most Wanted
    NFS 10 Carbon

    Ez a sorrend, ha nem hagytam ki semmit, de bizonytalan vagyok, mert úgy rémlett, hogy a Most Wanted volt a 10. rész, de most nem tudtam annyit összeszedni, így csak 9. lett :-))
  • Goth
    #18
    nem a 4 volt a hot pursuit? :/
    abban voltak először rendőrök ha jól emlékszek.
  • bertino
    #17
    nálad a bibi...
  • Sanyix
    #16
    Nem lassú.
  • Adam II
    #15
    Na igen ha elindul akkor meg lassú a képfrissítés.
  • Sanyix
    #14
    Pedig csak a gimme.dll-t kell kitörölni a játék mappájából, és szereti...

    Amúgy sztem a legjobb rész a 4 volt, mert szinte mindent tartalmazott mint a 3, + az új dolgok (csak a zenéje nem volt olyan jó) Az 5 volt a másik legjobb, de az máshogy :) 5 után fospumpák (bár az UG1-ben legalább volt új dolog is, de csak abban).
  • fourgee
    #13
    A 3. az a 2. rész után jött (minő csoda :) ) és Hot Pursuit volt a címe. Nekem az 5. rész, a Porsche-s tetszett eddig a legjobban, kár hogy nem szereti XP-t.
  • gyuri12
    #12
    én utálom az nfs-eket mert szarok! a legjobb nfs a 3.rész volt:) ha jól emlékszem... de nekem már ez nyert nem a corbon...
  • djukel
    #11
    A fosadék arcade NFS nyilván népszerübb a többségben lévő kisigényű emberek miatt.
  • k9duli
    #10
    Szerintem is símán nyert volna a tdu. Legalábbis nálam biztos.
  • Sanyix
    #9
    Nemtom, de alapból vettem az adást, szóval nemtom mi a baj, csak kicsit pontosítottam :D
  • Morden23
    #8
    A szarkazmust melyik "emoticon"-nal kell jelezni? Te sem tudod? Na ugye :)
  • Sanyix
    #7
    LOL! Micsoda? :)
  • Morden23
    #6
    Ja, az újabb NFS-ek meg a kikezdhetetlen fizikájukról ismerszenek meg :)
  • bertino
    #5
    fizikailag problémás ez a TD sajnos...
  • bertino
    #4
    "A Test Drive Unlimited biztosan nem mérkőzik meg a Carbon-nal. "

    így van

    és miért ?
    mert még ki se jött, de már le is győzte... azért
  • dav1d
    #3
    ugyan már srácok ez kisujal verte volna a carbont neee!

    elég csak megnézni a youtube-os videókat ...
  • Morden23
    #2
    Megjelenésében nekem is jobban tetszik (a képek alapján), mint a Carbon, de persze tudja a halál.
  • gplay
    #1
    Sajnálattal veszem tudomásul, hogy várni kell februárig.
    Pedig nálam biztos verte volna Carbont. Hozzá teszem azt is várom, de a TDU jobban érdekel.