14
Erről a telóról is firkáljunk má\' mindenfélét. :)
  • Jowhs
    #14
    Helo

    Nekem is ilyen a telóm, és a problémám is ugyanaz, h. nem tudok játékokat felrakni. Nem tudom h. működik ez a wapos dolog a jamesmobil-on, tudnátok segíteni????????
  • romi8 #13
    régen nekem is volt ilyen-.-
  • bardocz
    #12
    lehet karácsony után eladom ezt a telómat(ha kapok újat)akit érdekel az írjon privátot
  • Direkt0x
    #11
    ez egy szar teló
    nekem is olyan van és egy kalap SZART se ér.
    semmit se tud
    egy Fos az egész teló
    hülye aki ilyat vesz
    ennél szarabb telót életem be nem láttam
    ütni kellene aki ilyet csinál
    ezt a gyártónak
  • djpalacsinta
    #10
    na haliiii asszem tudok segiteni gx17 ügyben de infrával nem fog menni sajna a játékok felrakása!!!
    Viszont van egy oldal ahonnan játékokat wapon kersztül feltudjátok rá dobni!!Én is onnan rakom!!!!
    csak beirod sms be a wap cimet és már tölti is le
    mondom az oldalt:
    http://jamesmobil.atw.hu/
  • Káosz99
    #9
    azt irja ki amikor tölteni akarom fel infrával hogy érvénytelen fájl!
    Pedig .jar file-ket jácc S.O.S
  • Crash MaJoM
    #8
    csá
    igaz nekem gx15 öm van és annak legalább 1.8mb a memoja és ugyanugy az 50kbnál nagyobb cuccot nem akarja fogadni
    jah és ami mindenkinek szól, hogy ha van valakinek egy sharp gx15 öshöz cdromja az átküldené nekem a cuccokat róla mer az enyém elveszett és csak az laptop infrájáról tok küldeni. előre is THX
  • Káosz99
    #7
    Helló tudtok valami ingyen java gamet a GX17 hez?
  • satubazár38
    #6
    sziasztok tud valaki nekem Sharp Gx17-hez és Sony Ericsson K300i-hez Függetlenítő kodot
  • Spearow
    #5
    pls vki segítsen hogy kell leszedni a gx17 hátlapját!!!!!
  • Emmegki
    #4
    128k-ig bír a BT
  • exodu020
    #3
    meg miért nem birtak minimum egy 40 megás memo kártyát bele rakni, mert ez a 1.3 mega hurka....ja meg hogy a bluetooth nem fogad 50 kilobyte-nál nagyobb adatot!!
    ennyi
    de amugy jo kis megbizhato telo, meg jo az aksija naon
  • Emmegki
    #2
    ...meg azt is, hogyan lehet rá java-t tölteni, mert a V#!3@fon ügyesen lekorlátozta, plz.
  • vikusz
    #1
    Halli!
    Sajnos úgy vettem észre a neten, hogy ehhez a készülékhez elég kevés szoftver van. Talán a saját Handset Manager-én kívül nem is írtak hozzá szoftvert?
    Aki bármi használható linket tud ehhez a modellhez, legyen olyan édi, és dobja fel ide...