5447
DexterBanner.jpg
  • Szolnokboy
    #1
    Nah én eddig megnéztem a Pilot részt, nem volt túlságosan szimpatikus,de azt meg kell hagyni nagyon egyedi sorozatnak ígérkezik a Dexter.

    http://www.imdb.com/title/tt0773262/

    Ki látta már rajtam kívül ? Kommenteljétek, tőtsétek de VIGYÁZAT ! Brutális, csak erős idegzetűeknek !
  • SHADOWEYES7
    #2
    tőtsük,ok
  • ColdFire
    #3
    Dexter laborateriuma a kiraly... :|
  • ColdFire
    #4
    ne tőccsed me bekakkantasz :|
  • robotnyk
    #5
    legjobb új sorozat idén.
    mellesleg ANNYIRA nem brutális, hogy ennyire ki kelljen emelni.
  • Calver
    #6
    3. részig van kint (3. még mint preair), kellemesen eltalált, és morbid
  • ProGabe #7
    osztom,legjobb sorozat idén,legalábbis a legeredetibb
    brutálisnak tényleg annyira nem brutálius,inkább "csak" beteg :)
    aki nézte,szerette a kés/alattot annak mondhatni kötelező!!!ugyanazt a kicsit* nyomasztó,kicsit* beteg,kicsit* polgárpukkasztó hangulatot érzem alatta

    *:nagyon :D
  • Lyan Kyj
    #8
    épp tegnap gondoltam rá, h nyitok neki topicok:)

    Nagyon bejövős! Különösen a párbeszédek tetszenek!
  • Calver
    #9
    nekem ami abszolútde bejön azok a belső monológok...
    "I can kill a men, dismember his body, and be home it time for the Letterman..."
  • Szolnokboy
    #10
    én egy sorozathoz képest értettem
  • mucsácsó
    #11
    messze nem...
    én pont pár órája láttam az első részét..nem rossz, de nem a legjobb azért...
    szvsz az év sorozata a Heroes.. :)
  • raven87
    #12
    A Taveller lesz az év sorozata, ha még elkezdik adni az ebben az évben :)
    A Dexter nekem nagyon bejön. Király sorozat elé nézünk.
  • Casillas
    #13
    nem Traveller lesz, hanem Traveler (Y)

    (nálam akkor is a House az első, mögötte a Lost és a Heroes vetekszik a 2. helyért, Dextert most fogom megnézni)
  • EmThor
    #14
    2 rész után 9/10 ez beteg, ez nagyonjó! :]
  • Calver
    #15
    OFF: mit eszik mindenki Traveleren? semmi durvább tempó, semmi szimpatikus karakter, és jajj nemzetbiztonsági ügy, hú szegények... nekem egyáltalán nem jött be a preair rész... ha tempót, pörgést, és krimit akar valaki arra ott a "The Black Donnellys" nevű iszonyatosan eltalált sorozat (a pilot kb egy rövidebb Blöff szintű film), de sajnos azt majd csak januárban kezdik...
  • raven87
    #16
    Bocsi. Csak gyorsan írtam . :)

    Calver: The Black Donnellys-nak a pilotját nem láttam még.
  • robotnyk
    #17
    Traveler nekem tetszett, bár én egyátalán nem találom annyira kiugrónak, újabb conspiracy-menekülős sorozat, mint a PB. viszont ígéretes ezzel együtt. viszont a The Black Donnellys veri szvsz. zenék, hangulat, kicsit egyedibb, legalábbis nekem. annyira tetszett, hogy a pilotot le is fordítottam btw :)
  • raven87
    #18
    Nah meg néztem a The Black Donnellys Pilot-ját. Nekem nem jött be. Valahogy nem az igazi. Pedig a kedvenceim között van a Blöff meg a Ravasz, az agy... is. Bár lehet ha elkezdődik akkor még szánok rá pár részt az életemből és akkor lehet hogy jobban meg fog majd.
    ---
    Hogy ne legyen annyira OFF:
    A Dexter még mindig egy beteg sorozat! :)
  • winnie
    #19
    most már az sem biztos, hogy januárban, sajnos. de a traveler az igazi populáris siker lehet (de szerintem lassítani fog, hiszen úgy vélem, hogy flashbeackes tinidráma lesz), míg a donnellys rétegebb lesz, de ütni fog)
  • Maak
    #20
    Végre sikerül megnéznem a pilotot...a pofám leszakad...ez a sorozat valami fenomenális lesz.A főszereplő nagyon odab@sz de az a néger őrmester sem semmi.Tulajdonképpen az egész történet tetszik...egyedi na, meg kell hagyni.Semmi szuperképesség, csak teszi a dolgát a maga módján.
  • Miguel125
    #21
    Üdv mindenkinek! Feliratok eddig csak azok vannak amik a feliratok.hu-n találhatóak? Pontosabban csak a Pilot van lefordítva? Ha valaki tud még valahol elkészült magyar feliratot akkor legyen szíves linkelje.
    Előr is köszönöm!
  • Maak
    #22
    én úgy tudom, hogy egyenlőre csak a pilot van leforditva igen, elvileg már ott van a kijött négy rész angol felirata, úgyhogy már csak kis türelem és meglesz...reméljük :)
  • Lyan Kyj
    #23
    jaja, reméljük vki fordítja
  • Maak
    #24
    amúgy nem tudom hogy vagytok vele de nekem kegyetlenül bejött a pilot...nem tudom mikor lesznek kész a feliratok, de következő részeket egyben tervezem lenyomni...első rész után úgy gondolom ebből sosem elég...
  • Calver
    #25
    komolyan, ez a sorozat csak egyre jobb és jobb lesz...
    "I'm Dexter. Bo!"
  • Calver
    #26
    pedig a második rész még talán üti is a pilotot
    amugy csak én érzem ugy h ennek a sorozatnak van mind közül messze a legjobb főcíme?
  • threeman
    #27
    ez egy világbajnok sorozat, kár hogy nem kapkodják el a fordítást :P
  • mucsácsó
    #28
    hát lehetne már rohadt felirat...
  • threeman
    #29
    tervezem hogy besegítek feliratban, mert zavaró hogy egy ilyen profi sorozathoz nem készül el pikk-pakk az angol után...
  • Maak
    #30
    hát, ha rendesen hozod akkor hadd szóljon...kb 1.5 2 hete ki van írva hogy fordítás alatt...én türelmes vagyok, de azért nem bánnám ha lenne már magyar felirat
  • threeman
    #31
    http://dexter-fansite.extra.hu/
  • threeman
    #32
    s01e02 felirat: 10%, majd 5után folytatom, de estére meglesz, mittomén 9körül...
  • Miguel125
    #33
    dexter.S1E02.HDTV.XVID.KYR ehhez a verzióhoz csinálod?
  • threeman
    #34
    jaja, nem vagyok profi feliratozó, de élvezhető lesz, sztem
  • Miguel125
    #35
    Okés:)
  • threeman
    #36
    http://dexter-fansite.extra.hu/ -ra 1. rész feltöltve felirattal
    http://dexter-fansite.extra.hu/dexter.s01e01.hdtv.xvid-hv.avi
    + felirat: http://dexter-fansite.extra.hu/dexter.s01e01.hdtv.xvid-hv.srt
  • Gunnersboy
    #37
    na jonak igérkezik assszem énis megnézem :)
  • Miguel125
    #38
    Ha jól láttam ma fogják adni ámérikábá az S1E05-öt :D
    PB+Dexter nyammmmm..... :D
  • robotnyk
    #39
    nem, már kint van az 5. vasárnaponként van (usában este 10)
  • threeman
    #40
    kb 50%-on vok a felirattal, belehúzok.
    de olyan mondatok vannak...