37
  • CJ33
    #37
    Hello Sziasztok
    Nekemm a Chevrolet camaro concept auto kellene
    de mire a jutalomkártyákban megszereztem az egyéni autok közé tette be:((((
    És a saját autoim közé nem tehát nem tom tuningolni
    valakinek beatta a saját autok közé v az autoszalonba,????ű
    ha igen akkor irjátok már meg lécci h hogy kel vagy h a kariert melyik kocsival kell kezdni h beadja. köszi

  • Hegyikecske
    #36
    jah és nagyon tetszik a grafikája, csak sajnálom h ien sötét lett összességében :( De talán azér van több "átlagos" kocsi benne, mer ennek jobban összehasonlítható a grafikája a valóshoz képest :DD
  • Hegyikecske
    #35
    2napja megvan a teljes, magyarosítással, és qrvajóóó :D
  • herlius
    #34
    Szerintem a komolyabb torrent-oldalakon már fent van pár napja, én legalábbis onnan szedtem le.
  • ne77
    #33
    hol lehet meg szerezni
  • herlius
    #32
    Hehe. November 9? Én tegnap óta játszom. Nagyon ütős lett szerintem. Ráadaásul jobban is megy, mint a MW. Az én gépemet legalábbis kevésbé fogja le.
  • Morden23
    #31
    Az tök szar lenne, ha azt vennénk alapul, hogy kik vannak többen, mert akkor negligálni kéne a "nemtetszősök" által felhozott reális hibákat.

    Van olyan, hogy nem tetszik, mert "csak". Ez egy vélemény.

    Amit Sanyix ír (hogy a kocsik mozgása köznevetség tárgya lehetne), az meg egy tény. Azért a kettő között sokhangyányi különbség van.
  • Sanyix
    #30
    Tényleg az. Egy 20 éves játékban "autósabban" mozognak a kocsik mint mondjuk az mw-ben. Az első 5 részhez képest is durván fos az MW, semmi kétség, ez így van.
    Amúgy tényleg sokan szeretik a szart, ha jó reklám van hozzá, mindent el lehet adni, és megszerettetni az emberekkel(úgy hogy mást nem is ismernek). Nem ez az első ilyen termék ;) Jah és ha belegondolunk, hogy mennyi munka van egy új NFS-ben manapság (1 hét munka 4 embernek), és eladják egy csomó pénzért, a játékot, ami igazából egy butított fizikájú NFSUG mod :\ hát elég siralmas.
  • papajp
    #29
    Éjjen!!! Végre beletettek 99'-es Eclipse-t egy új NFS-be!!!
  • Indigo
    #28
    "Jéé, hogy az előbbiek vannak többen?"

    Mutasd már meg azt a felmérést nekünk is... Jéé, csak blöffölsz?
  • Loverman
    #27
    kicsi különbség van aközött hogy SZERINTETEK szar meg hogy tényleg az... mivel Isten nem fog lekászálódni hogy megmondja mi az igazság, mi lenne ha mondjuk azt vennénk alapul hogy hányan szeretik és hányan hangoztatják hogy utálják? Jéé, hogy az előbbiek vannak többen? Érdekes. Akkor persze jön az a duma hogy az birka népség. Ti kik vagytok? No comment.
  • Brainpumper
    #26
    Végre van Alfa Romeo!!!!!!!! Igazán befért volna még a 159-es és a competizione 8C vagy a GT!!!
  • Sanyix
    #25
    Énis az nfs-ekkel szerettem a meg az autós játékokat, de az utolsó 2 rész, egy nagy fos, az ug- se volt olyan jó, de valami újdonság vót benne. Nem azt divat fikázni ami jó és népszerű, hanem azt ami szar és népszerű, mint a mostani nfs-ek is. + divat divatfikázóknak nevezni, akik fikáznak egy szar játékot/cuccot, amit a birkák szeretnek, mert van reklámja, meg effektes grafikája, és könnyű végigjátszani. Pont ide illik a a legyes dolog is: "Egyél szart! Többmillió légy nem tévedhet!" én inkább eldöntöm magam, és nem "eszek szart", csak azért mert az menő, és trendy.
  • scrati
    #24
    én szinte csak nfs-el jáccotam eddig, de a legjobban a régiek közül a 3 tetszett a zsaruk miatt, az utolsók közül pedig az underground 1-2 a tunung miatt.. a mw nem sikerült túl jól, mert a tuning elég gagyi lett, de a rendőrök jól tolták... Én azért bízom a carbonban, hátha jobb lesz az mw-nél. nov 9 messze van még :(
  • Lacika0002
    #23
    Egy kis lisat hogy milyen autó kellene a játékba
    Audi A3
    Audi A4
    Peugeot 206
    Peugeot 307
    Ford Focus RS
    Ford Fiesta ST
    Ford Mondeo ST220
    Toyota Corolla
    Honda Civic
    Honda Integra Type-R
    Honda S2000
    Dodge Neon
    Wolkswagen Jetta
    Wolkswagen golf 2 GTI
    Wolkswagen Golf 4 GTI
    Wolkswagwn Polo GTI
    Skoda Fábia
    Acura RSX
    BMW 118i
    Citroen C3
    Fiat Punto
    Hummer H2
    Hyundai Tiburon
    Lexus IS400
    Opel Corsa
    Opel Astra
    Seat Leon
    Suzuki Swift
    Volvo S40
    Nissan 240sx
  • Lacika0002
    #22
    Én nem azért fikázom le az új NFSeket(undergroud 2 után) mert divat, hanem azért hogy felháboritóan szar.
    Még 5 perce az underground 1-el játszott, mert annak még megvan a "filling" - je.
    Abba vannak olyan részek hogy utólag is letud kötni(Pl.:drift, drag).
    Meg olyanok az autók hogy látványosan lehet tuningolni, meg olyan amilyen nagyából neked tetszik.
    Egy Lambon mit tuningolsz??
    Élőben még nem láttam, de most egy olyan autót nem jobb tuningolni ami kint áll pl a garázsotokban??
    Nem azt mondom hogy hagyák ki, de legalább rakjanak be olyat is ami nem csak 20 millió fölött kezdődik az ára.
    Ebbe az új részekbe csak a packokat rakod és kész.
    Az összes NFS rész megvan de a MW nincs azt végig se vittem mert egy SZAR.
    Nem várok valami sokat a CARBON-tól se.
    Láttam a videókat és egy röhej.
    Amikor a csávó vegy 200-al driftel a canyonba, majdnem beszartam a röhögéstöl.
  • Loverman
    #21
    nem értem h aki utálja az nfs részeket minek olvassa egyáltalán a hírt, és főleg minek ír ide?:) hogy eleget tehessen a napi adag fikázásnak?:)
    P.S. Én az NFS sorozat útján kedveltem meg az autós játékokat, ha valaki mutat olyan autós játékokat mint tőlük az utóbbi 4 akkor adok neki 1 Ft jutalmat. Tudom tudom, egyszerűen manapság dívik fikázni azt ami jó és népszerű, azért hogy menő módon szembeszegüljünk a mainstream-mel, vagy valami ilyesmi...
    Annak méginkább örülök hogy az utóbbi 2 NFS részben már a rendőrök is újra szerepet kaptak, mint a régebbiekben (na persze nem a legeslegelső részekben:)
  • qtpman
    #20
    szntem az okt 26. ai megemlékezés miatt tolták el x[]
  • VRSDM
    #19
    attol függ hogy számoljuk-e az SE és motorcity online verzönöket...
    ha nem akkor pont a TIZ...
    bár a mw-nél meg számolátk a MO-t ezért azis 10 volt
  • AdaKiller
    #18
    pontosan
  • icewolf
    #17
    valahol el kell kezdeni a szamárlétrát. Nem lehet midjárt egy karaj Aston Martinod, hanem gyűjteni kell rá. Ennyi.
  • Sanyix
    #16
    De az volt a régi nfs-ekhez képest, az ug-k így csak simán rosszak.
  • peterx
    #15
    ehh ez már hányadik NFS rész szám szerint? :S
  • Sadist
    #14
    Meg a régebbi részben a kis vacak 206-os, 4-es golf, Ford Focus, Dodge Neon. De nem csak ezért gettó játék, hanem azért, mert már nem a versenyzés és a győzelem a cél a játékban, hanem hogy minél jobban széttuningoljad és kicsicsázzad a járgányod, hogy te legyél a HVCS. Most Wanted még erre rátett egy lapáttal a graffitis menüvel. Az egész játéknak más lett a hangulata (persze negatív irányba).
  • icewolf
    #13
    A Most Wanted sem volt szar!
    Sztem élvezetesebb volt mint az Undergroundok...
  • icewolf
    #12
    LOL. Télleg. :D

    szal. 6 nap. miaz nekünk, kibirjuk.
  • CrazyTomcsy
    #11
    Gettó játék? mert van benne: Renault Clio V6 (2005) , Volkswagen Golf R32 (2006) , Mazda3? Mert sztem csak ez a 3 átlagos kocsi... (mondjuk azért r32 golf meg v6-os clio nem sok van sztem...)? A többi nem sűrűn tömegautó. Sőt, ennek a kocsifelhozatalnak örülök eddig a legjobban, mert van végre Alfa Romeo :) nem tudom, hogy eddig miért nem tudtak belerakni :P de mind1, várjuk a carbont, nagyon várjuk :)
  • Sadist
    #10
    Dacia nem kéne bele? :| Vagy Skoda :| Nézd meg az igazi NFS részeket (1-5) Abban luxuskocsik voltak, nem olyanok, amiket nap mint nap látsz az utcán. Unokatesóm mondása tetszett, "az egész egy rohadt gettó játék lett".
  • AdaKiller
    #9
    szerintem ez is szar lesz mint a most wanted...
  • Sadist
    #8
    Nem látom a Porsche 911 Turbo (997)-et :|
  • ivit
    #7
    engem nagyon erdekel alig varom h megjelenjen es megszereljem:)az en kis oldalacskam
  • Sanyix
    #6
    Engem érdekel :) hogy tovább folytatódik az nfs-ek színvonalának meredek zuhanása vagy csoda történik :) bár sztem az előbbi fog megvalósulni, hiszen az alacsony színvonal kell a birkáknak :D
  • Morden23
    #5
    Érdekel ez még valakit?
  • Lacika0002
    #4
    Egy Focus-t miért nem tudtak belerakni
  • gyuri12
    #3
    hehehehehe LOL sztem is jót tenne egy kis ismétlés:)
  • Indigo
    #2
    Ált. isk. 1 osztályba várnak vissza :P
  • icewolf
    #1
    Az eredeti dátum nem október 26 volt, hanem November 3. azt a 3 nap csúszást meg kibírjuk.