26
Bionicle Heroes
  • kovifeco
    #26
    azt szeretném kérdezni hogy legyőztem a kék rahkshit az első pályán(teljes verziós játék)nah hogy lehet menni vele?mert neten azt írták hogy lehet menni a legyőzött ellenelekkel.vagy csak a nagyfőnök piraka ellenfelekkel lehet menni?mert egy rahkshival szívesen végigtolnám a játékot.
  • kunszabi10
    #25
    Nekem akadozott,pedig eredetiben vettem meg és kripróbáltam 3 gépen(és elhihetitek elég jó gépem van).Mázli hogy kaptam egy nagyon király/drága gépet és szerencsére azon működik.
  • Darth Vader123
    #24
    mentést tud valaki adni?
  • Vrahno
    #23
    Aham. Egész jó... az elején. Egy végigjátszást megér, de megvenni nem nagyon érdemes, SZVSZ. A gyerekes poénok időre unalmasak és kiszámíthatók lesznek. És a karakterek jellemei is komolyan ki vannak fordítva. Jobbat is kihozhattak volna belőle. Nem lesz egy legendás játék. -_-
  • Vrahno
    #22
    Kipróbálom majd. Jó unalom ellen, meg kíváncsi vagyok a különböző dolgokra, hogy milyenek is.

    OFF: Én is fejből nyomom a 3 film szövegét. LOL. Angolul is.
  • scheri
    #21
    BIONICLE - Heroes Crack

    http://rapidshare.com/files/4871349/BIONICLE_-_Heroes_Crack.zip.html
  • bazsi123
    #20
    egy hateéves kiskölök, akinek 39 bionicle harcos ücsörög a polcán, és kívűlről tudja a 3 film teljes szövegét, na annak igenis jó kis móka lesz :-)

    csak egy crack kéne :-P
  • ThugEdge
    #19
    én kipróbáltam az előző release-t,hát nem hazudok 30mp-nél nem volt tovább a gépemen
  • bazsi123
    #18
    kijött a vitality release. ha esetleg megvan valakinek, feltolná valahova a krekket? köszi!
  • Vrahno
    #17
    Kár, hogy a játék nem követi a szorit. :( Most csak értelmetlen lövöldözés meg mászkálás lett belőle. Szinte teljesen legyerekesítették...
  • Crazy Mate
    #16
    Én a régebbi bionicle játékot megvettem,és akkor még tetszett is,és ezerszer jobb is mint ez a Bionicle Heroes,kipróbáltam a demot,és nekem a legnagyobb gondom a kamera nézet volt.Kér hogy így csinálták meg,hogy félig látjuk a karakterünket,jobb lett volna egy sima hátulról látható karakter is.
  • mila69en
    #15
    jaja, sőőőőőt........ nem is 20x-szebb lesz:D ha én modom akkor is elhiszed?:) bár azt sem tudom miez de a grafja tuti szebb lesz vagy 10x mert a vidíjón úgy vóólt:D monodm! ígyvan ez
  • eörgs
    #14
    renderelt videók, htx
  • IceTom
    #13
    a grafikája 10x szebb lesz mint a demoja vagyis a videokon így lehetett látni.sztem annyira nem lesz rossz bár a demoja háát .majd kiderül
  • Rage47
    #12
    sztem szebb volt a régi:))
  • DJ Skyline
    #11
    mondjuk hatalmas változás nincs a grafika terén, előző rész...vagy egy korábbi Bionicle játék, inkább így mondom
  • Fido4life
    #10
    én 3 évvel ezelött még örömmel játszottam volna ezzel :D
  • Rage47
    #9
    ez a mosott graf tisztára olyan mint a just cause-é:))
  • Győri Devi
    #8
    en ezzel a játékkal akkor se jáccanék ha ez lenne az egyetlen a világon :D
  • masssza
    #7
    DEMO
  • masssza
    #6
    Megjelent a demo : http://www.sg.hu/letoltesportal.php?status=linkletoltes&refid=4447
  • DJ Skyline
    #5
    nem tudom, de itt van Demo
  • masssza
    #4
  • masssza
    #3
  • masssza
    #2
  • masssza
    #1
    Milyen ez a játék? Mikor jelenik meg?