20
  • Checkerboy
    #20
    Sajna nem lehet videónézetet váltani.
  • hodex
    #19
    sziasztok! remélem még vki ere téved. most vettem meg a game-t mert hero fan vagyok. de szörnyűlködve láttam h a karakterek csak fentről látszanak még max zoomon is. nem lehet vmivel nézetet váltani? eddig még nekem nem jött össze :(
  • blackgamer
    #18
    holnapig még megnyerhető
  • Lulu0808
    #17
    hali letöltöttem de vm gáz van a cdképpel ááááááááááááááááááááááááááááááá(63óra35perc14mp-letöltés ideje)
  • Checkerboy
    #16
    Nem
  • Lulu0808
    #15
    nektek pc re van meg?
  • Lizardman
    #14
    torrenten itt tuti fent van: www.torrentleech.org

    Torrentkeresön, ami "szabadon" van, sajna nincs...

    Amugy meg smsweben kell keresgélni, biztos megtalálod...
  • Lulu0808
    #13
    kösz! megnézem! de tudsz vm tuti linket?
  • Checkerboy
    #12
    Megszereztem a játékot és nekem is azt kell mondanom , h nagyon tetszik.Eddig csak pár lvl-t csináltam, még nem nyilatkozok róla.
  • KoPf04
    #11
    Hát nem boltból.Értelmesebb torrent,warez oldalakon nézz körül.
    Gugli a barátod....
  • Lulu0808
    #10
    hali neked honnan van meg?légyszi írj vm-t maj ok?
  • KoPf04
    #9
    Már sikerült megszerezni és azt kell hogy mondjam nekem nagyon tetszik.
    Egyenlőre a kétjátékos részt próbáltuk ki egy darabig,az nagyon frankó volt.Egészen pofás a graf is,egy kicsit rajzfilmes.Viszont nagyon jók a lehetőségek,gyakorlatilag a történet szerint felváltva lehet menni különböző párokkkal.Az első Superman és Batman,ez tetszett a legjobban.Az utcán és belső helyszinen is szinte minden tárgy zúzható,elkapható,hajítható de persze hős erejéhez képest pl:Superman simán felkap egy teherautót míg Batman csak egy asztalt képes "kezelni".
    Tehát elég sok különbség van a karik között mint erőben,szívósságban,képességekben és mindeggyik más hozzáállást kíván .
    Minden megölt ellen után xp-t kapsz és tudsz idővel szintet lépni,ilyenkor szokásos ápgréd dolgok vannak mint erő,élet,képességek erőssége,stb.Gyakorlatilag a lényege annyi hogy mész és agyonvered az összes ellent meg utána a boss-t.Az ellenfelekkel kicsit túlzásba estek szerintem(túl sok fantázia)De az egészben a lényeg hogy nagyon átjön a szuperhíró feeling,és ez jó
    Tehát ilyen vegyesre sikerült,de okés nagyon szerintem,mindenképpen csak ajánlani tudom!!!!

  • Checkerboy
    #8
    Valakinek valamilyen infó gameről??Nekem még sajna nincs meg .
  • Checkerboy
    #7
    azt írták a gamespoton , h Zatanna az utolsó...Valamit tévesztettek ezek szerint.Húú közbe meg bannerünk is lett :) Köszönöm akárki is volt!:D
  • Daza500
    #6
    Hawkgirl a hetedik.

    Zatanna egy bűvész hölgy, és inkább a Batman sorozatban van jelentős szerepe.
  • Cat #5
    az egyik legjobb DC sorozat, cartoon networkon lenyomtak több szériát is belőle.
  • ColdFire
    #4
    kár h ColdFiret nem tették bele a listába... xD
  • Checkerboy
    #3
    Naná :) Tessék
  • armageddon666
    #2
    és velünk is megosztanád ezeket a képeket? :D én szeretem JL-t :D
  • Checkerboy
    #1
    Keresgettem játékokat és egyszercsak megláttam ezt a kis szuperhősködős gammát.Megtetszett a képek alapján és eldöntöttem megnézem az SG-n a topicját...Ez nem sikerült mivelhogy nem volt topicja :)Mostmár van :)
    A hősök akikkel játszhatunk mind az Igazság Ligájának tagjai méghozzá:
    Superman
    Batman
    Flash
    Green Lantern
    Martian Manhunter
    Wonder Woman
    Zatanna

    Megjelenés: Október 17.