453
  • adammmmmmm
    #205
    Üneprontó. Na mind1 nem gondoltam komolyan nehogy azt hidd de már kivánics lennék mi az a bazi nagy bejelentés. (aszem a gamekapocsni cikkben azt írták hogy hétfőn vagy roszul tudom?)
  • csgj
    #206
    Mert te a Lionhead-nél dolgozol ugyebár, és mindent tudsz a fejlesztéséről -.- (a Mass Effect PC-s verziója is sokáig is titokban készült, bár igaz, hogy az a Microsoft marketinges baromsága miatt volt így... hosszú leírni az egész ügyet :D)
  • csgj
    #207
    *hm... hibajavítás: "..is sokáig titokban.."
  • rotator
    #208
    A GTA IV meg január óta, lol.
  • csgj
    #209
    ... Ez nemtom mi akart lenni... Mindenesetre a Mass Effect-nél ez tényleg így volt. Xbox360 exkluzívként jelent meg, szó sem volt pc-s megjelenésről, és közben a magyar CD projekt már megkapta a feladatot, hogy fordítsa a PC-s verziót (asszem 2007 szeptemberében :P). - Ezt az infót én egy elvileg megbízható forrásból tudom :P
  • Istencsászár
    #210
    Mass Effect fél évre rá jött ki pécére.
  • csgj
    #211
    És aztán? A Fable 2 esetében miért ne lehetne korábban kezdett titkos fejlesztés? És ezzel még nem léptem át a realitás határát :P Én csak lelkesíteni akarom a várakozó pc-s népet :D DE legalább hihető érvekkel. Mégha szerinted nem is az :P

    De egyébként neked hullamindegy mikor jön ki pc-re. Talán még örülnél is neki, ha egyáltalán nem jelentetnék meg a mi nyomorék platformunkon -.- Legalább a képünkbe röhöghetnél. (Persze ezzel nem védem a pc-s társaságot, hiszen ők is rendesen megrohamoznak titeket :P)
  • Istencsászár
    #212
    A képlet úgy szokott festeni hogy ha exluzívnak készül, akkor arra készül gőzerővel, ha ezt portálják utána főként Xboxról Pécére, az egy jó fél-egy év. Engem nem izgat mi min jelenik meg, legyen az multiplatform amit pécére készítettek, akkor is Xen játszom:)
  • adammmmmmm
    #213
    A fable 1 nél hogy is volt? Az is csak konzolra készült elöször de kiadták pcre is. (valaki le írniá pontosan hogy volt mert én csak azután tudtam a fabléről hogy már rég megjelent pcre szal lehet hogy roszul tudom)
  • Istencsászár
    #214
    Fable xbox - 2004 szeptember
    Fable: The Lost Chapters xbox, windows - 2005 szeptember
  • adammmmmmm
    #215
    ok. köszi
  • bitbandita
    #216
    Ez kőkemény üzlet. Ha kaszált konzolon akkor már a pénzüknél vannak és ki lehet nyomni pc-re. Ez a képlet.
  • bitbandita
    #217
    És titkos fejlesztés??? LOL.... Semmi szükség ilyesmire. Itt egy idézet P.Molyneux-tól (gondolom nem kell bemutatni): "Hogy lesz-e PC-s verzió? Uramisten, megint azt akarod, hogy valami olyat mondjak rossz időben, ami miatt később a fejemet veszik? Hát nem fog menni: a hivatalos álláspont szerint jelenleg csak X360-ra készül a játék. Egyelőre ennyit mondok! Na meg esetleg annyit, hogy az általunk írt motor multiplatform, ugyanazt tudja PC-n és 360-on is... " Titkos fejlesztés.... még mindig remegek a röhögéstől...
  • csgj
    #218
    Akkor elég különös humorérzéked van... Nem írom le mégegyszer a Mass Effect-es sztorit.
  • 0246886420
    #219
    Hello!!!
    Nem tudnátok belinkelni ide valami torrentet vagy ilyesmit amiről nagyon gyorsan lejönne?
  • Istencsászár
    #220
    parancsolj
  • 0246886420
    #221
    HA lehet akkor Pc-re szeretném a fable 2-öt, nem xbox-ra. Kösz
  • csgj
    #222
    Én is szeretnék a pc-hez egy jó kis Fable 2 példányt... Csakhogy még be sem jelentették a pc-s verziót, nemtom honnan vetted, hogy van már. De ha ki is jött volna, akkor is elég hülye kérés lett volna ez: "Nem tudnátok belinkelni ide valami torrentet vagy ilyesmit amiről nagyon gyorsan lejönne?" - Magyarán még akkor is csak privátban kéne az ilyet... Btw, ez azért olyan game, ami ha megjelenik PC-re, nem árt pénzt spórolni rá, és MEGVENNI... letöltés helyett.
  • Istencsászár
    #223
    Azt se tudja milyen játék, hiszen ha valakit érdekel akkor tud róla ezt s azt...
  • rotator
    #224
    A Fable II DLC lett az a fene nagy hír
  • csgj
    #225
    Hát ennyit a reménykedésemről "-.- :P
  • adammmmmmm
    #226
    Mi a fasz??? Erre kellet az a rohadt bejelentés bejelentés és a csúsztatás is. Hát csesze meg. Mennyen a jó büdös picsába. Az a rohadék ki ölte belőlem még azt a kis reméyt is ami bennem volt. És még erről írták hogy mekkora hr lesz. A jó édes ****** **** **** ****** ******* **** *** és ******* **** ****** meg a *********** ***** ***** alma!!!! (elnézést ezért de ezt már ki kellet adnom magamből, egy dolog biztos, EZ MARHA JÓL ESETT)Ezt a topikot se fogom látogatni jó ideig. Max ha már lesz valami értelmes bejelenteni valójuk a barmoknak. (egyépként nem szokásom ilyen kommenteket írni)
  • Istencsászár
    #227
    Én szóltam előre hogy nem kell reménykedni, majd fél év múlva, ha bejelentik hogy jön majd év végén. Csak magadat okolhatod hogy tényként kezelted azt ami egyelőre nem létezik. A stílusod meg elszomorító:(
  • Samballah
    #228
    Ha 360-on játszotta valaki akkor az érdekelne hogy tényleg van egy bugos kuldi ahol nemlehet továbbhaladni a történetben??!!
  • Istencsászár
    #229
    Nincs... abban az esetben jön csak elő hogy ha faképnél hagyja az játékos azt a karaktert aki aküldetést adja vagyis nem várja meg amig végigmondja, de ezt már javították azóta.
  • Prince23
    #230
    IGEN! Lesz PC-n és kész! ennyi :D
  • dante3
    #231
    Nagyon helyes!
  • Kandurex
    #232
    Aha...a gémsztár és egy "német" weboldal...holnap kirakom az aláírásomba, hogy március 2...hihető lesz?
  • csgj
    #233
    Hát, tényleg elég pletykaszint ez a hír -.- De sztem is kiadják PC-re, csak nem hinnék ilyen korai dátumban. Ez túl korai. De hát ha olyan "titkos fejlesztés", mint ahogy azt nemrég feltételeztem, akkor már elkezdhették régebben a pc-s verzió fejlesztését, és akár kijöhetne februárban is :P De a Microsoft imádja a konzolkáját, úgyhogy nem valószínű, hogy ebbe a korai megjelenésbe beleegyezik.
  • csgj
    #234
    Ja, te meg ne ilyen állítható tényként írd a linket, mert ha adammmmmmm (remélem elég az m) meglátja, örömkitörése lesz, aztán elolvassa a cikket is, és máris úgy lelohad a lelkesedése, hogy szívrohamban meghal. Hirtelen izgalomváltozás is ölhet mert miér' ne...
  • Istencsászár
    #235
    Feltehetőleg ki, de csodák nincsenek, most a DLCt fogják kiadni, aztán október, november pedig a Pécé, ha bejelentik.
  • Istencsászár
    #236
    Nem imádja hanem mindél több pézt akar belőle látni. Fable 2 1.5 millió pékdányba ment el alig 1 hónap alatt, ami igen szép eredmény, és az év vége egyik legjobban fogyó játéka lett, természetesen a GoW2 mögött, szóval lehet reménykedni hogy lesz majd Fable 3, vagy valami jó kis Fable 2 kiegészítő ( nem DLC! )
  • Prince23
    #237
    Ki kell jöjjön, punktum :D
  • JaSoN HuNTeR #238
    csak megint az a bajom h rövid lesz... várunk egy csomot rá és utána meg kapunk egy rövid játékot:(
  • Istencsászár
    #239
    50+ óra a játékidő... + még 50 órát eléldegélhetsz benne céltalanul, mert él az egész játék.
  • JaSoN HuNTeR #240
    fenét:D haverom kb pár nap alatt kijátszotta.:D olyan rövid mint az első rész...De annál jobb
  • Istencsászár
    #241
    22-24 óra alatt játszottam végig és csomó dolgot meg sem csináltam benne... a főszál 8-10 óra a többi melléküldi meg egyéb feladatok ami minimum dupla ennyi idő szóval jócskán 20 óra felett van az egyik oldal végigjátszása és aztán jöhet a másik oldal ami még ennyi hiszen eltér a kettő sok esetben... marha rövid...
  • csgj
    #242
    Én is azt hallottam, hogy rövid :P De az is biztos, hogy hosszabb, mint a mai átlag játékok. Fps-eknél meg nem nehéz hosszabbnak lenni :D Viszont a legtöbb rpg jobb is, ha hosszú! Azokhoz képest pedig a 22-24 óra is kevés. Persze, a Fable (az első rész is) nem teljesen rpg, és ha tényleg bejöttek az ígért újítások a 2. részben, akkor meg kifejezetten életszimuláció egy fantasy-szerű világban. Mindenesetre a Baldur's Gate 2-t és társait időben már nem fogja felülmúlni egy game sem.
  • JaSoN HuNTeR #243
    Witcher az kegyetlen hosszú(Y) Imádom!
  • Istencsászár
    #244
    A fő storyszál ugymond "rövid", de végelátatlan melléküldetések és tennivalók akadnak a városokban, amivel rengeteg ideig el lehet szórakozni... én alapból ugy játszottam hogy haladtam előre a főszálon de közbe tettem vettem, kialakítottam a kis életemet, ingatlanokat vettem, boltokat vettem, dolgozgattam hogy minél több pénzem legyen, férjhez mentem majd később családot alapítottam stb... és persze törekdetem a tökéletes jóságra ami sikerült is mivel egy gonosz tettet sem hajtottam végre, szóval tartalmas játék kellően hosszú játékidővel és ehhez hozzájön az ujrajátszás ami egy új sítlust igényel hiszen eléggé eltérően kell viselkedni és cselekekdeni a játékban... ha valakinek ez rövid játék akkor húzza le magát a wécén:) ja és ott van a co op ha valaki nagyon nem bír magával.