16
A Los Angeles-i underground hip-hop banda
  • neevous
    #16
    Jah, nem igazán népszerű az underground hip-hop. Jaja nekem még bejövősek Lupe Fiasco-val és Apathy-val közös számaik is.
  • Sordoran
    #15
    Erre is jó régen jártak! Nekem nagyon tetszik a zenéjük. A Nine Thou-val lopták be magukat a szívembe, de a többi számuk is jó!
  • neevous
    #14
    pedig nagyon úgy túnik:(
    nem sokan ismerik őket
  • Pheaper
    #13
    ne h ki haljon a topic :)
  • neevous
    #12
    Vmi vélemény a bandáról?
  • ZsirosKenyer
    #11
    jót raknak az biztos ^^
  • Pheaper
    #10
    jó számai vannak csak ajánlani tom ;)
  • Pheaper
    #9
    hyhy
  • K4LO2
    #8
    Hali mindenkinek :)
  • neevous
    #7
    Pedig közreműködnek a Rising Tied albumon a 'Remember the name'-ben, A 'Right now'-ban, a 'Feel like home'-ban, A 'Back home'-ban, a 'Believe me'-ben és a 'Red to black'-ben.
    A We mayor mixtape-en 'Bloc party'-ban, az 'S.O.E.M'-ben, a 'Get it'-ben, a 'Respect for grandma'-ban, az 'All night'-ban és a 'Cover and duck'-ban.
  • Czdano
    #6
    egyébként nekem csak a nine thou (superstar remix) számuk tetszik (NFS most wanted zenéje)
  • Czdano
    #5
    xD akkor most fogsz :D
  • banplz
    #4
    juuj a nővérem imádja ezket
    de én más fele vonzódok :P
  • SeLFisCH
    #3
    fort minort hallgatok , de sosem láttam h feat styles of beyond
  • Pheaper
    #2
    szép hoszzu ;-)
  • neevous
    #1


    A Styles of Beyond (S.O.B) egy Los Angelesben alakult csapat. A banda négy tagot számlál. Tagjai: Ryan Maginn (Ryu), Takbir Bashir (Tak), Raisin Fisher (DJ Cheapshot), és a producer Vin Skully.

    Albumjaik:
    1998 -- 2000 Fold
    1999 -- 2000 Fold (Újra kiadva)
    2002 -- Terraform (soha nem adták ki)
    2003 -- Megadef
    2004 -- DJ Cheapshot Presents... Megadudical
    2005 -- Fort Minor - Fort Minor: We Major (mint közreműködő)
    2005 -- Fort Minor - The Rising Tied (mint közreműködő)
    2006 -- Demigodz - Demigodzilla (mint közreműködő)
    2006 -- A még egyelőre névtelen album

    A kiadójuk a Mike Shinoda (Linkin Park, Fort Minor) által alakított Machine Shop Recordings, ami rajtuk kívül olyan hip-hip elődókat karolt fel, mint a Apathy, Celph Titled, és a 7L & Esoteric.

    Az emberek leginkább az NFS Most Wanted-ban is benne lévő 'Shapeshifter' című számukról ismerhetik őket, és a Fort Minor két albumáról.

    Én személy szerint szeretem a zenéjüket, hiszen nem a szokásos gangsta rap, ami csak a fagyverekről, a csajokról, a drogokról és az autókról szól, hanem a számaik nagy részének tényleg van mondanivalója.

    A myspace oldaluk