27
szavazzuk vissza a régit
  • Borg
    #27
    Van már a dizjánról szóló topik.
  • dashed_
    #26
    ez nem errol szol szntem
  • norbre
    #25
    időnként meg kell újulni és szerintem ez sokkal jobba néz ki.. és kicsit gyorsabbank is tűnik a letöltés..
  • Sephi
    #24
    Az igaz hogy minden oldalnak egy ido utan kell egy uj look csak az a baj hogy a uzereket kell itt kielgiteni. Ha a uzer nem boldog....
  • Shadowkiller
    #23
    Cirka 90 perce ülök előtte és egyenlőre nincs problémám!!
  • dashed_
    #22
    jo lenne ha lehetne hasznalni a regi feluletet..
    ez a vilagos hatteres eleg idegesito. ha lehetne valasztani a hatter szinet, mar azis jo lenne
  • DJ Bee18
    #21
    nektek semmi se jó...
  • mod
    #20
    Vissza fogjátok még sírni ezt az új dizájnat. :-||
  • zico87
    #19
    Most kapcsoltam be a gépet és följövök az sg-re mint mindig azthittem rossz címet írtam be :D Nézem valami nem stimmel a külcsinel,hát szerény véleményemben nekem a régi egyszerű stilus jobban tetszett
  • revizor
    #18
    Aki ellenzi a régit, az szíveskedjék a monitor előtt maradni kb. 10 percet és megtapasztalja, hogy minden összefolyik a szeme előtt. Abban én is osztom a véleményt, hogy igény szerint állítható legyen a felület.
    Elvégre ez egy minimun elvárás.
  • Sephi
    #17
    Nimeg a Logom sem passzol ma' uffffff....
  • Sephi
    #16
    Jah a torzs uzereknek megadhatnak az opciot hogy a regit hasznaljak.

  • Sephi
    #15
    Nem dehogy... csak naon sok ember nem szereti a valtozast ez meg RADIKALIS.
  • Random work
    #14
    Én is!
    A régieket legalább ezzel lehetne jutalmazni kitartásukért.
    Az új elég idegesítő persze majd megszokom, de akkor is az előző letisztultabb volt itt soka a csicsa.

    A windows stílusnál is ez a különbség a régi hasznosabb és letisztultabb az XP-nél itt is ez a helyzet.
  • Shadowkiller
    #13
    Nekem tetszik akkor most én a "FAX" kategória vagyok??
  • barret
    #12
    Asszem ide sokan irni fognak...
  • barret
    #11
    A reginel jobbat nem lehet csinalni.Szamomra etalon volt az a design.
  • Sephi
    #10
    Nos ez nem megoldas. Az ember azert jar ide hogy jol erezze magat. Faxnak sem kell uj design... a regi a legjobb az osszes kozul ami magyaroszagon van. Ez most ugynezki hogy Rainbow Six theme :DDD

    Nem mondom hogy SZAR de nem ide valo! Vissza a regit!
  • SuperCow
    #9
    A régi felület sokkal informatívabb volt. Többminden volt az oldalon. Egyszerűbb volt átlátni. ilyen design elemeket meg már láthattunk más portál oldalakon. Egyáltalán nem eredeti.
    Azt szerettem a régi felületbe hogy minden sallang és design mentes volt.. Erősen információ orientált felépítése volt az oldalnak.
  • barret
    #8
    Sephi otlete lesz a legjobb!
  • Smuge
    #7
    Jo ez csak meg kell szokni . Amugy mi lenne ha állitani lehetne skint? Mindenki azt használná amelyik tetszik
  • barret
    #6
    Vagy akinek nemtetszik,menjen mashova? Sztem ezt fogjak mondani:(
  • Shadowkiller
    #5
    Ez nem rossz 5let! Ezt még én is támogatnám márcsak a felhasznállók izlésmegoszlása miatt is (és akkor nem nyílnának felesleges topicok)!
  • Shadowkiller
    #4
    Sztem ez egy tényleg zárható topic! LOL
  • Sephi
    #3
    Tamogatom... de ugysem mi dontunk :D
    Vagy max csinaljak meg hogy a regit hasznalhassa az aki akarja es az ujjaknak egybol ezt adgya ...
  • barret
    #2
    Gusztustalan lett:(
    A regit nagyon szerettem!
    Vissza a regit sztem is:)
  • revizor
    #1
    10 perc után lüktet az agyam, szétmegy a szemem ettől a színösszeállítástól