24
van esély rá? :/
  • djarpesz
    #24
    A Sharp 550SH is olvassa alapból :p
  • ZilogR
    #23
    mindenkinek: elnézést kérek, ha valakinek nem válaszolok és udvariatlanul még az emailokat is hanyagolom, nem egyszerű taplóságból teszem, hanem épp munkahelyet váltok és igencsak kevés időm jut a kedvenc topic-om látogatására (az emailjaimat is csak mobilról vadászom, így érthető, ha nem válaszolok (azonnal) --- köszönöm a küldött fájlokat is!)


    -=ZR=-
  • zoliii
    #22
    Sziasztok! www.seria.hu Sonyericssonhoz van itt sok-sok jó dolog...
  • ZilogR
    #21
    esetleg tud vki (nem feltétlenül) jó könyvek lelőhelyeit a MEK-en kívül? Mondjuk Stephen King txt-ben? Rég olvastam a könyveit..!?

    Legutóbb a "Da Vinci kód"-ot szedtem le webről, de megvan vmerre a "Vak órásmester" (vagy az "Önző gén"? már nemtom) is.

    -=ZR=-
  • scorpeeon
    #20
    Az enyém (Siemens C65) is alapból nyitja a legtöbbet, némely kódolásút nem nyit, de van vagy 5 progi amivel azokat is meg tudom nyitni...
  • ZilogR
    #19
    oks, ezt is ki fogom próbálni! köszi!

    -=ZR=-
  • ZilogR
    #18
    rendben, megköszönöm a fájlt, az emailcímem megy privátban!

    -=ZR=-
  • Puntigamer
    #17
    van egy notepad nevű progi, 3650-re meg is van nekem, csak más kódolásban kell elmenteni, a fájlt, de az korrekt méretben mutatja, asszem 10 sor fér ki vele egyszerre...
    ha kell elküldöm
  • David01
    #16
    Tedd fel a ProfiMail progit az felteszi a Profi explorert is. Ha ezzel nyitod meg a txt-t akkor az elég pici betűvel nyomja ki.
  • ZilogR
    #15
    én egy n3650-el vagyok megáldva és nagy barátságban, de olyat tud-e valaki, hogy a telefon alapból "eléggé nagy" betűméretét kissé kisebbre állítani és úgy olvasni txt-t? pl.: 3x5 pixel vagy 5x5 pixel (ha csak nagybetű és számok az sem gond)

    esetleg az említett *.sis alkalmazások tudnak-e olyat, hogy teljes képernyőn, kis betűmérettel és elfektetett képernyő módban olvasni txt-t???

    Más, de hasonló:
    olyan program pc-re, ami doc-ból csinál txt-t, a benne levő ábrákból azonnal gif-et (vagy kisebb tárhelyet foglaló jpeg-et) és átgyúrja (x)html-be az egészet? ahonnan már a böngésző is tudja olvasni (mert html-t szinte minden kis hordozható vacak tud, de szövegfájlokat sokkal kevesebb)

    ez utóbbit lehet, hogy a Word is tudja, de kérdés, mennyire cseszi el a dolgot és mennyire szereti a Nokia böngészője az eredményt.


    -=ZR=-
  • Shadow_THH
    #14
    symbianos mobilok alapból tudják olvasni
  • Chrystopher
    #13
    Te csak azt hiszed hogy nincs iso mobilra. Simbyan-re van vmi. cucc amivel .iso-t lehet betolteni. Hasonló mint a Daemon tools. Szórakoztam vele 1 kicsit, de meguntam :D (N6600)
  • waracsk
    #12
    ezt kipróbáltam, működik, köszi :) örök hálám !
  • KaBuTo666
    #11
    jah,de a jpg sem szövegfájl,hanem képfájl ^^

    még ISO fájl nincs mobilra de majd lesz
  • Schwarz
    #10
    van ám, csak a .txt nem képfájl, hanem szövegfájl
  • KaBuTo666
    #9
    .txt ?
    king... van már ám .jpg is ! :_D
  • Tarajos Sül
    #8
    Nokia 3220?

    #4: A linken nem találtam eggyértelmű letöltési helyet,mivel se magyar,se angol
    vmit letöltöttem a flopira kattintva,de az se müködött
  • Dodo55
    #7
    Nokia 3230 is :)
  • Schwarz
    #6
    SE K750i is
  • TomBond
    #5
    A SE W810i alapból tudja!
  • daeemoon
    #4
    Én java alapú olvasóproginak a tequilacatot javasolnám

    http://tequilacat.nm.ru/dev/br/download/index.html

    Minden egyes txt fileodnak meg kell csinálni a könvy formáját. De ha egyszer jól beállítod, és azt a beállítást elmented, akko nem lesz gond :) Neked a beállításon, és a telóramásoláson kívül nincs más dolgod :)
  • akyyy
    #3
    http://nokiaprogramok.hu/downloads/mobil/nokia/S60/Symbian%20alkalmazasok/Egyeb/airpediareader.sis
  • Tinman #2
    Ezer féle van Symbian alá.
    Qword, quick office stb.
  • waracsk
    #1
    nem tud véletlenül valaki egy olyan programot amivel sima szövegfájlokat (.txt) lehetne mobilon olvasni? java vagy bárhogy.. próbáltam már utánakeresni de nem nagyon találtam semmit :(