33
Akarsz relaxálni? Meditálni? Gyorsabban tanulni? Könnyebben fókuszálni?
  • jefferson83
    #33
    Relaxáció az egy dolog, az istenverte zaj amit meg ezért kellene hallgatnom meg egy másik. Én azt mondom, hogy ez a progi marhaság és a relaxációt nem ezzel kellene elkezdeni. Saját vélemény. Azonban a progit azért csinálták, mert igény van rá gondolom. Sok értelmetlen dologra van igény manapság.
  • artschi
    #32


    Relaxáció használatával frankón tudsz mélyen aludni.
  • jefferson83
    #31
    Te jó ég megnéztem mi ez. No comment. Hülyéken lehet a legtöbbet keresni.
  • Szeszmester
    #30
    Én úgy szoktam elaludni, hogy számolom a bárányokat. Elszámolok 3ig, és már alszom is. De van, hogy fél 4ig...
  • soulhunter
    #29
    na, megvan a teszt:
    alváshoz probáltam hangot nyomni... feleslegesen... csak forgolodtam,és megfájdult kicist a fejem... nem nagyon,csak éreztem,h van... a fülem meg lüktetett (az más kérdés,h a fülem kb olyan érzékeny,mint a vakoké)
    tapasztalat: csak forgolódtam... leállitás után kb 10 /ccel már aludtam...

    vélemény: maradok annál a modszernél,amin 2000ben estem át,csak akkor tanulás-.és koncentrácio elősegitő, továbbá tartós migrén ellen használtam...
    azota nincs migrénem, a "program" előtt meg éveken át napi 4 algopirint szedtem, ugy fájt a fejem (és akkor még nem volt saridon)
    és azota ha meg kell tanulnom vmit hosszutávra,akkor reggel felkelek 5kor, elolvasom 6ig a cuccot, és kész, és ennyi... (jo, elismerem, konkrét hosszu képletek megtanulásához azért 1 olvasás nem elég,de magyar-töri,stb, egyéb gagyi haszontalan ratyi tantárgyakhoz még sok is,nemh elég)

    sajnálom, ez a program igy,ebben a formában nem alkalmas a mélyalvás elősegitésére, se a konkcentráciohoz, se hasonlokhoz...
    maradok a jo öreg 6 éves modszernél,ha mélyen akarok aludni :)
    bocs, ez a tapasztalatom,és a véleményem is
  • Mihail
    #28
    én csak azt nem értem mi értelme a lehúzó hozzászólásoknak, ha valakinek nem tetszik a dolog akkor ne foglalkozzon a témával, a negatív jellegű megnyilvánulásokat egyzserüen ignorálom, mert semmi építőt nem találok benne

    inkább tapasztalatokat írjatok, ha már valamit
  • Mihail
    #27
    igen pontosan írtad le a fázisokat, és egyébként egy jobb hangfallal is szuper eredményeket lehet elérni
  • soulhunter
    #26
    tényleg hasznos ez a cucc:)
    először csak érdekes fejfájást tapasztaltam :)
    aztán rájöttem,mé mentem neki albérlőmnek,aki semmit nem csinált :)

    jol jönnek majd ezek a hangok,mielőtt a fönökömmel akarok beszélni :DDD
  • Borg
    #25
    Ugyan az agyhullám stimulálásnak tudományos alapja van, csak azt nem értem, hogy ezt otthon, egy mezei fülhallgatóval hogyan szeretnék elérni.
    A legjobb sennheiser tud kb 10 Hz-ig lemenni, az átlag füles meg 20, de méginkább 30-50 alá sose.

    A Delta (alvás 3. 4. állapota), Theta (transz, hipnózis, nappali álom, élénk álom, illetve alvás és éberség közötti átmenet), es Alpha (relaxálás, koncentrálás) hullámok 4-12Hz között vannak, de még az SMR (testi nyugalom, motorikus érzékelés, jelenlét érzékelés -> epilepszia) is 12-16Hz között.
    A Beta (elmélyült, erőltetett gondolkodás, koncentráció) és a Gamma (tudatosság, problémamegoldás, -> félelem) hullámok vannak 12-100Hz között, ezeknek egy részét már talán lehet stimulálni.
  • Grusi
    #24
    parasztvakito otlet olyanoknak, akik egy szoftvertol varjak, hogy okosabbak lesznek.

    massziv penzosszegek legombolasara tok jo, vegulis aki ilyenert kiad penzt, az valamilyen szinten meg is erdemli, hogy lehuzzak :)
  • Thanatos
    #23
    őőő, jaj :D
  • Ronny
    #22
    ahhoz egy kicsit keményebb cucc kell
  • FLeK0
    #21
    agyhalál
  • 12346
    #20
    sztem azt az állapotot éri el, hogy cirka 8 ropit fölöslegesen dobott ki.
  • Mihail
    #19
    nem azt mondtam hogy mindenkinek ez a célja, de aki megf akarja tapasztlni az ezzel lehet hogy el is éri azt az állapotot
  • eörgs
    #18
    trap
  • Inquisitor
    #17
    "testen kívüli élmények elősegítésére,"
    Ezt nem kéne erőltetni ...
  • Mihail
    #16
    ugyanazon az elven működik ez is
  • Mihail
    #15
    aha
  • F1re
    #14
    jaja :DD nekem ez tetszett Creativity icrease 1(7 to 6hz) 1. percbe elkezdett fajni a fejem 2.ba mar hanyingerem volt azt lenyomtam :D
  • Lacc
    #13
    Meghallgattam én is, hát kb. a világból ki lehetne kergetni ezekkel a zúgásokkal, baromi idegesítőek. A legjobbak a relaxációs valamik ahol elképesztő magas frekvencián zúg az ember fülébe. Így akkor lesz ez nekem jó, ha abbahagyom? :D
  • akyyy
    #12
    Ez kb olyan mint a gyógyító gömb!
  • F1re
    #11
    bazze letoltottem benyomtam ha't ez naon szar :D
  • RussT
    #10
    Agydegenerátor

    Az Életenenergia Generátorok, Új Elmegépezetek, Észgépek és újgenerációs Agytrénerek a harmadik évezredben
    < kicsit hülyén hangzik, LOÁL :D

    de van benne valami igazság mert ennek legalább van tudomyános alapja..

  • RussT
    #9
    generator zla
  • Phat Smoker
    #8
    és rajtad volt olyankor egész éjjel a füles ?
  • Herold
    #7
    Ez egy ősrégi progi, nekem évek óta megvan.
  • 12346
    #6
    hát ehhez őszintén grat:D aki ilyenekből gazdagodik meg, komolyan megérdemli.
  • PíszLávJuniti
    #5
    pc-speakerre is voltak ilyen progik, de a folyamatos 4-5 khz ükkel inkább szúnyogot riasztottak:D
  • Shadow_THH
    #4
    :DDD I LOL'D
  • Mihail
    #3
    A progi agyhullámokat generál. Az ingyenes változatban van néhány előre telepített séma: tanuláshoz, fejfájás kezeléséhez, relaxáláshoz stb

    A regisztrált változat előnye, hogy a weboldalról csomó más presetből lehet válogatni. Pl egyik kedvencem a Lucid dreams nevű, amit ha alváshoz használunk akkor rendkívül élénk tisztán átélhető álmokat okoz, de van csomó másfajta is hogy csak pár példát említsek: testen kívüli élmények elősegítésére, különböző szervi bajok kezelésére, szexuális stimuláció, növekedés hormont termelő, stb.
  • DarkHorSe
    #2
    es az orrodat is tisztitsa
  • Mihail
    #1
    www.bwgen.com