78
Mobil Flotta
  • Zsifolett
    #78
    Már egyébként www.BestFleet.hu
  • gladia
    #77
    Én ide léptem be pár napja: KORLÁTLAN, kb. bruttó 6500 Ft - 4 giga nettel!
    [URL=http://olcsomobilflotta.hu/tarifacsomagok][/URL]
  • aerdelyi
    #76
    iPhone 7 és 7 Plusz is - 0 Ft kezdőrészlettel! Készüléklista itt.
    Díjcsomagtól függetlenül tudsz hozzájutni bármelyik iPhone-hoz 0 Ft kezdőrészletre.
  • aerdelyi
    #75
    A legjobb mobilflotta jelenleg: www.amobilflotta.hu.

    Miért is? Mert:

    100%-ban lebeszélhető tarifa
    nincs tarifahűség (csak szolgáltatói van), tehát tarifáink között szabad az átjárás, de ennek ellenére
    másodperc alapú a számlázás, nincsenek rejtett költségek.
    minden flottatag 0 Ft-ért, korlátlanul beszélhet egymással.
    a mobilnet csomagokat, miután elfogytak csak lassítjuk (64/64 Kbit/sec le/feltöltési sebességre)
    kínálunk kamatmentes részletfizetéses készülék vásárlási lehetőséget, akár 0 Ft kezdőrészlet befizetésével is.
    magánszemélyek és cégek is csatlakozhatnak (nincs darabszám limit)
    minden flottatag saját maga szerződik a szolgáltatóval (nincs flottakezelő cég)
    számhordozás engedélyezett, mindenki hozhatja a saját számát a flottába és ami talán a legfontosabb: hihetetlenül kedvezőek a díjak!
  • erdospepu
    #74
    Sziasztok szerintem a legolcsobb flotta a piacon, korlatlan letoltes beszed sms huseg nelkul !!!!

    https://www.facebook.com/groups/488791081326012/?fref=ts
  • bobertomi
    #73
    Sziasztok! Aki szeretne másodperc alapon beszélni és ráadásul nagyon olcsón, és úgy hogy a szolgáltatótól kapja a SAJÁT nevére a számlát, az írjon a Tominak! [email protected]

    Már lehetőség van készülék vásárlásra olcsobban és részletre!!!
  • bobertomi
    #72
    Sziasztok! Aki szeretne másodperc alapon beszélni és ráadásul nagyon olcsón, és úgy hogy a szolgáltatótól kapja a SAJÁT nevére a számlát, az írjon a Tominak! [email protected]

    Már lehetőség van készülék vásárlásra olcsobban és részletre!!!
  • bobertomi
    #71
    Sziasztok! Aki szeretne másodperc alapon beszélni és ráadásul nagyon olcsón, és úgy hogy a szolgáltatótól kapja a SAJÁT nevére a számlát, az írjon a Tominak! [email protected]
  • LoSA
    #70
    Akkor az nálam bukta.... :( T-mobile függő a telefonom.
  • Zsifolett
    #69
    Ha jól tudom alapból cégeknek kínálják a konstrukciót ( mi úgy mentünk ), de ha jól tudom magánszemélyekkel is szerződnek! :)
    És Telenor :)
  • LoSA
    #68
    Ide csak úgy bárki beléphet?! :) Mert eléggé vonzó. Egyébként ez melyik szolgáltató?
  • Zsifolett
    #67
    Sziasztok! Mi nemrég a céggel léptünk be ide: www.olcsopercdij.hu
    Magamnak kértem egy korlátlant, a beosztottaknak pedig kértem a 6Ft.os csomagokból. Szerintem marha jó,mert ingyen sms-ek is vannak benne, és marha olcsó az internet is. (3GB 1.700 Ft bruttóban )

    Sőt, még rövid hívószámot is igényeltem magunknak, így a könyvelés az 5555 számon érhető el, az értékesítőnk pedig 6666. :) ( persze díjmentesen )
    Felajánlották, hogy azt is be tudják állítani, hogy bizonyos számok ne tudjanak telefonálni külföldre, vagy csak cégen belül. Habár én nem kértem, szerintem hasznos, mert a kollégák nem fognak egész nap a telefonon lógni. :)
  • ttxxeu
    #66
    Sziasztok!
    Egy ismerosomon keresztul talaltam egy nagyon kedvezo mobilflottat.(5ft)
    A www.frondeo.org oldalon minden info megtalalhato az ingyenes regisztracio utan.
    A regisztraciohoz ajanlo kod szukseges. Az enyem FA4093DB09 hasznaljatok nyugodtan.
    Udv.
    T.
  • bobertomi
    #65
    Én a szolgáltatóval szerződtem közvetlen. Telenoros flotta és a legjobb percdíjakkal, és havidíjjal. HIHETETLEN. Évek óta keresem már és meg van!!! 3 csomagjuk van de nem publikus!! Lebeszélhető a havidíj és van korlátlan is ami 9000-ft A kissebb csomag 2300 amit lebeszélhetek masodperc alapon 15 ft al. Szerintem ennél jobb nem kell! Még készöléket is tudtam venni részletre. Ha érdekel akkor tudok segíteni bárkinek!!! Emailban [email protected]
  • today
    #64
    Korlátlan mobilflotta: korlátlan telefonálás bármilyen belföldi irányba + 1 GB internet hűségnyilatkozat nélkül:
    http://korlatlanmobil.net
    Nettó 7480 Ft-tól (+ adatcsomag kiegészítő díjért igényelhető), ami továbbajánlással 0 Ft-ra csökkenthető.
  • akaaka
    #63
    Sziasztok!
    Akit érdekel ezek a feltételek, írjon privátban és segítek bejutni a flottába:
    Havidíj: 2050 Ft ami 100%-ban lebeszélhető minden irányban.
    Percdíj hálózaton belül és vezetékes irányba:9Ft,hálózaton kívül:11Ft
    Havi 10db ingyenes SMS.
    Flottn belül a telefonálás ingyenes!
    50MB internet után belassítják túlforgalmazási díj nincs!
    Másodperc alapú számlázás!
  • tehangod
    #62
    Kedvező tarifák!
    Akár 10 forint alatt is, másodperc alapú elszámolás, alacsony havidíj, ami 100%-ban lebeszélhető minden hálózatba!
    Igényelhető magánszemélyként vagy akár cégként is. Flottán belüli ingyen hívások!
    Flottatagok közvetlenül a Szolgáltatóval szerződnek és a Szolgáltatótól kapják meg a számlát!
    Kit éredekel: PÜ, vagy e-mail?!
  • gladia
    #61
    sziasztok, én ebbe a flottába léptem be, egész jók a percdíjak, ráadásul másodperc alapon
    olcsomobilflotta.hu
  • grizzly21
    #60
    up
  • grizzly21
    #59
    Sziasztok!
    Engem az erdekel hogy van e olyan flotta amiben van korlatlan, esetleg korlatos de kedvezo mobil imternet. A telenornal elofizeteses okos tarifaknal ilyen van de ott a percdijak nem eleg jok foleg ha tulmegyek. A percdij amugy nagyon sokat nem szamit mert nem szoktam beszelni de gondoltam megkerdezem hatha.
  • tothszeli
    #58
    Sziasztok!
    ASPIFLOTTA amivel megéri telefonálni...
    Kedvező tarifáink vannak akár 10 forint alatt is, másodperc alapon, alacsony havidíjjal,
    teljesen lebeszélhető minden irányba.Ezt igénybe veheti magánszemélyként vagy cégként is.
    Flottatagjaink közvetlenül a Szolgáltatóval szerződnek a Szolgáltatótól kapják a számlát!
    Számhordozásra is van lehetőség.Lesz egy korlátlan csomag havi 15.000Ft-os havidíjért,és bármennyit lehet beszélni,talán Már 1.-től.
    Érd:http://mobilflotta.ucoz.hu
  • pittyesz
    #57
    www.megoldasportal.hu Nekem bevált, családtagok egymást ingyen hívhatják, de az oldalon megtalálsz minden információt.
  • Siegel73
    #56
    Sziasztok! Böngészgetek egy ideje kedvező flottacsomagok után,de nem könnyű dönteni.Olyan csomagot szeretnék ami megérné az egész család számára.Minél alacsonyabb havidíjjal,és percdíjjakkal és jó lenne ha a saját a számainkat bevitnénk.Ja és persze olyan legyen ami nem valami humbukk.Ha valaki tud ebben tanácsot adni,segíteni akkor nagyon hálás lennék érte!!
  • csokoladecsaj
    #55
    Hihetetlen percdíjak
  • csokoladecsaj
    #54
    Hihetetlen percdíjak, 2év tarifahűség nem hiszed nézd meg: http://elniakarok.com/
  • nimfas
    #53
    Azért aki belépne előtte olvassa el ezt:

    hmmm...

    Vannak kérdéses dolgok
  • pancelos
    #52
    Akár bruttó 10 forint alatti percdíj egységesen, belföldi irányokba:

    www.kedvezmenykartya.com
  • renault11
    #51
    Kevés olyan mobilflottát találsz, amely ilyen kedvező feltételeket nyújt számodra. Minimális az előfizetési díja, mégis alacsony a percdíj, ráadásul másodperc alapon. Ez valóban olyan eszköz, amellyel Te is le tudod felezni a számládat, különösebb erőfeszítések nélkül. Nekem bevált
    http://mobilflotta.egzinet.hu
  • pancelos
    #50
    Sziasztok!

    Itt olvashattok a témában:
    http://csoportoskedvezmeny.hu/mobilflotta.html

    Fontos tudni, ismerni a flottaszerződések buktatóit!
  • fibra
    #49
    Szia Mindenki. Van egy jó és használható flotta, igen kedvező percdíjakkal : 12,40/perc * 2000ft/hó előfizetés * 15ft/sms * 6000ft/év tagdíj (500ft/hó) * Ingyenes flottán belüli hívás * számhordozás minden hálózatból * bővebb info : [email protected]
  • metag
    #48
    Többen kérdezték tőlem, hogy milyen flottában vagyok, hogy ilyen sokat tudok olcsón beszélni.
    Ez egy teljesen új flotta, szabadon csatlakozhat hozzá bárki. Nem kell semmilyen üzleti rendszerhez vagy céghez tartozni. Most igen kedvező feltételekkel lehet igényelni új sim kártyát. Alacsony percdijak, másodperc alapú számlázás, egymásközt ingyenes beszélgetés.
    Csak ajánlani tudom: magánszemélyeknek és cégeknek is jelentős költésgmegtakaritás érhető el.
  • trymeee
    #47
    Szia editgolya, én ebbe flottába vagyok mobilflotta.com. Elég új, ezért nem a legolcsóbb, de azért jók a percdíjak egyre olcsóbb lesz és a lényeg h sokszor megszívtam más flottákkal mert semmit sem tudtam elintézni mert nem a saját nevemen volt, de itt a saját nevemen marad az előfizetés, csak a díjcsomagot váltottam le. itt mindig el lehet érni a flottakezelőket, és nagyon segítőkészek mindenben. Ajánlom őket, eddig csak ezzel a flottával találkoztam ahol korrektek voltak és nem tünnek el, segítenek.
    szia,
    Judit
  • editgolya
    #46
    Sziasztok
    Szeretnék csatlakozni egy nyílvános (nem céges) flottához. Most 24 Ft-ért beszélek és egy kicsit sok a számlám.
    Végignéztem a hozzászólásokat, az egészségért flottán kívül csak a global life flottáját találtam (azt is a neten -- www.glg.hu ), de utóbbiról még nem hallottam semmit. Aki már találkozott velük megosztaná velem az észrevételeit?
    Ha van még olyat amelyiknek 15 forint alatti percdíja van és nyílvános akkor ajánljátok bátran.
    Előre is köszönöm
  • janoapo
    #45
    http://www.egeszsegertmobilflotta.hu/ugymenet.php
  • regr
    #44
    Szia!
    Szeretnék erre a flottára jelentkezni, hol lehet? Előre is köszi.
  • janoapo
    #43
    Ja és nem kell kaució, miegymás, egyszer kell kifizetni egy induló Statcsomagot, hogy a közösség tagja legyél, és még vitamint is adnak érte, ebben az értékben.
    Ha meg látsz benne fantáziát, és akarsz dolgozni velük, még pénzt is kereshetsz!
    http://www.egeszsegertmobilflotta.hu/hir.php?id=9
  • janoapo
    #42
    Nálam ők a nyerőK
    Előfizetői dij ,havi: 2500 Ft brutto teljes egészében lebeszélhető
    Percdíj minden mobilhálózatba: 12,40 Ft
    Flottán belül: 0 Ft.. 1 előfizető 4 db előfizetést vásárolhat, saját nevére
    http://www.egeszsegertmobilflotta.hu/hir.php?id=9
  • tuddy
    #41
    Nálam ez a best of most. Ez tényleg bevált.
    A legjobb flotta csomag
  • koos ádám
    #40
    Nekem azelött 35-40 ezer volt a számlám.Most 8000 Ft!! Nekem ez a lényeg
  • koos ádám
    #39
    [email protected]


    A 12-ft az 12-Ft Én meg vagyok elégedve velük