26
  • Oblivion 5
    #26
    Állati király játék lesz szerintem, kár, hogy csak novemberben érkezik, de jobban várom ennél a game-nél a BIA HH-t ütni fog mindent én is Call of Duty rajongó vagyok de ki a f+szt érdekel, hogy nem jön ki pc-re a 3-dik része,ne is jöjjön mert már amikor kijön már akkor 1000x gyengébb lesz a grafikája mint a BIA HH-nak!!!
  • Molnibalage
    #25
    Én arra gondoltam, hogy egy városnak 4 oldala van, de nem lehet ezt kihasználni. Egyébként a csaták egyik fő vonása a valóságban, hogy kuszák és átláthatatlanok teljes egészében...
  • Goth
    #24
    :D_DASDSADDDDDdd
  • Indigo
    #23
    "tipikus SG, ezért miért kell kinevetni?"

    Meg az is tipikus, hogy lehülyézünk másokat...
  • Broafka
    #22
    igen, de én nem tudtam hogy ez egy sorozat!
    azt hittem hogy egyteljesen más játék, csak olyan jól hangzik ez a total war, és akkor adjuk neki ezt a nevet, mint annak a másiknak...
    ennyi...
    tipikus SG, ezért miért kell kinevetni?
  • Indigo
    #21
    LOL. Mi is neked a problémád? :) Hogy miért van benne egy sorozat minden tagjának nevében a "Total War"? Ez bizony felettébb érdekes probléma
  • katarzis
    #20
    Igen ugymint a medieval,shogun plussz ezek kiegészitői,szvsz nem ö volt a hülye hanem te voltál értetlen.ez egy sorozat mint irta, és más ilyen stilusu játéknak nem adják a nevet szal..
  • Broafka
    #19
    hmm, szóval a Rome: Total War is ebbe a sorozatba tartozik?
  • Broafka
    #18
    mert te hülye vagy és nem értetted meg a problemámat!
  • Highw@yPos.
    #17
    Hát igen, ez kegyetlen lesz...megint befogok kockulni a monitor elé hetekig :-(.

    RTW minden idők legjobb stratégiai játéka még a mai napig is(Főleg a total realism-al)!!
    Egyetlen game lehet a trónfosztó, hát EZ!
    családban marad...
  • csuszi
    #16
    Az összes total wart hülyére játszottam... A legjobb strategia játék a starcraft után. De körökre osztottban az első!!!!!!! Miko lesz mán nov.?? :)
  • Kornan
    #15
    Tulajdonképpen attól függ hány sereg csap össze a csatatéren,mondjuk 4 akkor összejöhet már olyan 20 ezer embernél több is ha huge-ra állítod az egységekben lévő katonák számát.
  • gyuri12
    #14
    tudtam h nincs elég helyem ehhez a játékhoz!:(
  • Sith
    #13
    Egyszer javaslom probáld meg a custom batle szinten max pénzösszeggel mindkét oldalon néhány nép s ez egyszer ne a minőségre hanem a maenyiségre gyúrj.. anno egyszer sikerült szép seregeket összer eresztenem (be is ált a gépem rendesen)
    ez pld elég jó ok arra hogy legyen egység limit

    egyébként nem tudom hogy vagy vele de pld 2x enyi egységgel nem biztos hogy el lehetne bírni irányításilag kissé kuszává és átláthatatlanná válna a csatatér még igy is előferdül néha hogy két pillanatig nem látom átt a dolgokat hát még háromszor ennyi egységgel szerintem ez négyzetesen emelkedne
  • Molnibalage
    #12
    Nekem az a problámám, hogy láthatóan itt is korlátozva van a maximális egységszám? Miért???? Egy most készülő játékban a Sparta-ban NINCS korlát!

    Ez gátolta meg az RTW-ben is a normális ostromokat...
  • hahakocka
    #11
    Gépigénye a minimális sajna: ( bár talán nálam elmegy majd valahogy _Amd 2.8 ghz, 1 gb ram Ati 9600 XT 256 rammal 160 gb merevlemez 17. colos TFT)

    Több infó erről a tuti jó sorozat legjobb részéről szerintem( 2002 év vége óta nyomom) a www.totalwar.com és a gamekapocs.hu-n meg van egy magyar totaL WAR OLDAL IS.

    * Windows 2000/XP
    * 1,8Ghz-es processzor
    * 512Mb RAM.
    * DVD-meghajtó
    * 11Gb szabad hely a merevlemezen
    * DirectX 9.0c kompatibilis hangkártya
    * egér, billentyűzet
    * DirectX 9.0c.
    * 128Mb-os videókártya Shader Model 1.0 támogatással és a legfrissebb vezérlőkkel
    * 1024*768-as felbontású monitor
  • Matyóhímzés
    #10
    Ez a sorozat volt az egyetlen, amiben szinte az összes néppel végig toltam a játékot. :)
  • remys44
    #9
    Meg majd lehet benne a magyarokkal nyomulni!!!!
  • gyuri12
    #8
    hm...én mindegyik totalwart bírtam,remélem ez is jó lesz.bár sztem else megy a gépemen rendesen...:(
  • Sith
    #7
    Már évek óta biztos kikapcsolódást jelent a sorozat
    Aért remélem ehez is kijön majd a realism mod :)

    szal

    Total War Begin! :D

  • IceMan84
    #6
    Ha ilyen grafika mellett a játékmenet nem változik, akkor is az év stratégiája, ha meg fejlesztenek rajta még egy kicsit...
    Nem sokat fogom látni a napot az biztos. :)
  • Kindred Blades
    #5
    Esetünkben egy játéksorozatról van szó, mely különböző korszakokat ölel fel. Talán ha így lenne írva: Total War - Medieval 2, akkor jobban átlátható lenne.
  • Diocles
    #4
    Nem tudom, miért kellett az Age of Empires minden részét Age of Empires valaminek elnevezni?
  • Diocles
    #3
    Tényleg nagyon meggyőzően fest :))
  • Broafka
    #2
    miért imádják már lassan minden ilyen stratégiai játéknak azt a címet adni hogy: total war?
    nem fogom megérteni... na mind1
  • Esrohnoil
    #1
    Tetszik az atomrakéta a 3. képen. :)