16
  • huuu
    #16
    Microsoft IE!
    Szapulják a Firefoxot.
    Eljön az idő, hogy nem az övéké lesz az arany a böngészők versenyében.
  • fflx
    #15
    szerintem o nem tehet rola, hogy ennyire, hogyismondjam... 'tajekozatlan' :)

    mert ugye azert azt belathatjuk, hogy a media szereti a ket fogalmat osszemosni.
  • eax
    #14
    Baratom, ehhez a beszolashoz csak gratulalni tudok, szerintem hagyd apu szamitogepet beken, es rajzolj inkabb valami szepet. Kosz.
  • Steamhawk
    #13
    Sötétben minden tehén fekete.
  • JayDee
    #12
    Pontosabban: A Black Hat hacker a kártevő, rosszindulatú ember, Míg a White Hat Hacker-ek inkább segítő szándékú arcok, akik az esetleges hibákról, támadható pontokról értesítik az érintetteket.A Cracker egy rossz útra tévedt programozó, aki hobbiból tör fel programokat, bár sok ember szemében inkább hősök.
  • MrPrise
    #11
    Ide tartozik még, hogy aki nem tudja mi a különbség a hacker és cracker között az lamer :-)
  • Cat 02 #10
    hacker = jófiu
    cracker = roszfiu
  • Vorpal
    #9
    Én simán betenném az arcát a Firefoxba, mint egy "What is updated" oldal - csak egyszer forduljon meg minden gépen.

    Nem pofázna többet egyik sem.
  • Shadow_THH
    #8
    ÚR ISTEN! HOVA TŰNIK A FÉNY HA LEKAPCSOLJUK A VILLANYT?

    szakértőkém lurk moar
  • gforce9
    #7
    tuti lefizették
  • irkab1rka
    #6
    bazeg, ez nagyon durva, hogy egy húszéves pöcs elmegy egy konferenciára, nagyképüsködik, és ezzel betesz 20 embernek.
    Megérdemelne egy meghívót a mozillához, aztán meg amikor körbekísérik a szerverroomban, jól megagyalni, hogy tanuljon egy kis tisztességet .)
  • Nadfoka
    #5
    még mielőtt valaki megint félreértené miről is van itt szó....
    http://hu.wikipedia.org/wiki/Hacker
  • Steamhawk
    #4
    Ez az egész biztonság marhaság túl van spirázva szvsz.
  • janicroft
    #3
    Elég gyanús, a SWIFT rendszerből inkább ezt kellene lekérni, hogy a Mozilla számlájáról lekaptak-e egy kis zsozsót ennek a Mischának.... :-)
    Firefoxnak nagyon betenné a kaput egy ilyen dolog, hisz sok olyan felhasználó van, aki éppen a biztonságossága miatt használja...
  • Alec
    #2
    nézz már utánna ki is az a hacker...
  • szombi
    #1
    Hackerkonferencia?!
    Hogy a qrva anyátok! Már ennyire szemtelenek lettek?
    Rájuk nem tudnak lecsapni a rendőr bácsik?