23
Garfield 2 - Tale Of Two Kitties
  • edesbogyos21
    #23
    Sziasztok nekem az a problémám h már az első pályánál elakadtam ott ahol a sírkövek vannak nem tudok feljutni oda ahol van a zászlós küldetés!Meg a vázás küldetést sem találom!Ha valaki tudja légyszi segítsen please..Elöre is köszi
  • ancsy0506
    #22
    Sziasztok!

    Nekem az a problémám a játékkal, hogy nagyon akadozik és lassú, pedig a gép teljesítménye megvan a játékhoz!
    Aki tud, kérem segítsen és írjon!
  • Gery345
    #21
    Csá! lenne egy kérdésem.Nem tudjátok mi baja lehet a játéknak, mert nekem villog az egész képernyő, meg otthagyja a nyomát az egér, meg minden.Ha tudtok lécci segítsetek.
  • Rayman 01
    #20
    Honnan tudom ezt letölteni?
  • eagle161
    #19
    szijasztok! Lenne egy irtó hülye kérdésem...Én szeretem ezt a játékot egész jó csak van egy küldetés ami még az eleje fele van és egy egeret kell kiszabadítani a ketrecből ami elég magasan van egy könyvtárszobában...Meg is mutatja hova kéne ugranom de nem bírok oda elugrani nagyon nehéz de azt sem biztos h oda kéne ugranom aki ismeri a játékot az kérem segítsen!Please:) (Garfield 2) Köszönöm előre is Szandus
  • tomas10
    #18
    marha jó játék
  • Edit1965
    #17
    Megoldódott. A honlapjukon írták, hogy le kell hozzá tölteni a legújabb DX-et. Azzal már elintult.
  • Edit1965
    #16
    Ubul azt hiszem tacskó.

    Letöltöttem a Garfield 2-öt és nem indul el. :o(
    Mi lehet a baj ? Van hozzá esetleg crack ?
  • Grievous
    #15
    Hello ! Nem tudja valaki hogy a Garfield 1,2-ben milyen fajta kutya játsza Odie(Ubul)-t ???
  • Scholes18
    #14
  • Gerbill
    #13
    Az előző részhez képest jól néz ki, de nemhiszem, hogy kipróbálom, a film sem tetszett annyira.
  • Fido4life
    #12
    kemény vagy
  • Harly18
    #11
    A link együtt szól a pc-sről is. Külön nem találtam oldalt, ami csak a pc-s verzióval foglalkozna...
  • scorpeeon
    #10
    az első kommenten lévő linken csak ps2t írnak. mind1, lesz@rom, úgyse fogok vele játszani.
  • Sland
    #9
    téged is szeressünk

    Garfield 2 Tale Of Two Kitties-Razor1911 PC 732.31 MB (767,883,117 byte)
  • scorpeeon
    #8
    de ez ps2, nem itt a helye...
  • Harly18
    #7
    Amikor az első Garfield film megjelent, akkor volt belőle egy játék is pc-n, hasonlóan iylen mászkálós volt. Kidolgozását tekintve ehhez képest sokkal rosszabb és csúnyább volt...
  • Fido4life
    #6
    Én csak a Sega Mega Drive-os verzióval játszottam jó pár éve..::D
  • zsotee
    #5
    Komoly védelem van rajta...
  • Monoton
    #4
    van 1 rész O_o ?
  • Harly18
    #3
    Az első résznél biztos jobb :)
  • Fido4life
    #2
    a Graff elég jó a képről...
  • Harly18
    #1

    Infók és képek....