18
Oz Another Life
  • Kvarc
    #18
    Játékosokat keresek, akik jobban értenek angolul mint én...
    Üzenjetek.
    A 166MHz-en meg lehet nevetni, de nem mindenki engedhet meg magának egy jobb gépet. Nekem pl. PII Cel. 333MHz.
    PII-es pedig van 533MHz-en is, ha jól emlékszem... Vagy az én procim nem is létezik?
  • Esrohnoil
    #17
    "Pentium III 166MHz"

    Ezen én is jót nevettem.
    Ez pont olyan mint egy álláshirdetés amit a minap láttam:
    "Szükséges iskolai végzettség: szakközépiskola
    Szükséges képesítés: gimnáziumi érettségi" :)
  • Esrohnoil
    #16
    Legalább azt a kurva topic-címet begépelhetted volna helyesen. :D
  • Jeff24
    #15
    Hivatalos oldalon volt így
  • circa
    #14
    Ki gondolta volna, hogy ők is a játékban kötötték össze életük vonalát(Ezt még Gyuri bácsi se tudta volna szebben kifejezni).
  • circa
    #13
    Azt bírtam, hogy amikor bementem a városba, mondom csak körülnézek már egy kicsit, egy árva lélekkel nem találkoztam, szal nem a legnépszerűbb játék, ez gondoltam is amikor nem kérdezte meik serverre akarok menni, mondom ez vagy laggol vagy magányos játék lesz, szal 20 ember horgászott a parton és csá ennyi a game.
  • Rip
    #12
    Haha, én a cím alapján azt hittem, hogy egy újabb Another World remake :)
  • circa
    #11
    Amúgy aki szeret horgászni meg közbe külföldi kockákkal dumcsizni annak ajánlom
  • zsakosfrodo2
    #10
    Biztos király game, de ne próbálkozom ilyennel. 10 hsz!!! :D
  • circa
    #9
    Wehehe letöltöttem a gamét és ki is próbáltam qrva jó próbálja ki mindenki
    Egyépként egy nagy gané!!!
    Másfél órát elvett az életemből, de lvl2 vagyok!
    Az egész játék arról szól hogy mindenki kussol a vízparton, és horgászik, mert ugye azzal lehet szintet lépni, nekem 1 óra volt a lvl2 de találkoztam lvl30+os elvetemültekkel is.
  • Shiwo
    #8
    Pentium III 166MHz

    LoL , volt olyan P3-mas, ami csak ennyit bírt, vagy elírtad ? :D a P II-sem ment 200MHZ-en..
  • Jeff24
    #7
    The minimum recommended specification to play Oz:
    Pentium III 166MHz, 32M RAM, 80MB HDD, 56k connection to Internet
    Ez jó
  • Gladiator
    #6
    már 6! gyerünk emberek nem kell már sok!
  • Thanatos
    #5
    tiszta jó :D de mirét van oylan érzésem hogy ez a topic 10hsz-t se fogja elérni? :D
  • ColdFire
    #4
    vagy inkább uccso szerencsétleneknek segitseg parkapcsolathoz, mert itt penzert lehet venni azt, h full profi deszkas legyel sztem xDDDD
  • Cutee
    #3
    Ahogy igy elnézem szvsz ez vmi féle sims szerű online game, vagy inkább 3d-s társkereső.
  • Thanatos
    #2
    őőő, ennek miről is kéne szólnia? :D
  • circa
    #1
    Hivatalos oldal linkje: link
    Akik játszottak már ezzel a gamével, azok írhatnának, nem megy semmi ezen a fos gépen ami itt van az albérletben azért próbálkozok ilyen érdekes gamékkel