53
  • Hunty
    #12
    Nem igazán értem a dolgot: ez az egér már több, mint egy éve megjelent és kapható!
    Vagy ez valami újabb revízió? Estleg a Misztrál nem tud megszabadulni a raktárkészlettől?!
  • cateran
    #11
    Razor Copperhead:Ergonomikus,jobb-bal kezre egyarant jo,2000dpi,lezeres,vezetekes,programozhato,1ms valaszido....ennel jobb pillanatnyilag nem kell nekem:)
  • Close
    #10
    Vazze, nem értem ezeket a gyártókat... ergonómiailag tökéletes egér, a hüvelykujj tökéletesen illeszkedik az oldalán lévő kialakított helyre, de... de hol maradnak a bal kezesek?
  • PoisonBorz #9
    (ja, emlékeztetőnek, az MX518 1600DPI-s, 4 plusz gombbal)
  • PoisonBorz #8
    Nem értem a Logitech-et... Épphogy a játékosoknak kéne a több gomb és jobb konfigurálhatóság. Dícsérendő a cél, hogy az MX518 után végre lézeres egeret is adnak a gamerek kezébe, de ez a 2000DPI nem akkora ugrás, hogy megérjen ennyi áldozatot....
  • BiroAndras
    #7
    A drágaság relatív. Ha valaki jól keres, ez nem tétel.
  • Mike
    #6
    vmit is magára adó sznob csak ilyennel vagy vmi még drágábbal megy csak LAN partira
  • BiroAndras
    #5
    Nekem G5 van. Annyira könnyű a madzagja, hogy nem is lehet érezni. Cserébe nincs gond az aksival, és sokkal könnyebb is.
  • Mike
    #4
    mindezt eszement áron
  • HUmanEmber41st
    #3
    Az egér mindig war közben merül le.
    Nekem is csak vezetékesben kellene..
  • johnnie_walker
    #2
    Nem értem hogy lehet vezetéknélküli egeret játékosoknak ajánlani, már csak a súlya miatt is használhatatlan erre a célra szvsz. Nekem legalábbis az lenne. :)

    Meg aztán hiányolom a hüvelyknél lévő második gombot, ami pl. az MX518-on rajta van. Én azokhoz is külön-külön fegyvert rendeltem, sokszor mentette meg már az "életemet" a gyors váltás lehetősége. ;)
  • Mr Csé
    #1
    nekem zsinorovan :C