27
The Class sitcom
  • miilann
    #27
    tegnap délutan 4kor kezdtem, mára már végeztem baromi jo volt szerintem :)
  • tnm #26
    pilot-ot sztem vele adták el
    mellesleg a második rész végén a poén (az első elejére rímelve) talán a legbetegebb poén az egész sorozatban:)
  • Munch
    #25
    A Richi idegesitett az elején, utána meg ő lett a legviccesebb az egész sorozatban. :DDD
  • tnm #24
    DARY!
  • #23
    Nem volt rossz az első évad. Igaz az eleje elég gyengén indult, voltak gyenge részek, de aztán egyre jobb lett, és a végére megtalálta a saját stílusát.

  • winnie
    #22
    csak egy megjegyzés. a tv.com olyan, mint az imdb. userek szerkesztik. nem szentírás, beleírhat valaki hülyeséget is random.
  • Munch
    #21
    Ja... that's gonna be legendary.
  • tnm #20
    nem volt rossz, de a király akkor is a How I Met Your Mother

    nem mondtam még soha ilyet, de azt hiszem eléri a Jóbarátok színvonalát -és mégis azért sokban más (mármint a HIMYM)
    class-t viszont legalább lezárhatnák.

    How I Met Your Mother is legen...


    ...wait for it...
  • Munch
    #19
    Na mostmár nem is látom tv.com-on... érdekes.
    Remélem lesz folytatás, szerintem a legviccesebb sorozat, ami mostanában ment.
  • tnm #18
    hát nem valószínű
    19 részt rendeltek anno, hogy lesz-e még 3 (ill. 5) rész, vagy azontúl még újabb évad, esetleg újabb évad és ez marad 19 részes, nem tudni.
  • Munch
    #17
    Nem értem hogy lehet S01 fent feliratok.hu-n leforditva teljesen, mikor a tv.com szerint még lesz egy pár rész az első évadból.... :-/
  • tnm #16
    1x00???
    ezt kifejtenéd bővebben /esetleg link torrentre:c)/
  • evenor
    #15
    Szerintem elég Lost-os az egész abból a szempontból, hogy szinte minden összefügg mindenkivel. Meg a cliffhanger-ek a végén nagyon tetszenek, ritkán lehet ilyet sitcomban látni. Már a nyári 1x00-ás változata is tetszett, és minden egyes résszel jobbnak érzem. Nem kiemelkedő, de el lehet rajta szórakozni.
  • tnm #14
    1x05-öt fordítja valaki?
  • Munch
    #13
    Karaj.
  • tnm #12
    elküldtem feliratok.hu-ra
  • Munch
    #11
    Ja, pedig elég zsír sorozatnak indul :)
  • tnm #10
    hát ha csak a végén van egy két poén, és hallás alapján érthető, akkor lehet megcsinálom majd...:)
    most egyelőre még le kell töltenem ezt a ver-t.
    Más:
    kéne valami kampány ennek a sorozatnak, mert egyelőre elég sovány az érdeklődés...
  • Munch
    #9
    A második rész proper-FQM-es verzióhoz nem csinál valaki feliratot?
    A végén van sok plusz poén, ami a xor-osból hiányzik.
  • Munch
    #8
    Bitmetv-n rögtön kint volt.
  • tnm #7
    pontosítok:
    mi tartott ennyi ideig?
  • tnm #6
    most harmadik résszel mi van??
    elvileg leadták e 7 hétfőn, de nyomát se látom...
  • tnm #5
    szerintem van benne annyi potenciál, mint anno a Friends-ben volt, persze mostmár sokkal nagyobb az elvárás is:)
    mondjuk alapból vadabb karaktereket vonultatnak fel
    az öngyilkos-jelölt
    a melegek
    szal jó lesz ez, csak nézzék elegen, és legyen elég nem Jóbarátokból átlopott ötletük..
    mellesleg második részhez is van már angol felirat.
  • winnie
    #4
    és az első részhez van magyar felirat
  • SHADOWEYES7
    #3
  • winnie
    #2
  • Munch
    #1
    Most ősszel indult sorozat, eddig két rész ment le belőle.
    A jóbarátok készítőjétől való, új jóbarátoknak becézgetik, attól távol áll, de azért elég jó kis sorozat, nekem bejött eddig.
    A Joey-ből Andrea Anders, azaz Alex nevű szépség szerepel benne, ezért már megéri elkezdeni nézni.
    InfoZ