24
Irodalmi elemzések, fogalmazások.. stb
  • nothes
    #24
    Itt
  • csonti4
    #23
    hol lehet filmeket le tolteni igyen letszi segitsetk
  • csonti4
    #22
    hello
  • Saxo17
    #21
    sziasztok! Nagyon fontos lenne ha tudtátok egy oldalt adni ahol érvelő fogalmazásokat lehetne letölteni bármely irodalmi hősről! Jó lenne legkésőbb holnapra! Előre is köszi! bye
  • freeman07
    #20
    Kötelező olvasmányok rövidítve, olvasónaplók, elemzések.
  • Garfield
    #19
    Nézd, ha nyelvtanilag megnézed az első hozzászólás szövegét, akkor meg fogod érteni, hogy miért is lehetetlen, amit mondasz.

    Nekem speciel a "publicálva" a kedvencem. (Bár az se semmi, hogy több, többszörösen összetett mondatot írt, de az egész hozzászólásban van 3 darab vessző.)
  • Dying Soul
    #18
    Itt sem rémlik semmi. :D
  • awak3n
    #17
    gOOgLEEEE
  • gameplusz
    #16
    Lol, ez 9.-es anyag? Már nem is emlékszem rá.
  • Kanál
    #15
    nehéz az első osztályos irodalom?
  • Matthew Prosac
    #14
    na menjél már b+
    kóstolnál bele a főiskolás életbe pár hétig és sírva mennél fogalmazni. szóval tünés
  • jazzy
    #13
    Ulj le ird meg, nekem is ez volt a gondom sokaig, szar vagyok fogalmazasban, utaltam is, de mindig erot vettem magamon es megcsinaltam, utana jobban fogod erezni magad, hogy ezen is tul vagy..
  • Pheel
    #12
    Már milliók megoldották ezt az irodalom dolgot valahogy. Szerintem neked is menne.
  • Zeccc
    #11
    mindegy akkor nemirom meg :D
  • gameplusz
    #10
    Lol. Büdös kölke irány tanulni! :D

    [VICCEL VAZZE, DE AKKOR IS!]
  • LeePí17
    #9
    Puska ezt használtam 4 évig...igaz van amiért fizetni kell..de nézz körül..
  • antijuve
    #8
    és érettségin mit fogsz csinálni?(ha még nem volt,de mi is most vesszük ezt a novellát,és nekem még nem volt,ha jól emlékszem)
  • hunbasser
    #7
    fogalmazások,elemzések megírására is van könyv :)
    és akkor profi módon írod majd az elemzéseket :)
  • Rage47
    #6
    biztos menni fog, csak kicsit meg kell eröszakolni magad:)
  • Thanatos
    #5
    tanujá...
  • Zeccc
    #4
    elolvasni eltudom.. de fogalmazásba bénavok.. és ilyenekbe..
    ha valakinek van és nem sajnálja azt megköszönöm.. ez igen olyan mintha más dolgozna helyettem.. de énis megirnám ha megtudnám.. de én ehhez béna vagyok
  • sweech
    #3
    az nehéz D:
  • hunbasser
    #2
    nem lenne egyszerűbb elolvasni,és saját kútfőből írni egy normális elemzést?
    a tanár is látni fogja,h nem a netről szedted,és azt fogja mondani:ez igen fiam,ügyes vagy
  • Zeccc
    #1
    Sziasztok!
    Nem tudom ti, hogy vagytok vele de nekem sokszor kell elemzés fogalmazás.. :P
    Az az egy gondom, hogy netről akit bárki lát az nem jó mivel az irodalom tanárom informatika szakos ezért egyből megtudja ha netről szereztem volna.

    Szükségem lenne "Karinthy Frigyes A cirkusz című novellájának elemzésére"

    Ha bárki tudna valami sajátot amit bescannel(t) vagy csak simán wordbe irta és nincs sehol publicálva , azt megköszönném!

    ... és persze még irhatnak azok is akiknek ugyanilyen segitségre lenne szükségük :)