50
BitDefender - Secure your every bit
  • Pheaper
    #10
    mekkora a mérete?
  • Doomista
    #9
    vagyis az antivirus plus v.10 verziot fogom,mivel az internet security tul nagy falat lenne most az errorban lévö gépemnek.
  • Pheaper
    #8
    csináld azt kiváncsi vok az itthoni gépeken milyen ha jó kiosza én is :)
  • Doomista
    #7
    az nem rosz idö,én lekapom most én megném mit tud a kicsike :=)
    aztán go tesztelni,és leirni :=)
  • Pheaper
    #6
    suliba is ez van fent a gépeken egy óráig tart mire megnézi a gépet(átvizsgálaja)csak h ne off leen
  • Doomista
    #5
    Akkor legalább próbáld ki,és ha valaki tesztelni akarja lefogja,de érdemes kiprobálni :=)
  • Pheaper
    #4
    pff de h is :)
  • Pheaper
    #3
    meg is veszem :D
  • Doomista
    #2
    Itt lehet megvenni;
    Megvásárlás
    Price:
    39.95
    Renewal:
    29.96
  • Doomista
    #1
    Új verzió !!
    A SoftWin a nyári bétatesztelés után megjelentette az otthoni felhasználók teljes körű védelméről gondoskodó BitDefender biztonságtechnikai alkalmazásának v10-es verzióját.

    A legújabb kiadás az eddigi védelmek mellett (antivírus, kéretlen levélszűrő, tűzfal, kémprogram-eltávolító, szülői felügyelet stb.) számos újdonságot tartalmaz. Ezek a teljesség igénye nélkül a következők:

    * Web Scan: webforgalom-szűrő, mely a letöltött oldalt már azelőtt átvizsgálja, mielőtt a felhasználó a böngészőjén látná azt
    * Port Scan: automatikusan felismeri és blokkolja a port-szkennelést, megakadályozva ezzel a behatolókat, hogy azok esetlegesen megtalálják rendszerünk gyenge pontjait
    * Személyes információk védelme: a kifelé menő HTTP-, és SMTP-forgalom vizsgálata, kártyaszám-adatokra, jelszóra, illetve egyéb magánjellegű információra nézve
    * Kulcsszóalapú weboldal-szűrés: a 9-es verzióban már népszerűvé vált szülői felügyelet továbbfejlesztése -- blokkolja a meghatározott szavakat, illetve szóösszetételeket tartalmazó oldalakat.



    *****A magyar kiadás szintén heteken belül megjelenik*****

    Hivatalos angol oldal:
    BitDefender
    Hivatalos magyar oldal:
    Bitdefender HUN
    Free Próbaverzió Letöltés itt:

    Bitdefender v10. Letöltés