15
emulátor mobilra
  • Blackeagle13
    #15
    psp eulator

    god of war gshost of sparta



    topichee
    http://www.emunewz.net/forum/showthread.php?tid=2433&page=2
  • zola2000
    #14
    telon inkabb gbc emuval zeldat toltam ameddig nem vettem nintendo ds-t. Nekem bejon, de kinek a pap, kinek a papne.
  • t0mmy #13
    szerintem az a 6-7 óra nem olyan kevés... és nem (annyira) nagy, persze amiért nagyobb az a kijelője ami szerintem nem hátrány ha játszani szeretnél.
    én is szoktam a telefonomon játszani (k750) de tudom hogy nem arra való mert egyszerűen olyan korlátai vannak amik nem kifejezetten teszik ezt lehetővé!
  • Tinman #12
    "Játékra meg ott a PSP" mely olyan gyorsan merül le, mintha ingyen lenne az áram ;-) + handled kategóriába nem is értem, hogy sorolhatták... annál azért nagyobb.
    Mellesleg nagyon színvonalas játékok vannak Symbian alá, főleg úgy, hogy a komolyabb telókon mennek az N-gage-es gámák, megy a Scumm és a már lentebb emlegetett emuk.
    Nem olyan régen olvastam valahol, hogy DOS emuval próbálkoznak! Azért nagy királyság lenne pl. Dungeon Keeperezni mobilon :-D

    IGEN! Tudom, hogy ez mind elérhető a PSP-n is, de ne nézd le azokat akik telefont vesznek, de nem szeretnének lemondani a játékokról sem.
    Pl. egy orvosi rendelőben kicsit hülyén érzi magát az ember, hogy "na akkor most én PSP-zek", de ha előkapod a jóval kisebb mobilt, senki rád sem hederít, hiszen a legtöbben várakozás közben a mobiljukat buzerálják.
  • t0mmy #11
    én meg telefonálni szoktam...
    játékra meg ott a PSP :D
  • lac33
    #10
    Majd el felejtettem akinek symbianos nokiája van az sok hasznos dolgot találhat itt: www.nokiaprogramok.hu
  • lac33
    #9
    Hi
    Simbianos Nokia telók rulez. Én is maradok ennél a fajtánál. 7650-esem volt a 7610
    elött.
    Tenksz Tinman!
    Nokia, Street Rod forever
  • Amse
    #8
    én is így voltam amíg nem vettem pocket pc-s telefont :D
  • Tinman #7
    Természetesen működik már Symbian 6.0 alatt is a Frodo, még a legelvetemültebb C64-es gámát is működésre lehet bírni.
    Egyébként van még SCUMM, GB, ZX Spectrum sőt még Sega Master System emu is létezik Symbian alá. SCUMM-al nagyon állat a régi DOS-os Sierra-s gameket tolni :-)

    Megnézem neked ezt a Street Rod-ot...
  • Tinman #6
    "egyet jegyezz meg!: SOHA, DE SOHA" NE SZÓLJ OLYASMIHEZ HOZZÁ AMIHEZ HOZZÁ SEM LŐSZ



  • baca01
    #5
    symbianos nikák a legkirályabbak én vettem egy 3650-est és borzasztó sok programot lehet rá rakni else képzelné az ember.:) én ezentúl ha veszek csak symbianos nokiát fogok.
  • mike0013
    #4
    egyet jegyezz meg!: SOHA, DE SOHA NEM FOGNAK MŰKÖDNI AZ EMULÁTOROK RENDESEN...
  • mike0013
    #3
    WTF?
  • SHADOWEYES7
    #2
  • lac33
    #1
    Hi
    van ez a Frodo nevű emulátor mobilra
    Van egy régi kedvenc c64-es játékom: Street rod
    A gondom az, hogy nem tudok vele játszani.
    elindítja a játékot, de nem megy tovább a 1. bejövő kép után
    a telóm 7610.