347
Forza Motorsport 2
  • Sinyo70
    #347
    Azoknak írom akik nem tudják még esetleg !
    De az összes DLC bárki számára ingyen elérhető (nem csak freeboxon)!
    Akit érdekel itt ! megtalálja a megoldást ! Transver Kitt vagy Live kapcsolat szükséges hozzá !

    Audi R8,
    Audi Sport Quattro,
    BMW Motorsport M3 E30,
    Ferrari 599 GTB Fiorano,
    Ferrari FXX,
    Koenigsegg CCGT,
    Lamborghini Gallardo Superleggera,
    Pontiac Grand Am SD-455,
    Porsche 911 GT1 (996),
    Renault 5 Turbo
    Renault Clio Renaultsport 197
    SEAT Leon Supercup

    No és a két legfontossabb !!
    Motegi - East ,West ,a teljes kör és a speedway (körpálya) !
    Road America !!!
  • Minstrel
    #346
    pénzveszteséggel jár :) amelyik autóra azt írja, hogy csak másik régióban veheted meg azt megveheted, azt is írja, hogy melyik szinttől veheted meg.
  • bardocz
    #345
    Mivel jár az, ha régiót váltok? Eu-ról akarok Ázsiára. Azok az európai kocsik, amiket már unlockoltam megvehetők maradnak? Illetve most 39-es szinten vagyok, akkor minden kocsit megvehetek, amit eddig ázsia régióban unlockolódott volna?
  • alfasw
    #344
    ja és azt szeretném megkérdezni hogy ilyen márka matricát hogyan szerezhetek mert láttam Coca Colásat Tissotosat.Nem tudjátok véletlen?
  • alfasw
    #343
    ha valaki nem akar írni én szívesen küldök egy matricás autót és akkor nem kell tervezgetni.
  • alfasw
    #342
    és szeretnék venni egy EVO 10-est a katalógusból ha még lehet venni
  • alfasw
    #341
    igazatok van.bocsánat.hülye voltam.de van egy nagyon jó pénz szerzési mód.nem glitch.kell venni egy scion tc-t.rá kell írni ,hogy Glitch Car 999,999,999 Cr.Fel kell tenni aukciós házba Licit ára:1 millió Kivásárlás:5 millió 600 ezer.És megveszik a csalók.
  • bardocz
    #340
    Áh, mindegy, R2-es autókat úgysem használom :D
  • RetekMester
    #339
    Azt mondtad, leggyorsabban azt pedig veszteséggel lehet ;)
  • bardocz
    #338
    Azért én úgy próbálom, hogy egy pici nyereség legyen rajta. Bár lehet, hogy nem egy Golffal kéne próbálkozni, még nem raktam fel, csak megfestettem, nem lett olyan rossz. Majd holnap próbálkozok. Köszi!
  • Minstrel
    #337
    ha olcsón teszel fel akkor elviszik, nem muszáj festeni

    pl. az R1, R2 osztályos autókat nekem gyorsan elvitték, persze olyan 50-80 ezerrel olcsóbban tettem fel, mint amennyi az ára
  • bardocz
    #336
    Az aukciós achievementset hogyan próbáljam megcsinálni a leggyorsabban? Olcsón rakjak ki gyári kocsit valami festéssel, vagy csak tuningoljak fel valamit, és azt?
  • PoisonChihuahua
    #335
    Sajnos egyetértek, nekem is vannak hasonló negatív tapasztalataim. :(
  • RetekMester
    #334
    Az ilyen csírák miatt mint Ti hagytam abba a játékot!
    1 év alatt amit nagynehezen összegyűjtöttem pénzt autóeladásokból és fényezésből, b@szhatom mivel a gliccselők túllicitálnak minden limitált kiadású autón. A múltkor egy ingyen tuningot (aminek csak a fényezéséért kell fizetni) vettek meg 2,4 milliárdért a nyomik. A glitch hazavágta az aukciósházat, így a csapatok abbahagyták az autóépítéseket (mi is) ezzel kvázi megdöglött a megjelenés óta töretlen online móka!
  • Minstrel
    #333
    bazdmeg, Ti vagytok a Forza szégyene...
  • alfasw
    #332
    és hogy tudsz gazdaggá tenni?
  • alfasw
    #331
    már néztem egy videót ingyen bemutatja hogy kell megcsinálni de nekem nem sikerült.honnan szerezzek 2100 microsoft pontot?11000 ezer forint!:S
  • tom235
    #330
    Igen átverés. Én viszont tényleg gazdaggá tudlak tenni. Ellenben 2100 ms pontot kérek. Adhatom a lájvos nickemet, amire utalod majd a pontokat?
  • alfasw
    #329
    beszéltem a gyerekkel és azt mondta,hogy 1600 microsoft pontért gazdaggá tesz engem.Szó szerint ezt mondta lehet átverés?
  • alfasw
    #328
    igen tudom csak láttam a youtube-on és megakartam kérdezni hátha valaki tudja.de ezek szerint te se tudtál róla.küldjek egy linket?
  • tom235
    #327
    Tudtommal csak egyfajta glitch van, mégpedig a következő: Megveszed egy alktatrészből az utolsó előttit, majd az RT-t, azután az X-et kell hirtelen lenyomnod. Megkapod az eladási árát, de az alkatrész megmarad. Azonban ez csak addig fog így müködni, amíg fel nem mész live-ra, onnantól megszűnik ez a "pénzszerzési" mód.
  • alfasw
    #326
    csinálta már valaki?
  • alfasw
    #325
    csinálta már valaki?
  • alfasw
    #324
    valaki tud valamilyen money glitchet?én láttam egy olyat,hogy a csávónak volt egy csomó Scion Tc-je és mindegyikre rákatintott és amire utoljára rákatintott 999,999,999 Cr-t ért.Tud valaki nekem segíteni hogy én is megcsináljam?
  • alfasw
    #323
    köszönöm szépen sikerült!!!
  • Minstrel
    #322
    beírod pl. egy konzolbolt címét, itt van egy katt
  • alfasw
    #321
    ilyen címet mert nem találtam
  • alfasw
    #320
    és tudsz mondani?
  • PoisonChihuahua
    #319
    Angol reghez valódi angol cím kell. Add meg egy nagykövetség, étterem, stb. címét.
  • alfasw
    #318
    köszönöm a segítségeket megvan a baj.másolt lemezzel játszottam.vettem ma egy új x-et és most angol accountot csináltam.voltak microsoft pontjaim.most akartam érvényesíteni és nem fogadja el a magyar lakcímem a várost és az irányítószámot.adjak meg angolt vagy mit csináljak?
  • Minstrel
    #317
    a legtöbben csak ABS-t használnak, lehet azért húznak el, mert jobban beállított autóval nyomulnak
  • PoisonChihuahua
    #316
    Ki kell várnod a következő kört. Csak a Start előtt tudsz játékba kerülni, ha már elindult a játék, akkor nem tudsz bekapcsolódni, max. nézőként. Először nekem is furcsa volt, de ha kivárod az adott folyamatban lévő verseny végét, akkor játszhatsz a következő futamon és az utána következőn, meg az utána következőn, stb.
  • bardocz
    #315
    Ma már többet nem próbálkozok. Halo3-at játszottam most, 2-ből kettőt megnyertem:D
    Multiban sokan használnak TC-t meg ABS-t? Valamiért rajtnál mindenki elmegy, meg senki sem csúszkál annyira mint én:D
  • Minstrel
    #314
    sok lobby van ahova nem enged be, ez valami live dili vagy nem tudom

    olyat keress, ahol kevesen vannak 2, 3 ember és oda beenged talán, ha jó osztály van meg pálya akkor úgy is jönnek majd többen
  • bardocz
    #313
    Multit valaki el tudná magyarázni? Ha gyors versenyt nyomnék, akkor berak valahova, megpróbál kapcsolódni, és hoppá, nem lehet, aztán következő próbálkozásra is csak azt nyomja. Eddig este csak olyan helyre tudtam belépni, ahol már ment a verseny -.-"
  • PoisonChihuahua
    #312
    Belépsz itt a meglévő Windows LIVE ID-del és átállítod a lakcímedet egy valós (!) külföldi címre aszerint, hogy milyen régiót választottál Xbox-on.
  • alfasw
    #311
    Xbox LIVE isn't currently available in the locale associated with this Windows Live ID.Please use a different Windows Live ID.
  • alfasw
    #310
    nem fogadja el a email címem
  • alfasw
    #309
    elfelejtettem hogy kell profilt csinálni.segít valaki?
  • tom235
    #308
    Nem, tényleg oda vannak sorolva. Az amcsik biztos azokkal menőznek