54
The Amazing Race
  • AtiRadish
    #14
    Nem gondoltam volna h. más is nézi a 10. évadot!!
    Nagyon jó volt a S10E01, milyen csavar volt már benne! Nem akarom lelőni a poént, de engem sokkolt.
    Az axn beígérte a közép európai változatot, nem tom mikor lesz, Aki tud erről infót az írhatna.
  • winnie
    #13
    ha nem tekintjük az überbéna 8. évadot, akkor szuper a sorozat. érdemes visszamenőleg megnézni a régi évadokat, akár angoltudás nélkül is. és persze berendelni a dvd-ket.
  • winnie
    #12
    survivor játék már volt.
  • ellentengernagy
    #11
    Igen, jelenleg ez az egyik legjobb reality....tetszenek a cheerleaderek:) Bár azért halszemet nem kéne enniük..:)


    10.
  • AtiRadish
    #10
    Láttam azt a részt.:D
    Amikor egerbe kelett menni trabival, atom volt. A pankrátorok alig fértek be a kocsiba. Hát meg az amerikai gyomor nem naon volt hozzászokva az erős magyar leveshez :D
  • Doomista
    #9
    hülyeség lenne az biztos .

    ennyi erövel a survivorrol is lehetne csinni,a magyar és angol survivorrol ...
  • passatgt
    #8
    csinálhatnának belőle pc-re játékot:)
  • Bandee1987
    #7
    Világ legjobb reality-sorozata.
  • Doomista
    #6
    De erre gondoltam,csak nem akartam kifejteni,majd megnézik :D
    Még Magyarországon is nyomták ezt a játékot,de az a rész durva volt,nemtom láttad, e ha igen érted mire gondolok :D Volt ott trabantozás,leves kihányás :D
  • AtiRadish
    #5
    A 7. évadban is felborultak kocsival a sivatagban, és az operatőr még meg is sérült, nem erre gondolsz?? (Most volt 3 hete a premierje annak az epizódnak)
    Egy fiú testvérpár borult fel.
  • Qwerty4
    #4
    Én láttam már ilyet csak nem az AXN-en, hanem a Zone Reality-n.Tényleg szupper!!!Bár fogalmam sincs melyik évad ez amit én néztem.Addig követtem amíg eljuttak Törökországba.De azt hiszem nem egy műsorról van szó, mert itt britek voltak, de a lényeg ugyanaz.
  • Doomista
    #3
    Jah,ez télleg nagyon jo ! AXN-n én már végignéztem az összes évadot amit eddig mutattak,nagyon ajánlom hogy nézzétek végig,izgalams és érdekes,volt bernne már durva jelenet is,baleset is,felborultak kocsival :)
  • SHADOWEYES7
    #2
    ok
  • AtiRadish
    #1
    Szeptember 17.én indult Amerika egyik legnépszerűbb realityjének, a The Amazing Racenek a 10.évada. Ezúttal 12 csapat vágott neki a világkörüli versenynek. Nekem ez az egyik kedvenc műsorom, bár idehaza nem sokan ismerik, vagy nem sokan mutatnak érdeklődést iránta. Az AXN az első hat évadot leadta, most fut a hetedik. Szinte minen hónapban bele lehet ütközni egy évadba, nézzétek bátran, nagyon izgalmas és lebilincselő reality.