55
Vélemények,kritikák
  • qetuol
    #55
    megjelent a panda cloud AV 1.9.2 bétája. intrjúzsön prevencsön meg fájervól meg mindenfajta tutiságot pakoltak bele
  • kl24h
    #54
    Panda 2012
  • kl24h
    #53
    Panda Internet Security 2011
    Nemsokára jön a 2012 verzió!
  • sztip
    #52
    HI a sajátgépé teljeskörübb mivel az mindet ellenöriz!
  • Szoki333
    #51
    Üdv! szeretném megtudni, hogy a Panda 2009-ben a merevlemez vagy a sajátgép átvizsgálása a széleskörűbb?
  • Doomista
    #50
    Panda internet securitiy 2007t letöltöttem.Elinditom,befut 100%ig,aztán eltünik...várok,de semmi sem bukkan elö...aztán megnézem a feladatkezelöben hogy hol van,ott fut,install.exe néven....már várok 10 perce,de nem jön be....ez érdekes...
  • Balazs15
    #49
    huu warez de nagy dolog nah inkább válaszolj a kérdésemre minthogy hülyeségeket irogatsz
  • Doomista
    #48
  • Balazs15
    #47
    Panda titanium 2006+antispyware..honna tom leszedni a nevet és a jelszot???mert csak a 2007-eshez platinumhoz találtam és az nem vmi jo
  • Doomista
    #46
    jah,ez egy negativ tulajdonság...de te melyik verziot használtad ?
  • djemba-djemba
    #45
    tényleg jó ez a panda...egy vírust sem enged be....azért mert használhatatlan szinte a gép, úgy belassítja...szar
  • Doomista
    #44
    nod nem hiszem,de azért azt is kapd le !
    figy most nekem még nincs fent panda 2007-m,mert error van,de ha javítás meglesz ugyis felrakom és megnézem.
  • svani
    #43
    http://kepup.extra.hu/?0012.jpg
  • svani
    #42
    ezt
  • svani
    #41
  • svani
    #40
    Szóval ezt:
    ezt
  • svani
    #39
    Nem tudom mi lehet,mert leszedtem minden hasonló progit,de megcsinálja ezt:


    Utána pedig semmi.
    Várnám,hogy elindul a setup,de nem.
    Ilyenkor mi van?
  • svani
    #38
    Kösz!
    Valószínű,a NOD lesz az!
  • Doomista
    #37
    A panda ugat hogy szedj le egy programot mert nem teccik neki.Azaz a gépeden fut egy Netopsystem Size Optimizer program,uninstaláld a programot,és a panda nem fog miatta ugatni,és menni fog !
  • svani
    #36
    Elindítottam a PIS-t,de látszólag nem csinál semmit,ha viszont még egyszer rányomok,aztírja,hogy már fut egy másik példány.Valami Netopsystem Size Optimizer.
    Ezt érteném(gondolom),de eltarthat ez több mint fél óráig?
    A gépem P4 3Ghz,4x512MB 400MHz-es rammal.Ezen elkéne menni-e!?Nem?
  • Monoton
    #35
    FLÉM oFF
  • Pheaper
    #34
    a francba:D
  • Doomista
    #33
    xDDDDDD
    loál :D:D

    hát az állitásod sajnos...NEM IGAZ.
  • Pheaper
    #32
    az több kilogramm
  • Doomista
    #31
    nehezebb ? ezt kifejtenéd léccives ^^
  • Pheaper
    #30
    a platinum jiobban mert az sztem nehezebb :
  • Doomista
    #29
    812:1 a javadra megint ... xD

    internet security talán jobban lassítja a gépet mint a sima platinum vagy titanium ?
  • Pheaper
    #28
    azért van idéző jelben
  • Doomista
    #27
    ezt nem te irtad az biztos ,csak kimásoltad valahonnan :D
  • Pheaper
    #26
    ez egy vélemény :D
  • Doomista
    #25
    mivan vele ? :D
  • Pheaper
    #24
    "Megjelent a három 2007-es Panda termék magyar verziója.
    Mindhárom változatot huzamosabb ideig teszteltem és a tesztek során mindegyik változatról a legjobbakat írhatom.
    A kiválasztásuknál figyelemmel kell lenni a gép teljesítményére itt megtalájuk a PI-es gépen is szinte észrevétlenül futó PAV 2007-et. Ennek nagyon kedvező a gépigénye és emellett nagyon sokat tud. A korábban általam kifogásolt egyetlen hibája a folyamatjelző vonatkozásában megszűnt.
    A PAVP 2007 FW is hibátlanul teljesített, itt már egy kicsit nagyobb a gépigény, de PII-es gépeken is észrevétlenül fut nem lasítja a rendszert.
    Az erősebb PIV-es gépek védelmét a legmagasabb szinten biztosítja a PAVP 2007 IS amely az elmúlt időszak tesztjei során először angol aztán magyar változatban tesztelve is a legmagasabb biztonságot adja. A közismerten fertőzött helyeken történő rendszeres tesztek során a PAV 2007 egyik terméke sem engedett át egyetlen vírust vagy egyéb kártevőt sem.
    A 2007-es sorozat három példánya most a legjobb a valaha is forgalomba került Panda termékek közül!"
  • Doomista
    #23
    hát ugy,hogy az egsz programot a registritöl a hírektől a forrásáig végignézel mindent nagyitoval,és leirod saját szavaidal,hátrányt és elönyt.igy. ezt csinálja egy tesztelő emberke ^^
    csak 2 nyelven kell megjeleniteni a leirást,angol és magyar :=)
    hobby ^^
  • Pheaper
    #22
    hogy lehet ennyit irni egy progiról
  • Doomista
    #21
    nem ismerték el,csak elmondták nekem...de szerintem ez hülyeség,ha átirják olyanra hogy ne kelljen itt a kicsit gyengébb gépeknek pattogniuk,akkor máris több felhasználo és vevö lenne ... de ha ök akarják igy hát akkor ök ...
    de legalább a virus és spyware irtásban nagy hatalmat kaptak :=)
    tűzfalként meg szerintem nem annyira jó mint antivirus antispywareként.
  • soulhunter
    #20
    szal elismerték,h tulképp szerverekre irják? :D
    mer akkor ugy kéne hirdetniük,h "PIS 2007 only 4 servers" :DDD
  • Doomista
    #19
    azért nem csodálkozom hogy eddig nem volt ilyen topic :=)
    én szerintem ha a géped erös,birja a pandát,akkor ezt rakd fel,avagy elsözör még a 2006 internet securityra értettem,de most van egy uj,és ahogy a hirek mondták,"tökéletesen" teljesitett,akkor már rakja fel az illetö ezt,de már várom hogy leteszteljem.
    szerintem azért lassitja a gépet,mert nagy forrásbol áll maga a program,és nem egyszerüsitik le,vagy pasz miért.
  • Doomista
    #18
    2006 internet securytit raktam fel egyszer,de azt leis kaptam,mert rájöttem hogy elég tűzfalnak pl. a kerio is böven.a panda 2006 titanium,platiumrol irtam a pandának egy tesztelési dokumentumot,és sajnos hiába is irtam bele hogy a gépet lassítja ezzel azzal,nem fogják javitani,ezt mondták, és azt is mondták,hogy azért nem,mert ez éppenséggel erös gépekre van tervezve...a sima gépekre ott van a többi fajta,ez kicsit lesujtott,de ez van ...
    soulhunter nálad azért csinálja azokat a hibákat,mert fentvan a nis ... elöször felakartam rakni a panda titaniumot,de nem engedte,mert fent volt a zone alarm antivirus. de ezt más programmal is megcsinálta.
  • lck
    #17
    Nekem is volt már fenn panda a gépemen - 5 percig.
  • soulhunter
    #16
    teztből feltettem most... (mer megvan 1 ideje seriallal, csak lusta vtam kiprobálni)
    oké, ugy huzza a rendszert,h 4x lassabbak a letöltéseim,mintha bitről bitre ellenőrizne,v nemtom, és örülök,h ide is tok irni,mer behozta az oldalt...
    de ahhoz képest vmit kiirt,h ilyen + olyan class fájlt törölt a cache könyvtárbol,mer blackhound v mi a rák volt hozzá...
    v lehet,h nem tesz jot neki,h mellette van még nis is :DDD
    de azt le nem szedem,mer utána cseszhetem a rendszert is :DDD

    de ennyi nekem elég volt tapasztalatnak...
    felőlem lehet akármilyen favorit,meg übermáyer hiper szuper giga mega extra numero uno, nekem a sebesség jobban számit (pedig szvsz a gépem nem épp gyengus,h ennyire lassu legyen)...
    ugyh uninstall...