510
Amilyenek a valóságban...
  • Harly18
    #470
    Pink - Azért ez nem semmi :)
  • Harly18
    #469
    Catherine Zeta-Jones
  • Harly18
    #468
    Britney.....Parókával szerinte szebb????
  • Harly18
    #467
    Lindsay Lohan :s
  • Vegas
    #466
    a mellehelyén
  • hókulláré
    #465
    csávónak hol jár a keze.. :D:D
  • grizzly21
    #464
    hát nyilván. És valóban honnan tudnák mindig hogy hova mennek kocsival? Valaki ott köpött:) vagy ahogy mondod, mindenki beleegyezett, ez nekik pénz
  • Harly18
    #463
    Én azt is el tudom képzelni, hogy ezek mind meg vannak rendezve. Ez a bugyi néklküliség ez a sok botrány. Hisz a Britney is már csak a botrányaiból él, nem is énekel már (ami jobb is szerintem)....A paparazzók nélkül ezek az amerikai "sztárok" sehol sem lennének. Hiába nyávognak, hogy milyen pofátlanok, ezt ők is tudják.....
  • grizzly21
    #462
    de képzeld már el ahogy britney sunyul a riporter kertjében hogy lekapja medencézés közben:D akkor meg abbol lennének a jo képek ahogy ott bujkál a bokor alatt:D
    egyébként szerintem riporterek magánélete senkit nem érdekel, hidd el nem lennének rá kiváncsiak az emberek.
  • PyRex
    #461
    hát ha mondjuk kurva nagy hírveréssel indulna egy új szennylap, amiről kiderülne, hogy mittudomén britney meg madonna a tulajdonos, hidd el, hogy rengetegen megvennék. :) És az embereket minden érdekel, ami mocskolódás, tökmindegy hogy sztárokról van szó vagy nem...
  • grizzly21
    #460
    hogy gondolod? szerinted hány ujságiro van? sok-sok-sok ezer. És kit érdekelne egy ujságiro magánélete?
  • PyRex
    #459
    Ja csak akkor ilyen erővel megfordíthatnánk. Pl. a sztárok helyében én indítanék egy saját szennylapot, amiben a mocskolódó újságírók magánéletét tárnám fel... Kb. fél év alatt megszűnnének a szennylapok... :)
  • Mincsi
    #458
    botrány kell, és kész-.-
  • Harly18
    #457
    Nicky Hilton
  • Harly18
    #456
    Persze, a zsózsó számít, de alapvetően a Paparazzi képek lényege, hogy az ismert embereket teljesen hétköznapi létüket mutatják meg, hogy milyenek valójában, amihez persze hozzá tartoznak ezek a kínos felvételek is....
  • DanielT
    #455
    Nem akarnak ezek illusztrálni semmit. Eladott példányszámot akarnak, márpedig a legtöbb ember más -főleg a sztárok- gyengeségein, hibáin imád csámcsogni.
  • Harly18
    #454
    Ők nem születtek sztárnak, hanem azzá váltak. Sokan érdemtelenül és sokan megérdemelten. Ezzel együtt vállalják ezt is, hogy érdeklődnek irántuk, s bármi ami velük kapcsolatos. Én sem örülnék, ha a hátsómat fényképezgetnék, de ezt vállalták. Én viszont vennék fel alsót és nem úgy mint egyesek széttárt lábakkal mutatkoznak, s csodálkoznak, ha a fél világon megjelennek a képek. Nem tudom, hogy miylen lelki állapotuk van, talán ezért piál és drogozik a nagy részük, mert nem tudják elfogadni az életüket, persze az nem fáj nekik, hogy dől a lé.....
  • Doomista
    #453
    jah,de nemtom te mit szolnál ehez,ha te lennék sztár,és ilyen képekben gyönyörködnél a világnál,fájna neked is...
    és arol sem tehetnek,hogy sztárnak születtek.
  • Harly18
    #452
    Paris kicsit instabil......Vajon miért?! :)
  • Harly18
    #451
    Pontosan... Ezekkel csak azt akarják illusztrálni, hogy ők is emberek és nem valami csoda lények, akik többet érnek vagy jobbak bárki másnál is....
  • Doomista
    #450
    hát szerintem is,nem tehetnek rola 100%ban a sztárok...de ök is emberek.
  • DanielT
    #449
    Azért ez übertetű húzás az újságoktól :)
  • Harly18
    #448

  • Harly18
    #447

  • Harly18
    #446

  • Mincsi
    #445
  • Harly18
    #444
    Jennifer Aniston
  • Harly18
    #443
    Cameron Diaz
  • Bereet
    #442
    :D csak szivattalak titeket :D
  • hen-tes
    #441
    :DD
  • Bereet
    #440
    hali növesztettem egy kis tokát hogy tudnák tőle megszabadulni ?
    de ne hülyüljetek
  • kimono2
    #439
    NAGYON JÓ http://www.odatesz.atw.hu nézétek meg!
  • kimono2
    #438
    NAGYON JÓ http://www.odatesz.atw.hu nézétek meg!
  • Kmarha
    #437
    még a hülye is felismeri Hiltont. De lehet te még soha nem láttál képet róla. Ha erről van szó, akkor meg ne mond rá hogy nem ő szerepel ott, ok?!
  • DanielT
    #436
    Ja. Az is van rajta. Meg a szőke mellette Hilton.
  • Anteris
    #435
    azé minden faszt ne egyetek már be. A képen egy latinamerikai cigánykurva van, semmi köze Hiltonhoz.
  • PíszLávJuniti
    #434
    zoey dácsel mérnincsitt :o
  • Harly18
    #433
    Janice Dickinson - A világ első szupermodellje (tartja magáról)

    Mondjuk az is hozzátartozik a történethez, hogy már 50 felett van és sok műtét után.
  • DanielT
    #432
    Kamu, festett hasizom?

  • Kmarha
    #431
    szerintem a baloldalin nem ő van.. márha érted mire gondolok ;) (PS)