29
Festékes lett a kocsim :(
  • Czdano
    #29
    lol :DDDD
  • Palinko
    #28
    jaja már nyitom is :D
  • Phat Smoker
    #27
    gondolom már előkészületben van a 'sáros lett a biciklim' c. topik is!
  • zeli
    #26
    ez LOL
    legalább annyi értelme volt ennek a topiknak, hogy egy jót röhögtem a címén:D
  • hunbasser
    #25
    ez a topik és ez a topik is erről szól...
  • gordon 24
    #24
    Akkor egy dolgot nem értek. Mi a frásznak kötekedsz? Irj le neki valami infot ha te is tudsz aztán ennyi. Hagyuk egymást békén ezt nem fogom soha megérteni hogy erre mi szükség van. Amit én irtam se hülyeség ráadásul nem is én irtam. Ha tudsz jobbat irj ha nem akkor ne irj. De ne kötöszködj mert teljessen felesleges. Én befejeztem.
  • laliking
    #23
    ez mekkora lol :D
  • Crem
    #22
    1,Van egy fényezőműhelyem...
    2,99%-ban Glasurittal ecseteleünk...
    3, inkább engedd, hogy a bratyó írja le, mert a te tolmácsolásodban csak okoskodásnak, és "valamit halottam" információnak hangzik...

    ui: egy példa!
    "ha jó minőségü a festék akkor jó minőségű lakkal van fujva"
    Lefújhatom egy VIP Glasurit bázissal az autót és fujok rá egy 2000forintos no name 2K lakkot. A glasurit lakk 22 ezer körül van. A büdös életbe nem jössz rá!!!!

  • gordon 24
    #21
    Te biztos jobban tudod.. Akinek az irását olvastad az egy autófényező a vw-nél. A jo minőség nem csak annál számit amit te irtál. Hanem a lakkon mulik a dolog ha jó minőségü a festék akkor jó minőségű lakkal van fujva, ezt nem merja meg a nitro. De pl egy neolux festéket amivel a régi soci autókat fujták ugy szétmarja mint a szart. Ezért irtuk azt hogy ha NYUGATI autó akkor valószinű jó festékkel van fuijva pl:PPg, Standox stb ezek olyan festékek amik birják ha nitroval mosod.

    De ha ennyire okos vagy akkor nem szolok semmit biztos több mint 15 éve fényezel márka szervzbe mint a bátyám..
  • DJ Bee18
    #20
    jajj, hát a régi nyelv, ami nem régi szoci gép, azt nyugatinak hívja. A japánt is
  • bardocz
    #19
    a keletiek ecsettel viszik fel mert vannak anyian hogy megtehetik xD persze ez hülyeség és én se értem
  • Crem
    #18
    b@sszus!:DD

    A nem nyugatiakat akkor mivel fújják? temperával?

    A jó minőségnek a felhordásnál van jelentős szerepe, nem a letakarításnál...

    mégvalami: ugyan mivel nézze meg, hogy mivel lett festve??? max. a színkódot tudja beazonosítani, de az alapanyogot maximum a Miami helyszinelők!:D
  • neozed
    #17
    "kolléga mostmár ez a 2 topic amit nyittál ez miatt "...
    Ezt meg Ő nem fogja érteni:-)
  • Palinko
    #16
    kolléga mostmár ez a 2 topic amit nyittál ez miatt és a 3. topic ahova írsz.nem godnolod,hogy mostmár egy picit sok?
  • gordon 24
    #15
    Na megkérdeztem. Két lehetőséged van. Meg kell nézni azt hogy milyen a festék amit fujtál. ha akril akkor nitro higitóval kell megmosni az autót. DE CSAK AKKOR HA JÓ MINŐSÉGŰ FESTÉK VAN RAJTA,TEHÁT HA NYUGATI AUTO AKKOR VALOSZINÜ.
    Ha az nem hozza le akkor gépi durva polirral lehet csak leszedni. Ha az üvegekre ment csak akkor valami acéllappal vagy snitzernek a pengéjével de vigyáva, hogy a sarka ne karcolja össze tehát a pengéjével bővizzel lelehet kaparni,de igy is kicsit megkarcolja az üveget. De hogyha polirozzák az autót akkor lejön onnan is polirral. Csak az üveget ne polirozzák meg durva polirral.

    Hol laksz? Mertha pesten vagy környékén tesom lepolirozza neked valamannyi zseton fejébe.
  • Doomista
    #14
    egészségedre :D
  • Czdano
    #13
    inkább kromofág :DDDDDD
  • gordon 24
    #12
    Ha nem zárják. Akkor megirom ide ha zárják megirom privibe. Csak kérek egy kis türelmet, a bátyám fényező ha felkel megkérdezem tőle hátha tud segiteni elméletben is.
  • JohnnySmith
    #11
    Tegnap nyilt egy topik...... oda nem fért volna el? ápolás,mosás....
  • Doomista
    #10
    hígitot kell rakni arra a csunya foltra ! xd
    avagy ariellel kimosod azt a makacs foltot xD
  • schrank
    #9
    ez a topik már meg volt nyitva múltkor akkor is valami okos viharban festett valamit aztán az utcában az összes kocsi festékes volt ha te ugyan az a személy vagy aki múltkor is megnyitotta ezt a topikot akkor neked nem tisztítási tanács kell hanem egy életbiztosítás
  • sweech
    #8
    höhö :)
  • sweech
    #7
    Festékfuvoval festettem, a kocsim meg 20 méterre ált tölem és sajnos ő is kapott

    így vesszővel érthetőbb
  • Aspyrin
    #6
    Így értelmezd:

    Festékfuvoval festettem, a kocsim meg 20 méterre ált tölem és sajnos ő is kapott.

    Lemaradt egy vessző ;-)

  • Zeccc
    #5
    de én vagy hülye vagyok vagy hülye vagyok :)

    a kocsiját festette és 20 méterre állt tölle.. azvolt a cél hogy a kocsit fesse de most mégis az a baj hogy ment a kocsira festék,

    [nemérti]
  • laliking
    #4
    most niytottak kb 2 napja egy autó tisztitásos topikot. ott kérdezd meg...
  • Zsoltika 007
    #3
    A kocsija.
  • Zeccc
    #2
    mi állt 20 méterre? :\
  • cagivamito
    #1
    Hali

    Van egy nagy problémám

    Festékfuvoval festettem a kocsim meg 20 méterre ált tölem és sajnos ő is kapott
    De nem lehet látni csak ha közel áll az ember a hocsihoz.

    Nem tudom hogy lehetne eltávolitani olcson

    Vettem "szinfelujitó" t azzal még csak egy kis rész probáltam hát kb az adott területröl eltünt a fele rákerült festék

    Nem tudom ogy ha vennék egy polirozó korongot az levinné de utána újra kéne fényeztetni??

    Valaki help